Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor alacam Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    HAYIRLI GECELER ARKADAŞLAR BEN ALMANYADA YASIYORUM VE MOTOR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ŞİMDİ KONUYA GELELİM BEN HARLEY DAVİDSON FORTY EGİHT HASTASI BİRİYM LAKİN 67PS OLDUGU ICIN ALMANYADA EHLIYETIM KURTARMIYOR BU YUZDEN 50 PS(BEYGIR) LIK MOTOR SURME HAKKIM VAR 2-3 GUNDURLU SOYLE BIR DUSUNCEM VAR CAFE RACER LER COK HOSUMA GITTMEYE BAŞLADI CUNKU CUSTOMLAMAK COK RAHAT AMA FORUMDAN BILGI SAHIBI KISILERDEN YARDIMCI OLMALARINI ISTIYORUM YANLIS BI KARA ALMAK ISTEMIYORUM

NOT: ALMANYADA CAFE RACERE DONUSTURMEK ICIN COGU MOTOR MODELI VAR O YUZDEN MARKE VE MODEL YAZARSANIZ SEVINIRIM IYI FORUMLAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Konu güncel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Buyuk harflerle yazmak bagirdiginizi belirtir lutfen forum kurallarini okuyup yazsaydiniz duzeltmenizi rica ediyorum

BMW r60 bulup Cafe Racer a cevirebilirsiniz hasta oluyorum resmen o modele

Fotografi motorun Cafe Racer a donusturulmus hali

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Çok özür dilerim bilmiyordum yeni olsugum için en kısa sürede düzeltecem lakin r60lar 50beygirin üstü olsugunu hatırlıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Bir de r60 lar iki zamanlımı dört zamanlımı

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    30 Beygir 4 zamanli max speed 140 kmh

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Uzun yol rahat yapılır demi bir de r45 ler var hem bütçe içinde uygunlar bir de cafe racer için masraf edeceğim r45 sizce nasil bir de sürüş bakımından rahat makinelermi acaba ?

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    R45 DE Guzelmis 35 beygir 2 silindir 4 zamanli alina bilir uzun yolda rahat edersiniz herhalde

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    İlgilendiğiniz için çok teşekğr ederim daha yeni bi cafe racer için bir custom yeriyle görüştüm de baya fiyat cıkarıyorlar çok kararsızım su anda ne yapacagım konsuunda boober kesim bir custom öi yaptıraam acaba diye düşünüyorum :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Acaba fikirleriniz alma şansım varmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)