Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sadece Müzik Dinlemek İçin İntercom Tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, Kaskım Shoei Qwest. tek amacım telefonuma baglanıp müzik dinlemek ve navigasyonun direktiflerini duymak. Daha fazlasına ihtiyacım yok. Haparlörleri kaliteli bu tarz bir ürün biliyormusunuz acaba? KNMASTER intercom u sipariş vericem büyük ihtimal. Sizce ihtiyaçlarımı karşılarmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    http://tr.aliexpress.com/item/VNETPH...2-48bad0ee85b9

ben buna bakmistim ucuz ve kullanisli telefondan gelen butun sesler iletiliyor muzik dinlenebiliyor ve aramayi otomatik cevapliyor kalitesini bilemem

Hocam teşekkürler tavsiye için. Ben çift haparlörlü birşey bakıyorum müzik aglırlıklı kullanacagım için stereo olması önemli.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Bu v1 modeli V2 modeli Cift hoparlor du herhalde

blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://tr.aliexpress.com/item/VNETPH...2-48bad0ee85b9

ben buna bakmistim ucuz ve kullanisli telefondan gelen butun sesler iletiliyor muzik dinlenebiliyor ve aramayi otomatik cevapliyor kalitesini bilemem
    Siz alıp kullandınız mı? Ürün açıklaması bana mono (tek) kulaklık gibi geldi. Yani sadece gelen aramaya cevap verebiliyorsunuz, medya veya navigasyonu oynatabildiğine dair bir bilgi göremedim.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    http://www.banggood.com/1000m-Motorcycle-Helmet-Intercom-BT-S2-Waterproof-For-Wired-Wirelessh-Helmet-p-997638.html
    Bende bu var. Interkom olarak denemedim, sadece radyo ve bluetooth kulaklık olarak kullanıyorum.

Ses kalitesi beklediğimden iyi ama 100km/h üzerinde rüzgar gürültüsünden bir şey duyamıyorum.(LS2 FF396 kullanıyorum)
    Kaskınızda hoparlör için oyuklar varsa sıkıntısız kullanırsınız.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, Kaskım Shoei Qwest. tek amacım telefonuma baglanıp müzik dinlemek ve navigasyonun direktiflerini duymak. Daha fazlasına ihtiyacım yok. Haparlörleri kaliteli bu tarz bir ürün biliyormusunuz acaba? KNMASTER intercom u sipariş vericem büyük ihtimal. Sizce ihtiyaçlarımı karşılarmı?
    şahsen bu linkteki üründen kullanıyorum.

alalı 2 sene kadar oldu. Ses kalitesi ses yüksekligi gercekten cok tatminkar. Öneririm. Ama aynı satıcı değil tabi.

Müzik calar. Videoyu dinletir.Aramayı tek tusla acar kapatır. Radyo var ve cok iyi cekiyor. Kasklar arası ses güzel.

Şarzı 1.5gün gidiyor 20 dk da fulleniyor.

isterseniz özel mesaj atın yardımcı olmaya calısırım

Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsen bu linkteki üründen kullanıyorum.

alalı 2 sene kadar oldu. Ses kalitesi ses yüksekligi gercekten cok tatminkar. Öneririm. Ama aynı satıcı değil tabi.

Müzik calar. Videoyu dinletir.Aramayı tek tusla acar kapatır. Radyo var ve cok iyi cekiyor. Kasklar arası ses güzel.

Şarzı 1.5gün gidiyor 20 dk da fulleniyor.

isterseniz özel mesaj atın yardımcı olmaya calısırım
    Benim almayı düşündügüm üründe bundan hocam. Sanırım işimi görcek en tatminkar ürün bu.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim almayı düşündügüm üründe bundan hocam. Sanırım işimi görcek en tatminkar ürün bu.
    ben öneriyorum aklınıza takılan bişey olursa özel mesaj atabilirsiniz
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)