Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Kız Tavlama (R6&HAYABUSA) - Yalnız Adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    anana bacına yapsalar hoşuna gidermi
    Stock Sever bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF R-25
    Arkadaşlar olayı büyütmeyelim. Motorlu arkadaşlar şansları denemişler ve başarılı olmuşlar. Kızlara kötü bir söz söylememişler. Ortada rahatsız edici bir durum yok. Medeni cesaretlerinden ötürü kutluyorum.
    Tecimen ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    - oldu di mi?
    - oldu kanki çok sağol akşam YouTube atarim
    - ay yüzümü iyi kapa ama gözükmesin..
    - merak etme cnmms öptüm byeee
    - baaysss şekerimmm

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Rezilsiniz rezil.
    Stock Sever, snappy x ve braveguy bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    " Taciz " kelimesini ben kullandım ve yerinde bir tabir olduğunu düşünüyorum.

Sizin mantığınıza göre KADINın yanına gidilince KADIN " hayır " derse taciz oluyor " evet " derse başka bir şey oluyor.

100 denemenin 1 inde başarılı olacağınız bir eylemi ilk seferde (şansa) denk getirdiniz diye sizi insanları " taciz " etmemiş sayamam. Matematik yanılmaz ! Bu eylemi 100 kere tekrar edin bakalım kaç kere telefon alabileceksiniz ?

Peki KADINın " evet " ya da " hayır " diyeceğini bilmeden yola çıkınca ne oluyor ? Yazı tura atıyorsunuz sanırım bakalım bugün " tacizci " mi olacağım yoksa " çapkın " mı ?

Yine sizlere göre " alan da memnun satan da sana ne ? " bölümüne gelmeden bir şey rica ediyorum.

Bildiğim kadarı ile bu forumda KADIN kullanıcılarımız da var. Onlar ne düşünüyor yazabilirler mi ?

Birde bazı şeyler gizli kalmalıdır, o zaman saygı duyulur. Ben daha barda, parkta v.b bir yerde bir KADIN ile tanışıp internete video koyan insan görmedim.
    enescanatar ve BatuhanK bunu beğendiler.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Her ne olursa olsun bu işlerin de bi adabı, usülü vardır. Hemen bayan araba kullanıyo diyerek dönüp ne güzel kullanıyosun vs demek bence pek de doğru değil.

İstanbul'da aynı hareketi yapsanız belkide trafikte linç ederler sizi. Kızlar numara vermiş olabilir ama yine de olmamış.

O direksiyondaki senin eşin ve arkadaşı, motorcular da başka kişiler olabilirdi.

Kısaca direk ne güzel araba sürüyon diyerek yaklaşmak yanlış. Yakışık almamış. Kazasız sürüşler.
    EldekiDebryj ve Mustaphalanx bunu beğendiler.
    HONDA

#BZ3082

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Taciz " kelimesini ben kullandım ve yerinde bir tabir olduğunu düşünüyorum.

Sizin mantığınıza göre KADINın yanına gidilince KADIN " hayır " derse taciz oluyor " evet " derse başka bir şey oluyor.

Peki KADINın " evet " ya da " hayır " diyeceğini bilmeden yola çıkınca ne oluyor ? Yazı tura atıyorsunuz sanırım bakalım bugün " tacizci " mi olacağım yoksa " çapkın " mı ?

Yine sizlere göre " alan da memnun satan da sana ne ? " bölümüne gelmeden bir şey rica ediyorum.

Bildiğim kadarı ile bu forumda KADIN kullanıcılarımız da var. Onlar ne düşünüyor yazabilirler mi ?

Birde bazı şeyler gizli kalmalıdır, o zaman saygı duyulur. Ben daha barda, parkta v.b bir yerde bir KADIN ile tanışıp internete video koyan insan görmedim.
    Forumda TÜRKÇE bilmeyen ne de çok insan varmış yahu. Üzüleceğim gülme tutuyor, tam güleceğim ülkenin haline acıyor üzülüyorum. Trajikomik anlayacağınız. Daha okuduğunu anlama kapasitesine sahip olamayanlar (ya da işine geldiği gibi anlamak isteyenler) gelmişler burada yorum yaptıklarını zannediyorlar. Kimse "Kız hayır derse taciz evet derse değil." demedi siz işinize nasıl geliyorsa öyle anlıyorsunuz sanırım. Kızların/erkeklerin yanına gidilir ve tanışma maksadında olduğunuz belirtecek bir cümle kurulur, kız/erkek de sizinle tanışmaya niyetliyse olumlu cevap verir, değil ise düzgün bir dille (ki ülkemizde genelde Kezban kızlarımız/erkeklerimiz olduğundan düzgün bir dil yerine direk aşağılamayı tercih eder, ülkedeki çomarlar da böylece çoğalır) olumsuz cevap verir. Eğer olumsuz cevap alan kız/erkek ısrarla tanışmaya çalışırsa bu rahatsız etmeye girer veya sizin deyiminizle tacize girer lakin videoda bunların hiçbiri olmamıştır.

OF BU NASIL BİR ÜLKE BAYILAZAM.

Peşin edit: Bilal'e anlatır gibi anlattım, eğer anlamamakta ısrar ederseniz cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Ben de Bilal'e anlatır gibi yazıyorum güzel kardeşim.

Kız : Dişi çocuk.

Kadın : Erişkin dişi insan.

Bayan : Kadın adlarının ya da soyadlarının başına getirilen, kişinin kadın olduğunu belirten bir san.

Ayrıca Romedon isimli üye şunu yazmıştır " kız rahatsız olmuyorsa taciz filan değildir ifenim.Güzel video olmuş. " Bu ne demektir ? " Rahatsız oluyorsa tacizdir " demek değil mi ? Anlatır mısın ?

Sen yorumları nerenle okudun da bana " Kimse "Kız hayır derse taciz evet derse değil demedi. " diyebiliyorsun ?

Daha gerçek kimliği ile forumda dolaşamayan adamlar racon kesiyor ya ben de " OF BU NASIL BİR ÜLKE BAYILAZAM. " moduna giriyorum.
    Sokollu bunu beğendi.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Videoda iki tarafta birbirinden memnun gorunuyor. Ancak söyle bir durum var ki her kadın yanina yaklasip "Ne guzel kullaniyonn sen" diyen adamin birine numara verecek değil.
    Yani bu videoda görünen kısımda taraflar memnun ama olmayadabilirlerdi! Bundan önce (olduysa) veya bundan sonraki devam edilecek aynı tarz girişimler birilerini mutlaka rahatsız edecektir ve hiç hoş değil. Başıma gelmesini istemezdim.
    Stock Sever, dejavoo ve keremkrmn bunu beğendiler.

Ben de Bilal'e anlatır gibi yazıyorum güzel kardeşim.

Kız : Dişi çocuk.

Kadın : Erişkin dişi insan.

Bayan : Kadın adlarının ya da soyadlarının başına getirilen, kişinin kadın olduğunu belirten bir san.
    Güzel yazdıklarımı anlamışsınız, şaşırtıcı. Ama çok da zekice olmayan içgüdüsel davranışınız (konuyu başka yerlere çekme çabanız) ne yazık ki işe yaramayacak. Burada kelime oyunu oynamıyoruz maalesef.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

Ayrıca Romedon isimli üye şunu yazmıştır " kız rahatsız olmuyorsa taciz filan değildir ifenim.Güzel video olmuş. " Bu ne demektir ? " Rahatsız oluyorsa tacizdir " demek değil mi ? Anlatır mısın ?

Sen yorumları nerenle okudun da bana " Kimse "Kız hayır derse taciz evet derse değil demedi. " diyebiliyorsun ?

Daha gerçek kimliği ile forumda dolaşamayan adamlar racon kesiyor ya ben de " OF BU NASIL BİR ÜLKE BAYILAZAM. " moduna giriyorum.
    Beyefendinin avukatlığını yapmak bana düşmez lakin orada belirtmek istediği ortada rahatsız olan biri yok dolayısı ile taciz olması mümkün değil.
    Gerçek kimliğimi burada belirtmiyor olmam sitedeki çomar tayfasından kendimi koruyabilmektir çünkü anladım ki bu forumda aynı seviyede olmadığım medeniyetsiz bir çok şahıs var. (sözüm meclisten dışarı, üstüne alınmak isteyen alınmakta özgürdür, alınabilir) Bu şahısların seviyesine inmem mümkün olmadığı için, kimliğimi gizlemek durumunda kalıyorum.

Dipnot: Racon kesmek hiç de tarzım değildir işim dahi olmaz, her işimi "insan" gibi konuşarak medenice hallederim. Sözlerim kalp kırabilir, kimisine göre sert hatta aşağılayıcı gelebilir, bu benim konuşma üslubumdur kati suretle kimseyi kendimden hor görmem.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Videoda ki davranışın doğrudur yanlıştır tartışmasına katılmak istemiyorum ama sırf arabada kızlar var diye yolunuzu değiştirip yanlarından geçerken o şekilde bakmanız beni rahatsız etti.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne ya gerçekten tanıştığın her kızın fotoğrafını da at buraya ne saçma iş, he bence abazalık var taciz yok gerçi bir taraftan da garip trafikte her kadının numarasını isteme potansiyelinin de olduğunu gösteriyor. 'gidek numara alak la' yerinize utandım.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir yakınıma sevdiğime biri yanaşıp ne güzel araba kullanıyosun sen dese benim çok hoşuma giderdi.
    Ne güzel iltifat etmiş

R6 fiyatlari yukselmesin xd

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    tiskiniyorum.Büyütmeyin arkadaşlar hangimiz zamanında böyle şeyler yapmadık ya. Ahh ahh 2000 li yıllarda ataköy galleria nın dili olsada dile gelse :D :D

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Tecimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yazdıklarımı anlamışsınız, şaşırtıcı. Ama çok da zekice olmayan içgüdüsel davranışınız (konuyu başka yerlere çekme çabanız) ne yazık ki işe yaramayacak. Burada kelime oyunu oynamıyoruz maalesef.

Beyefendinin avukatlığını yapmak bana düşmez lakin orada belirtmek istediği ortada rahatsız olan biri yok dolayısı ile taciz olması mümkün değil.
    Gerçek kimliğimi burada belirtmiyor olmam sitedeki çomar tayfasından kendimi koruyabilmektir çünkü anladım ki bu forumda aynı seviyede olmadığım medeniyetsiz bir çok şahıs var. (sözüm meclisten dışarı, üstüne alınmak isteyen alınmakta özgürdür, alınabilir) Bu şahısların seviyesine inmem mümkün olmadığı için, kimliğimi gizlemek durumunda kalıyorum.

Dipnot: Racon kesmek hiç de tarzım değildir işim dahi olmaz, her işimi "insan" gibi konuşarak medenice hallederim. Sözlerim kalp kırabilir, kimisine göre sert hatta aşağılayıcı gelebilir, bu benim konuşma üslubumdur kati suretle kimseyi kendimden hor görmem.
    Bak sana ne diyeceğim. Sen egolarını bir kenara bırak da öyle konuşalım. Yukarıda " kalın " şekilde belirttiğim yerleri sağlıklı kafası ola biri konuşamaz ki bir insanın " sana göre " yeterli olup olmadığını bilecek otorite sen değilsin. Bunu sana kim söylediyse git ve ona bolca küfür et !

Ama doğru tektir ve bu videoda ki arkadaşlar bu eylemi 100 kere tekrarlamış olsalar 1 ya da 2 kere bu şekilde başarılı olabilirler ve adları sadece " taciz eden " olarak kalır. Olasılıklar ve istatistik anlıyor musun ? 100 atışın 1 ya da 2 tanesini isabet ettirmiş olsan da " başarısız " kabul edilirsin.

Seviyemi de araştırmak istersen kimliğim açık, nerede ve nasıl yaşadığım bellidir ancak ben senin gibi değilim. Her insana hatta hayvana bile eşit yaklaşmaya çalışırım ve asla kendimi onlardan yukarıda " senin gibi " görmem, göremem.

Bundan sonrasını yazmak istersen özel mesaj atmanı rica ediyorum.

Forum daha da rezil seviyeye gelmesin.

Not: İnsanın kişisel değeri mütevazı olması ile ölçülür.
    Stock Sever bunu beğendi.

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne ya gerçekten tanıştığın her kızın fotoğrafını da at buraya ne saçma iş, he bence abazalık var taciz yok gerçi bir taraftan da garip trafikte her kadının numarasını isteme potansiyelinin de olduğunu gösteriyor. 'gidek numara alak la' yerinize utandım.
    Her bayanın numarasını isteyemezsin.Hepimiz farklı kişiliklere, yaşam tarzına ve görüşlere sahibiz. Sonuç her zaman böyle bitmez.
    Arkadaşların videoyu bayanları küçümser şekilde yayınlaması hoş olmamış.
    Diğer yandan arabayı tanıyan abi yada baba çıkarsa ortaya işte o zamanki görüntüleri izlemek lazım.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoda ki davranışın doğrudur yanlıştır tartışmasına katılmak istemiyorum ama sırf arabada kızlar var diye yolunuzu değiştirip yanlarından geçerken o şekilde bakmanız beni rahatsız etti.
    Videonun sonucunda veya sonrasinda taraflar memnun evet, bir rahatsizlik yok demek ki numara alisverisi de olmus eyvallah dileyen diledigini yapar.

Ama sirf icerde iki bayan surucu var diye yol degistirip, bulunduklari seride gecip onlerinde seyir etmek ve arabanin yanina yaklasip `ne guzel araba suruyon` demek tacizdir. Sonrasinda guleryuzle karsilayip numarayi vermis olmalari, ortada rahatsizlik verecek bir durum olmadigi anlamina gelmez.

Gerci ` sanane be benim surusumden, git isine` diye bir cevap gelse (daha yuksek ihtimal) paylasmaya degecek bir video olmayacakti

Ben sahsen toplu tasimada tanimadigim insalarla muhattap olmamak icin motosiklet kullaniyorum, arkadaslarin motosiklet seciminde farkli kriterler var goruyorum ki
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Bak sana ne diyeceğim. Sen egolarını bir kenara bırak da öyle konuşalım. Yukarıda " kalın " şekilde belirttiğim yerleri sağlıklı kafası ola biri konuşamaz ki bir insanın " sana göre " yeterli olup olmadığını bilecek otorite sen değilsin. Bunu sana kim söylediyse git ve ona bolca küfür et !

Ama doğru tektir ve bu videoda ki arkadaşlar bu eylemi 100 kere tekrarlamış olsalar 1 ya da 2 kere bu şekilde başarılı olabilirler ve adları sadece " taciz eden " olarak kalır. Olasılıklar ve istatistik anlıyor musun ? 100 atışın 1 ya da 2 tanesini isabet ettirmiş olsan da " başarısız " kabul edilirsin.

Seviyemi de araştırmak istersen kimliğim açık, nerede ve nasıl yaşadığım bellidir ancak ben senin gibi değilim. Her insana hatta hayvana bile eşit yaklaşmaya çalışırım ve asla kendimi onlardan yukarıda " senin gibi " görmem, göremem.

Bundan sonrasını yazmak istersen özel mesaj atmanı rica ediyorum.

Forum daha da rezil seviyeye gelmesin.

Not: İnsanın kişisel değeri mütevazı olması ile ölçülür.
    Seviyeniz beni ilgilendirmiyor sonuçta burası bir sanal ortam ve ben sanal ortam ile gerçek yaşantımı ayırt edebilecek seviyede olduğumu düşünüyorum. Israrla "gerçek kimliğimi öğrenmek istemeniz, kendi kimliğinizin açık olduğunu belirtmeniz ve cevap vereceksem özelden yazmamı istemenizi" çok manidar buldum. Daha önce de söylediğim gibi üslubum budur ve bu kimini rahatsız edebilir, sonuçta ben alenen kimseyi hedef göstermeksizin konuşuyorum, konuyu kişiselleştiren sizsiniz. Yazdıklarımı üzerinize almanızı yarası olan gocunur lafıyla pekiştirmek isterim. Başta yazdıklarımı anlamışsınız derken daha önceki mesajımda da Türkçe dilini kullanmama rağmen anlamayışınızdan varsayımsal olarak Türkçe bilmediğiniz kanaatine varmıştım, bu sebeptendir ki o cümleyi kurdum. Çok da zekice olmayan içgüdüsel davranışınız derken de kendi fikrimi beyan ettim sonuçta haksız da sayılmazdım lafı başka yerlere çekme çabanız komiğime gitmişti.

Burada sabaha kadar size dert anlatmam mümkün değil, hakkımda istediğinizi düşünmekte serbestsiniz ister egoist deyin ister narsist isterseniz şizofren, (sizin deyiminizle sağlıklı kafaya sahip olmayan) lakin bu sanal ortamda kim hakkında ne düşündüğüm de kimseyi alakadar etmez.

100'dür 1'dir 2'dir. Arkadaşlar başarılı olmuş. Burada boşuna tartışıyoruz sonuçta "Hatice-Netice" değil mi?

Sağlıcakla kalın, vesselam.

Edit: İmla.

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonun sonucunda veya sonrasinda taraflar memnun evet, bir rahatsizlik yok demek ki numara alisverisi de olmus eyvallah dileyen diledigini yapar.

Ama sirf icerde iki bayan surucu var diye yol degistirip, bulunduklari seride gecip onlerinde seyir etmek ve arabanin yanina yaklasip `ne guzel araba suruyon` demek tacizdir. Sonrasinda guleryuzle karsilayip numarayi vermis olmalari, ortada rahatsizlik verecek bir durum olmadigi anlamina gelmez.

Gerci ` sanane be benim surusumden, git isine` diye bir cevap gelse (daha yuksek ihtimal) paylasmaya degecek bir video olmayacakti

Ben sahsen toplu tasimada tanimadigim insalarla muhattap olmamak icin motosiklet kullaniyorum, arkadaslarin motosiklet seciminde farkli kriterler var goruyorum ki
    Yahu zaten taciz ne demektir ? " canını sıkma, tedirgin etme, rahatsızlık verme. "

Bu video foruma atılınca rahatsız olmadık mı ? canımız sıkılmadı mı ? en başta bizi " taciz " etti bu arkadaşlar.

Taciz konusuna neden bu kadar sığ bakılıyor hala anlamıyorum.

Tecimen Sen de sağlıcakla kal. Seninle konuşacaksam artık burada konuşmayacağım, bunu belirttim. Bu arada " ailesinin müsade ettiği " diye bir şey yoktur. O "müsaade" dir. Hadi şimdi git ve bir dil kursuna yazıl ;)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler