Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

HAYALLERİNİZDE Kİ MOTOSİKLET MODELİ NEDİR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    İlk olarak ben başlayayım;
    Panigales serisi ilk çıktığı zaman kendime dedim ki Angelina Jolie' nin motosikletini yapmışlar. Şimdi yanlış anlaşılmasın diye söylüyorum seksüel bir durum olarak değil ama hani o kadın nın kendine öz bir duruşu varya o nun gibi geldi bana, daha sonra S serisi ile tanışınca ve inceledikçe aşık oldum. Güzeldir ama konuştukça ondan uzaklaşırsın kısmını bu motosiklette gördün beğendin konuştun evlendin mutlusun alıyordu benim için, zaten görsel olarak beni elde etmişti ama evlenmek için ne gerekiyordu daha fazlası... Teknik özellikleri ile bana arzuladığım fazlası kısmını verdi ve zekası ile evlenmeye ikna etti. Kısacası benim hayalim ve alıpta satmayacağım olan tek motosiklet şuan için panigales S, umuyorum ki önümüzde ki sezon açılmadan hayalime ulaşacağım ve umarım ki tüm burada ki dostlarım hayallerine en kısa sürede ulaşır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş daha 16 ama :D Benim hayalim herzaman üniversiteye geçtigim zaman okuluma 600 küsür cc lik bir naked ile gelmek vardı.Mt 07 gibisinden.Böyle gazı açtımmı herkes sana bakacak vuhuuu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hayabusa istiyorum ama aynalara yumruk atılmamış olanından
    jimi_hendrix ve Stock Sever bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i1301.photobucket.com/albums/...ps2w516yhq.png
    Yanlız Adam sana bu konu da yardımcı olacaktır.
    IVU bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Modifiyeli cg istiyorum ben.O kafayı 1 kez olsada yaşamak istiyorum.Ne ulan bu cg fantezisi.Parayı bulsam sırf mersine adanaya tur düzenleyeceğim.Mis gibi fakirlik kokuyor
    tinerci ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modifiyeli cg istiyorum ben.O kafayı 1 kez olsada yaşamak istiyorum.Ne ulan bu cg fantezisi.Parayı bulsam sırf mersine adanaya tur düzenleyeceğim.Mis gibi fakirlik kokuyor
    Saka maka modıfıyelı cg ler fena gıdıyor Asagıdakı lınke modıfıyelı cg vs cbr 600rr nerdeyse burun buruna gıdıyolar

https://www.facebook.com/sedat.fazer...message_bubble
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

V-max 1700. (mat siyah elbette)
    shooter1 bunu beğendi.

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    Africa Twin, sanırım en çok istediğim motorlar arasında. Enduro sevmem halbuki, ama AT fena çekiyor beni.
    Şu an CB 650F kullandığım için ve yeni olduğu için çok bir arayışım yok gerçi ama Africa Twin hep farklıdır benim için. Eskiler de dahil.

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i1301.photobucket.com/albums/...ps2w516yhq.png
    Hatalı sollama yapanından versek ? :D (boş vaktim çok oldu bu aralar ?

[IMG][/IMG]
    Mengu16 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bagriacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatalı sollama yapanından versek ? :D (boş vaktim çok oldu bu aralar ?

http://<a href="http://s1301.photobu...5k.png</a></a>
    Ne taktın adama. Saniye saniye izleyip hata ayıklamışsın şuan ayakta alkışlıyorum seni.
    IVU bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne taktın adama. Saniye saniye izleyip hata ayıklamışsın şuan ayakta alkışlıyorum seni.
    Dediğim gibi çok boş vaktim oldu :D Bizi yanlış tanıyorsunuz dediğinde delil olarak kullanmıştım bunları ama cevap vermedi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dediğim gibi çok boş vaktim oldu :D Bizi yanlış tanıyorsunuz dediğinde delil olarak kullanmıştım bunları ama cevap vermedi
    Geçen sene sanırım R6' aldığı zaman şaka değil " Gaz açınca arka teker kayıyor Yardım " diye konu açıyordu. R6 yerine 250cc önerdik lakin 600cc her zaman ki gibi kazandı, genç ve heycanlı bir arkadaşımız Allah korusun da bu süreleri kazasız atlassın. Yanlız adam zaten forum da pek haz almıyor ondan ama yoldaştır 2 teker arkadaşıdır ne diyelim.
    IVU bunu beğendi.

Motosikleti
    Geçen sene sanırım R6' aldığı zaman şaka değil " Gaz açınca arka teker kayıyor Yardım " diye konu açıyordu. R6 yerine 250cc önerdik lakin 600cc her zaman ki gibi kazandı, genç ve heycanlı bir arkadaşımız Allah korusun da bu süreleri kazasız atlassın. Yanlız adam zaten forum da pek haz almıyor ondan ama yoldaştır 2 teker arkadaşıdır ne diyelim.
    Benim hatalara kızmıyorum. Kask takmamıs vs kendine yapar. Bahsi gecen videoda yumruğu görünce ve üstüne bizi yanlış tanıyorsunuz deyince kızdım. Ondan biraz takıldım. Hoş o sürekli antipatik videolar atmaya devam edecek, reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı sanırım. Kanal hit alsın maksat.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benim hatalara kızmıyorum. Kask takmamıs vs kendine yapar. Bahsi gecen videoda yumruğu görünce ve üstüne bizi yanlış tanıyorsunuz deyince kızdım. Ondan biraz takıldım. Hoş o sürekli antipatik videolar atmaya devam edecek, reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı sanırım. Kanal hit alsın maksat.
    Elbette haklısın bende inan onu savunmuyorum ama kendim de 7-8 geri gittiğim zaman tam olarak aynı olmasa da bende mesela artçı alır kaskı yoksa ona verirdim veya kendim aynalara yukrum atmasam da diz atmış veya artçı diz attırmışlığım vardır, hatta 10 yaşından 17 yaşına kadar ehliyetsiz trafikte motosiklet kullandım, bağdat caddesi boyunca trafik polisleri durdurup kardeşim yavaş git kendine yaparsın dediler yani neler neler yapmadık ki benim demek istediğim o kaç yıldır motosiklet kullanıyorum son 4-5 yıldır lastiğe kaska önem verir oldum o yüzden hatalı olsada biliyorum ki bir süre sonra bunları aşacaktır ha oldu da aşamadı diyelim Allah korusun o zaman da kaybettiklerimiz listesine girer emin ol şuan ki halinden daha çok üzer bizi, yoksa bende onu pek sevmem ve yaklaşım konusun da sana da fazlası ile hak veriyorum.
    IVU bunu beğendi.

Motosikleti
    Elbette haklısın bende inan onu savunmuyorum ama kendim de 7-8 geri gittiğim zaman tam olarak aynı olmasa da bende mesela artçı alır kaskı yoksa ona verirdim veya kendim aynalara yukrum atmasam da diz atmış veya artçı diz attırmışlığım vardır, hatta 10 yaşından 17 yaşına kadar ehliyetsiz trafikte motosiklet kullandım, bağdat caddesi boyunca trafik polisleri durdurup kardeşim yavaş git kendine yaparsın dediler yani neler neler yapmadık ki benim demek istediğim o kaç yıldır motosiklet kullanıyorum son 4-5 yıldır lastiğe kaska önem verir oldum o yüzden hatalı olsada biliyorum ki bir süre sonra bunları aşacaktır ha oldu da aşamadı diyelim Allah korusun o zaman da kaybettiklerimiz listesine girer emin ol şuan ki halinden daha çok üzer bizi, yoksa bende onu pek sevmem ve yaklaşım konusun da sana da fazlası ile hak veriyorum.
    Valla ben evlendim bitti bende o işler. Bir tane 250 cc maxiscooter alacam onunla devam edeceğim. (scooter'cı arkadaşlar kızmayın latifeydi, almayacağım zaten :D )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Valla ben evlendim bitti bende o işler. Bir tane 250 cc maxiscooter alacam onunla devam edeceğim. (scooter'cı arkadaşlar kızmayın latifeydi, almayacağım zaten :D )
    Allah mutlu mesut etsin öncelikle ama ben ara, ara kara biga tarafına geliyorum içdaş'a sonra kalırsam bir kaç gün orada muhakkak küçükkuyu yapar buz gibi suya girerim şimdi bunları araba ile yapmayı hayel etmek bile çok üzücü. Bu zamana kadar hiç bir şey için motosikletten vaz geçmedim tabi evli değilim yorum yapmam abest olur ama kısmetse bende ömür boyu devam edip ilerde ufaklıklar ile binmek istiyorum. Senin adına motosikleti bıraktığın üzgünüm olduğum kadar sana bunu bıraktıracak mutlu bir evlilik yaptığın için mutluyum.
    IVU bunu beğendi.

Motosikleti
    Allah mutlu mesut etsin öncelikle ama ben ara, ara kara biga tarafına geliyorum içdaş'a sonra kalırsam bir kaç gün orada muhakkak küçükkuyu yapar buz gibi suya girerim şimdi bunları araba ile yapmayı hayel etmek bile çok üzücü. Bu zamana kadar hiç bir şey için motosikletten vaz geçmedim tabi evli değilim yorum yapmam abest olur ama kısmetse bende ömür boyu devam edip ilerde ufaklıklar ile binmek istiyorum. Senin adına motosikleti bıraktığın üzgünüm olduğum kadar sana bunu bıraktıracak mutlu bir evlilik yaptığın için mutluyum.
    Ya dur şaka yaptık :D Son cümleye dikkat etmedin mi ? :D Motoru süpermotoya cevırmeye calısıyoruz ne lastik alsak ne disk taksak diye bakıyoruz ne scooter ı :D o kadar içimiz geçmedi yahu :D Hatunda biniyor motora sıkıntımız yok :D Gelibolu taraflarından geçersen haber eyle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya dur şaka yaptık :D Son cümleye dikkat etmedin mi ? :D Motoru süpermotoya cevırmeye calısıyoruz ne lastik alsak ne disk taksak diye bakıyoruz ne scooter ı :D o kadar içimiz geçmedi yahu :D Hatunda biniyor motora sıkıntımız yok :D Gelibolu taraflarından geçersen haber eyle
    Ben son cümlede ki latife kısmını scooter için yaptın sandım valla, kusura bakma malum saat ilerledi benim gözlerde pek görmüyor açıkçası. Teklif için de çok, çok teşekkür ederim inşallah icabet edebileceğiz. İstanbul'da Tuzla Beykoz tarafına uğrarsanız bende beklerim, sıcak yemeklerimiz yatacak yerimiz mevcut, saygı ve sevgilerimle sohbet için teşekkürler ediyorum.
    IVU bunu beğendi.

Motosikleti
    Ben son cümlede ki latife kısmını scooter için yaptın sandım valla, kusura bakma malum saat ilerledi benim gözlerde pek görmüyor açıkçası. Teklif için de çok, çok teşekkür ederim inşallah icabet edebileceğiz. İstanbul'da Tuzla Beykoz tarafına uğrarsanız bende beklerim, sıcak yemeklerimiz yatacak yerimiz mevcut, saygı ve sevgilerimle sohbet için teşekkürler ediyorum.
    O cok zor valla ya. 2 hafta önce olsa tuzlaya yat donatmak icin malzeme almaya gelmiştik o zaman olurdu kısmet ama ben de teşekkür ederim bu güzel sohbet için. Postun altı biraz farklı gelişti ama idare et artık iyi geceler

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Tokat/Turhal'da yaşıyorum ve burada da varlar. Basık, tel jantı acayip acayip cg'ler. Gelirsen beklerim yane

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)