Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İşte Zealsun'un Gücü

Motovento
    REKLAM ALANI
    ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    millet motorum suan 7000 km'de ve yakıt tüketimi son servisin ardından inanılmayacak şekilde düştü. Eskiden 100 km'de 3,5 lt tüketiyodum fakat motoru servise sokup Ankara'ya getirdikten sonra 3 defa benzin aldım ve kesinliğini garantiledim. Motor 1 depo benzin ile yani 7 litre ile tam 240km yol yaptı. Ve daha içinde benzin vardı ama ben daha fazla kasmak istemedim. Bu şu demek oluyor 240 km de 7 litre yakarsa 100 kmde ortalama 2,9 litre yakmıştır. Ayrıca bu ölçümü yaparken hızımı hep sabit tutmadım bazen cok düşük bazen ise sınırı olan 110 kmde bile kullandım. Çok iyi değil mi?
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    gayet güzel bende 150-19 u şu an rodajda olamama rağmen beğeniyorum tam ölçüm için deponun bitmesini bekliyorum ama bitmiyor 13 lt fulledikten sonra 70 km filan gittim göstergemde oynama yok arızalandım diye şüphelendim açtım baktım öyle gözle görülür bir azalamada yok dep

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    gayet iyi

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslına bakarsan bana normal geldi Tabi iyi yakışı gene kötü demiyorum ama çok da aşırı bir azlık sözkonusu olduğunu sanmıyorum...200 cc ve 4 zamanlı bir motoru var sonuçta.Km de söylediğine göre şu an 8.7-9.0 yeni kuruş(87-90 bin) civarı yakıyor...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Çok güzel. Bide enjeksiyonlu olacak bu makineler asıl o zaman görürsünüz ekonomiyi. Ama maliyet işte mecbur karbüratöre devam.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler