Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok yeniyim Motorlardan hiç anlamıyorum lütfen yardım edin!

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhabalar. 16 yaşındayım ve 1 ay öncesine kadar hiç aklımdan motorlar ile ilgili bişey geçirmezdim tehlikeli olduğunu düşündüğümden (doğrusu o düşünce hala devam ediyor). Neyse uzatmadan konuya gireyim otomobillere karşı aşırı ilgiliyim çoğu yetişkinide aydınlattığım olmuştur fakat motorlar hakkında en küçük bir bilgim yok çok farklı bir sektör ve ben motor almak istiyorum. Önceliğim hızı değil hatta hantal olsa da olur ne de olsa ilk motorum olacak, önceliğim görünüşü sanırım istediğim tipe supersport deniliyor anladığım kadarıyla açık örneği hatta bildiğim tek örneği Honda CBR. Her yerde herkeste olmasına rağmen hastayım bu motora CBR125R gibi küçük cc li motorlar bana yeter. Fakat siz daha iyi bilirsiniz şu son kasa CBR lar en düşük 6.500 7.000 gibi fiyatlardan başlıyor ve bu da benim gibi Lise öğrencisini aşacak hatta hayallerini tuzla buz edecek fiyat, eski kasaları hakkındaki görüşüm ise tipsiz olmaları yani istediğim tarzı bana kazandıramazlar. Sizden ricam bana bu model gibi tavsiyeler vermeniz fakat dandik birşey de olmasını istemem. Görünüş ağırlıklı, düşük cc li olabilir isteğim ve fiyatı beni az zorlayacak şeyler falan filan... Biliyorum çok zor bi arama kapsamı ama dediğim gibi hiç bir bilgim yok motorlar hakkında bu konuya aşırı fazla cahil cüyehlayım. Yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum. Okuyup dikkate aldığınız için hepinize teşekkürler ediyorum! Mutlu hafta sonları ve mutlu forumlar diliyorum. İyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    o yaşta en fazla A1 Alabileceksin SS Degıl onlar SportTourıng olarak gecıyor CBR125R alabılecegın 3 motor var 125 cc SS gorunuslu Cbr125R Yamaha R125
    KTM RC125 en ucuzu Cbr bu arada dıgerlerı pahallı ucuz fıyatlı kalıtelı ss gorunmlu motor bulamazsın yok

Honda MSX125 hakkındaki düşünceniz nedir acaba?

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Dostum inşallah gönlüne göre bulursun. Ama tipi güzel olsun, kaliteli olsun, ucuz olsun demişsin. Zaten bütün forum üyeleri böyle bir motor arıyor
    Freakziyaglb bunu beğendi.

Alıntı agris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum inşallah gönlüne göre bulursun. Ama tipi güzel olsun, kaliteli olsun, ucuz olsun demişsin. Zaten bütün forum üyeleri böyle bir motor arıyor
    Tabiki kim istemez ki herkesin sevdiği bi tarz
    agris bunu beğendi.

cerkezbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    A1 ehliyet, sonra eğitim, sonacıma elipman al, en sonacıma motor kısmını tartışalım. Merdivenin 3 basamağını atlayıp, tırmanmaya başlarsan, ondan sonra döt üstü düşersin
    İçeceğin suda köpek öldürme. Çerkez Atasözü.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler