Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha Baydar Test Sürüşü Saçmalığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onurgençoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Crypton
    Merhaba

Geçtiğimiz günlerde yamaha sitesinde gezinirker yamaha riding academy test sürüşü başvuru sayfasını buldum. Başvurdum hemen dedim bu MT25 denen alet nasılmış diye. Tabi burada alırım motoru en az 30 dakika gezinirim diye düşünüyorum. Hemen çalışmamı bırakıp koştum gittim yamaha baydar'a. Gittiğimde dedilerki şuradan dönüp geliyorsun hemen. 3 dakika felan sürdü. Neymiş yeterliymiş 3 dakika motoru hissetmek için.

Bence insanları kandırıp bayiye getirip motor göstermekten, insanların zamanını çalmaktan başka bir şey değil. Sizde aynı şeyi görürseniz inanmayın, gitmeyin. Arayıp sorun nedir ne değildir diye. Buyurun buda hazırladığım video.

Not: Kamerayı bayiden çıktıktan 10 saniye sonra açtım, kaydı yolun yarısında açmış falan diyenler çıkmasın

Bu şekilde bir tepki göstermek istedim. İnsanlar işinden gücünden olmasınlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dostum 100bin tl ye araba aldım 5 dk sürmedi testi.. hangi bayi aracını 30 dk verir.. test dediğin gider ana yolda kavşaktan döner gelirsin...
    birbilent bunu beğendi.

En azından 3 dk'da olsa test sürüşü var. Çoğu markada öyle bir şey yok. Otomobillerde istediğin gibi test edebiliyorsun ama motosiklet firmaları gerçekten rezalet...
    efendy06 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    sonuçta yamaha japon kalitesi

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fazlasıyla uzun sürmüş bile.. çoğu marka test etmeyi geçtim üstüne bile oturtmazken..

Baydar'dan mutsuz ayrılmış bir kişi daha... Ne kadar da şaşırtıcı.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Test sürüsü bakımından en iyi ktm test süresi 60 dk keske tüm markalar böyle olsa

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    böyle böyle ifşa edip test sürüşlerini yaygınlaştıracağız, sürelerini uzattıracağız..
    espresso ve shooter1 bunu beğendiler.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Inazuma almadan once test sürüsü imkani oldugunu duyunca bayiye gittim. Mavi beyaz ciplak bir inazuma verdiler istedigin kadar gez gel abi dediler. Esimle birlikte guzel bir test surusu yapmıştık.

mahaza kısmına deyinmiyorumda, motorda iş yok gitmiyor alet ) ama ses var, vırrrrıııın vıırrrr diye çıkıyo hahaha

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RyuujinJakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle böyle ifşa edip test sürüşlerini yaygınlaştıracağız, sürelerini uzattıracağız..
    saitama reyiz çak bir tane kafaları patlasın
    Green Arrow, RyuujinJakka ve foxtrot bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    nerde caponcular?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Ben kaşta kafama göre sürdüm.ayrıca zorla sürdürdüler falan.az daha dolan biraz daha dolan bak antalya yoluna kalkan yolunada çık dediler.kaskta orda çalışan arkadaşın oğlunundu o derece terlikle falan ilk defa sürdüm.ha bu arada dehşet gidiyordu ilk sölediğim 250 değil bu dediğim olmuştu.fren hissi iyidi ama saanki zayıftı yada terlikten adam gibi basamadım.

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mahaza kısmına deyinmiyorumda, motorda iş yok gitmiyor alet ) ama ses var, vırrrrıııın vıırrrr diye çıkıyo hahaha
    Bi 250cc ye göre gayet iyi gidiyor bence. Sadece alt devirleri boş biraz. Arkadaşin sürüsü alt devirlerde olduğu için gitmiyor gözükebilir

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Bu konuda en iyisi spormoto KTM randevu alıp bir saat boyunca test sürüşü yaptırıyorlar motorla

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KTM'den kardeşim duke 390 deneme mahiyetine alıp akşama kadar gezmiş, kimsede arayıp sormamış 'nerdesin sen' diye. Bu durumdan memnun olmuş olacakki ; Şimdi kendi duke 390 sahibi
    GP500-1st ve espresso bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM'den kardeşim duke 390 deneme mahiyetine alıp akşama kadar gezmiş, kimsede arayıp sormamış 'nerdesin sen' diye. Bu durumdan memnun olmuş olacakki ; Şimdi kendi duke 390 sahibi
    bütün gün hayalini kurup almazsa o da olur, almış kadar olur insan. onu çok kullandım iyi ki almamışım 600 cc den başlıcam diyebilir
    ryangt bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Dostum benim zaten test sürüşü en fazla 5 dakika olur sen sanırım grup sürüşleri ile karıştırdın. Her sene belli dönemlerde markalar grup sürüşleri düzenler asgari yarim saat azami 1 saat motosiklet sürüsü yaparsın ama test sürüşü zaten 3 5 dakika olur

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    genel olarak test sürüşü 3 dk ise o da saçma.

3 dakika içerisinde hız titreşim devir fren vites geçişlerinin hepsini kontrol edip anlamak ne kadar mümkün ki.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    2016 yılındaki test sürüşünün kısalığının eleştirel paradosi

Bende zannettim yeni gidilip görülmüş. Konu iyi hortlamış

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler