Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sattığımız MT 07 yi ''Plaka değiştirip, 30000 km düşürüp'' satışa koymuşlar. DİKKAT!

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Arkadaşın uyarması taktir edilir bir haraket malesef artık 2 el alırken karşımdakine cebimdeki parayı heran çalabilcek hırsız muamelesi yapıyorum tecrübeler bunu yaptırıyor malesef

Ayrıca bu bahsetiğin adi şerefsiz karaktersiz mahlukat gibi bu site üyeleri içinde daha beterleri mevcut ben ifşa etmekle uğraşmadım neden
    derseniz yetkili servis var expertis var 100 200 tl ye adam içine dışına bakar ve bu km rede deyil der km düşürlmüş der iş biter hangi birini ifşa edelim bi şekilde yine bu işlerine devam ediyorlar dini imanı para olana her yol mubahtır herşey beklenebilir

sahibinden mudavini olunca sapla samanı çok güzel ayıra biliyorsunuz
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Adam 5. MT-07 sini satmış ve hepsine de ilk sahibim demiş. Bu işi anladığım kadarıyla arkadaşları ile ortak yapıyor.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Teşekkürler böyle bir konu için.
    plakalar da yazılmış ne güzel.

Olurda alacak olursnaız iknci el bir motosiklet. En azından google da arattırın bir plakasını motosikletin. Böyle bir konulara denk gelebilirsiniz.

07 YOL 63
    07yol63
    07 yol63
    07yol 63

nasıl ilk sahibinden gibi bir kelime kullanabiliyor ki?
    Alacak insan hiç mi bakmayacak ruhsat tarihine.
    Aklınızda olsun, ruhsat tarihinde her türlü yazaıyor. ne zaman alındığını oradan anlayabilirsiniz zaten.
    Belki eski motosikletse, sizi yiyebilir. Vize yeri dolduydu onun için yeniledim, veya kaybettim de diyebilir. Yemeyelim.
    ellaksakir bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Şuan ilanlarda 1 MT7 daha var.. Adam kaza yaptı ve sattı, şuan alan kişi ilana koymuş ve hatasız kazasız yazmış.. Malesef çare ya sarıgül yada sıfır motor almak..

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan ilanlarda 1 MT7 daha var.. Adam kaza yaptı ve sattı, şuan alan kişi ilana koymuş ve hatasız kazasız yazmış.. Malesef çare ya sarıgül yada sıfır motor almak..
    Bu kadar kolaymı ben anlamıyorum. Ha kerizleri kekliyorlarsa o baska. Benim motora park halinde kadın çarptı tramerde cıkıyor servis kaydında çıkıyor. Hadi çıkmadı git ekspertiz yaptır.
    https://www.youtube.com/channel/UCG8V2OFsRDyxuCrAklq8aBg

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    ekspertiz de çözüm değil , arkadaşımın anlatığı bir olayı anlatayım, Megan bir araç var kaza yapıyor arkadan çarpmış pert olmuş bir aracın önünü kesip o megana kaynak ile yapıyorlar , Renou servisi araç çok temiz diyor..

Motorsikletlerde de arabalarda ki gibi odbII sistemi olmadı mı sıkıntı,

O yüzden kazık mazık ama motor full servis bakımlı olması tercih meselesi oluyor, full servis bakımlı değil ise yanaşmayın. ne iyisi o

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Benim anlamadığım motosikleti alacak kişi yetkili servise gidip ekspertiz yaptırsa yetkili servis km ile oynama olduğunu anlayabiliyor mu anlayamıyor mu?

Sürekli yetkili serviste bakıma girmediyse km ye kesinlikle güvenmemek mi gerekiyor yani?

Yani bilgisayara vs bağlayıp gerçek kmsini öğrenme şansı yoksa 2. el motosiklet ama işi gerçekten sıkıntılı demektir... sadece yetkili servisinde bakımları yapılmış ve kayıtları tutulmuş motosiklet dışında 2. el motosiklet almak zar atmak oluyor demek ki...

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    para için şu yapılanlara bakıyorum da, hayret ediyorum. şerefsiz, karaktersiz adi herifler. lafa gelince sorsan en namuslu şerefli bunlardır, ama motorun kmsiyle oynayıp milleti kazıklamaya gelince ne şeref akıllarına gelir ne de haysiyet...

pert motoru hatasız diye, kmsi 50 bin olan motoru 10bin km diye satmaya çalışır onursuz karaktersiz adi 5 para etmez herifler...

Özellikle yeni başlayanların sıfır motor alması taraftarıyım. Yok düşerim zararım fazla olur ıvır zıvır demicek kimse anlamayan adam sıfır alıcak. Ha anlayan vardır ikinci el alabilir ama sıfırına param yetmiyor olayı hikaye paran neye yetiyosa onun sıfırına biniceksin yetmiyosa zorlamıcaksın benimde harley almaya gücüm yetmiyo devamlı zorlamanın bi anlamı varmı yok. Yersin biyerde kazığı acısı ağır olur motosiklete yatırılan paralar bizim löp diye 5 dk da kazanabileceğimiz paralar değil kim bilir kaç ay kaç yıl para biriktiripte alınıyor o motorlar. Haliyle alırken önce kendini sorgula ben bu işi biliyomuyum diye bilmiyosan 2. el alma. Biliyosanda kılı kırk yar. Herşeyini araştır. İnanın o kazığı yedikten sonra mesela 30 bin liranız kaybolsa düşse yangında yansa bu kadar koymaz size ama cibiliyetsiz birinin cebine girer vede alın terinizi haysiyetsiz bir adama yedirirseniz işte o zaman hayat boyu acı olarak kalır içinizde
    espresso bunu beğendi.

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    MT07 ariyorum, bu ilani listeye almistim. Sok oldum. Sonumuz hayir olsun.
    ryangt bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bu arada kmyi düşürmek için en gibi bir işlem yapılmış olabilir.aklıma gelen yeni saat alıp takmak oluyor ama başka yolu ?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    bence hepimiz mesaj atıp trolleyelim...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    İkinci el ilanları fazla yüksek olduğu için ben de gittim sıfır motor aldım. Üstelik arkadaşların dediği gibi bir şey yok diyorlar sonra da tramerden sorgulatınca çıkıyor falsosu ortaya.

Motosikleti
    ktm 200 duke ABS
    mesaj atıp plakayı sorgularken muayene ve km çıkmıyormu? bende 1 ay önce aldım en son muayene tarihi ve kmsi çıkıyor. plaka değişince çıkmıyorsa demek ki! belkide şasi no dan çıkar da hakikaten yazık günah duyarlılığınız takdire şayan

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada kmyi düşürmek için en gibi bir işlem yapılmış olabilir.aklıma gelen yeni saat alıp takmak oluyor ama başka yolu ?
    piyasa bir dunya calinti mt7 var. bu sebepten çıkma gösterge bulmak hic te zor degil.
    burak burk bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kizlar mt-07nin kmsini oyle tamirciye gidip dinamo gibi geri sardirarak dusuremezsiniz. Chiplidir o gosterge. Akillara zarar binary kod ile, ikili sistem iceren 1ler 0lardan ve karakterlerden olusan bir chiptir. KM kismina ulasmak icin bilmemkacinci bin satirin bilmemkacinci karakterinde degisiklik yapabilen maymun bir adam gerektirir.

Neyse uzun lafin kisasi o motorun kmsi dusmusse ve gercekten o motorsa tek aciklamasi vardir: gostergesi calinmis baska bir motordan o motora monte edilmis.
    burak burk bunu beğendi.

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne hallere geldik arkadaslar ya boyle seylere neden gerek duyulur anlamiyorum yani bu halti yedin diye ne kadar kar ettin yani simdi hadi hepsini gectim bos yere ah aliyosun onun hesabını nasil verecek bu vatandas anlamiyorum ya Allah islah etsin

22.250 22'ye verecektim 22.700'e koymustum abs li 4500 km tertemiz makineyi. Her hatasını da yazdım, değişen parçayı, plakayı ruhsatı yedek anahtarları, servis bakım kağıdını ekledim insan gibi, her isteyen arayabilir gelip görebilir dedim. Her açıdan fotoğraf koydum, üstunde mal gibi kendi resmim olan saçma sapan fotolar koymadım. Sonuç bir mi iki kişi mi ne aradı. Sonra gitsinler gırttttlağına kadar dolu saçma sapan ilanlara tevessül etsinler. Antalya'da satmam abi ben. Zaten bu yıl da satmicam artık hevesim kaçtı.

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kizlar mt-07nin kmsini oyle tamirciye gidip dinamo gibi geri sardirarak dusuremezsiniz. Chiplidir o gosterge. Akillara zarar binary kod ile, ikili sistem iceren 1ler 0lardan ve karakterlerden olusan bir chiptir. KM kismina ulasmak icin bilmemkacinci bin satirin bilmemkacinci karakterinde degisiklik yapabilen maymun bir adam gerektirir.

Neyse uzun lafin kisasi o motorun kmsi dusmusse ve gercekten o motorsa tek aciklamasi vardir: gostergesi calinmis baska bir motordan o motora monte edilmis.
    hocam motosikletlerde durum nasıldır hiç bilmiyorum ama arabalarda gayet güzel düşürüyorlar kmyi. hemde eski arabalar felan da değil bu dediklerim.bmw lerde hem anahtarda ki çipde hem de aracın kendi beyninde saklanan km bilgisini 5 dakkada değiştiriyor adamlar. bunun için sanayide bir sürü dükkan var sayaççı,göstergeci felan diye tabelalı faturalı iş yapıyorlar bide utanmadan. o arabaları gördükten sonra bunu da sanayide değiştirmişlerdir bence.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    tramerden sorgulama yaparken de lütfen satıcıdan şase noyu isteyip öyle mesaj atın. eski plakanın hasar kaydı da ilgisiz şekilde çıkabiliyor.
    Şubat ayında 2015 model 2015 yılının 5. ayında sıfır alarak trafiğe çıkardığım motorumu satıyordum. müstakbel alıcı plakayı sorgulamış 2013 yılında hasar kaydı çıkıyor diye başımın etini yedi. Anlatamadım bi türlü motor 2015 de trafiğe çıktı model yılı 2015 2013 de nasıl kazaya karışır diye ?
    anlamayan da anlamıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)