Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Takas

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hayati01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf moto 150nk.simdi spada anton 200cc.2017 model.
    Değerli fikirlerinize ihtiyacım var. Cb125e motorsikletim ile cf 150 nk ile takasa giricem ne dersiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olmaz, istemiyorum.

Recep demire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 Cafe Racer
    Tipini ve rengini çok beğeniyorum ama ne yazık ki motor hakkında bir bilgim yok

Motosikleti
    Hondolog abi ne olmaz neyi istemiyon anlamadım.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    yapma japonu verme

Motosikleti
    Evet gösteriş bence on numara ama sen kullanma ben kullanmayayim nasıl anlicaz nasıl olduğunu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

Evet motorsikletimi bende çok seviyorum. Ama içimden bir ses al diyor.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Bence alın sonra alacak ve takas edecek kısıler ıcın ınceleme yapın bence Forumun yararına olur hem bızde bırsey ogrenmıs oluruz motor hakkında

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    gir gir.
    Farklı tadları tat.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıp satacak iseniz almayın.
    Ben cf 150nk yı yakın takip ettim. Sürüş yaptım. Çok keyifli, Cb den daha atak, titreşim minimum, bosch enjeksiyonlu, su soğutmalı, çift disk, digital ekranı var. Ters maşalar, çelik fren hortumları, tek amörtisör, beygir gücü vs vs konularda tartışmasız çok iyi. Ama 2. eli yok.
    Ben olsam alırım.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    SAZMAN'ın da dediği gibi elinde kalır, bu tarz motorların ikinci el piyasası çok zor oturuyor; ben alırım memnun kalırsam niye satma ihtiyacı duyayım, 1-2 yıl sonra zararla satsam bana koymaz dersen bence al.
    SAZMAN bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk motor olarak düşündüğüm modeller arasında bu iki motor da var. Eğer takas yaparsanız veya en azından test için kullanırsanız 150NK yı , kıyaslama yaparsanız çok sevinirim.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hayati01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondolog abi ne olmaz neyi istemiyon anlamadım.
    Almanı istemiyorum abi, parana yazık, zaten çok farklı değiller. Biriktir 250cc al bence.

Motosikleti
    Yamaha Mt 125 ten eksik bir tarafı yok. Mt de bile bosch enjeksiyon yok. Maşalar 250 lik gibi. Frenleri de iyi. Son hızı 120 civarı kalır. Ama çok keyifli. Duke e benziyor. Elcikeri bile yumuşak malzemeden. Depo kapağı, fren kaliperleri ve diskleri kaliteli. Ardcı sıkıntı. Naked olunca ardci hep sıkıntı. Pulsar ile memnun kalmadı evdekiler. Bununla da kalmazlar. Ama tek kişi binerim diyorsan güzel ve gayet fiyatı uygun bir naked. Bayide satış müdürü arkadaşım var. Ciddi kafayı bozuyoruz alalım diye. Ufacık tefecilik içi dolu turşucuk.

Motosikleti
    Arkadaşlar ben zaten sıfırı ile takasa değil ikinci eli ile takasa girecektim 2aylik mış 5bin TL. Benim motoru verip üstüne 2000 TL teklif ettim.ama ben adana o bursa tereddüteyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

SAZMAN abi senin şu satış müdürüne desende benim motoru versem üstüne kalanını nakit odesek bi yardımcı olsanda sıfır alsak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Abi motorsikletim güzel biliyorum da işte kafaya taktım illede degistirecem diye.

Motosikleti
    [/COLOR]SAZMAN abi senin şu satış müdürüne desende benim motoru versem üstüne kalanını nakit odesek bi yardımcı olsanda sıfır alsak.[COLOR="Silver"]

Takasa motor almıyorlar ama belki Honda olduğundan alabilirler, arayıp görüş istersen. Buradan ararsın.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-cfmoto-cf-150-nk_sezon-firsati_ucerlerde-331082270/detay

Motosikleti
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]SAZMAN abi senin şu satış müdürüne desende benim motoru versem üstüne kalanını nakit odesek bi yardımcı olsanda sıfır alsak.[COLOR="Silver"]

Takasa motor almıyorlar ama belki Honda olduğundan alabilirler, arayıp görüş istersen. Buradan ararsın.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-cfmoto-cf-150-nk_sezon-firsati_ucerlerde-331082270/detay
    İlgi ve alakana teşekkürler. Siteye baktım açıklamaları okudum takas yok.

Motosikleti
    Alıntı Hayati01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgi ve alakana teşekkürler. Siteye baktım açıklamaları okudum takas yok.
    Sen ara sır bence. Bazen takas yapıyorlar, satılabilir bir motor ise. Geçen hafta Kocaeline bir ürün verdiler takasta temiz sym joyride aldılar 2. Elde satılık şuan. Cf moto sınıfının en iyisi net. Ama bilinmiyor, millet yine çinli nin kötüsüne biniyor. Seneye yollar hurdalık gibi olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)