Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plakam düşmüş

Motovento
    REKLAM ALANI
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    S.a arkadaşlar motordan inince plakamın düştüğünü farkettim app bana herhangi bir sıkıntı yaratabilirmi.anadolu yakasında ümraniye üsküdarda olsa iyi olur yenisini yprırabileceğim yer varmı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Sakın emnıyete gıdıp almaya calısma bosu bosuna masraf gıt bıyerden app cıkarabılırsın yada orjınalın aynısını damgalı yapan yerler var oradan yapabılırsın

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar motordan inince plakamın düştüğünü farkettim app bana herhangi bir sıkıntı yaratabilirmi.anadolu yakasında ümraniye üsküdarda olsa iyi olur yenisini yprırabileceğim yer varmı.
    Aşağıdaki linkten ben bu hafta yatırdım. Mühürlü istediğim ölçüde whats uptan plaka fotoğrafı gönderdim. Yapılınca haber verdiler. Adreslerine gittim. Nuh kuyusu caddesi no:255/4 bana yakındı. Gittim aldım, parasını oraya elden ödedim. Çok güzel oldu. Kargo ile de gönderiyorlar. FİATI : 40 TL.
    (Not: Komisyon almıyorum, kendilerini tanımıyorum.)

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-turan-muhurlu-motor-pleksi-plaka-lik-12x18-cm-whats-app-aktiftir-309168679/detay/

İyi günler.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Peki kayboldu diye karakola falan bildirmem gereklimidir.

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Ben trafik şubeden yeniden çıkardım, ruhsat ve plaka değişiyor. Yanlış hatırlamıyorsam 270₺ gibi bir para ödememiştim. Bence mühürlü plaka yapan yerlere gidip 30 liraya yaptırabilirsin. Bildiğim kadarıyla Maltepe tarafında yapan yerler vardı ancak bulundukları yerleri bilmiyorum, laf arasında bahsetmişlerdi.
    Ben plakayı kaybettiğim zaman İstanbul'da bombolı araç ihbarları vardı, biraz pimpirikli davrandım.

Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki kayboldu diye karakola falan bildirmem gereklimidir.
    Kaybolan bölgeye bakan karakola gidip bildirmem gerektiğini belirttiler ama sadece çalındığını düşünüyorsan yada gördüysen tutanak tuttur dediler bana, biraz saçma gelmişti.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    kaybolan plakayı biri takıp kullanırsa, köprü cezaları, trafik cezaları hep sana kalır.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)