Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Kız Tavlama (R6&HAYABUSA) - Yalnız Adam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Motosiklet İle Kız Tavlama Videomuz İyi seyirler
    -Yalnız Adam
    -Kapadokya Riders

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

-Spoiler- Bu videoda gördüğünüz kişiler motosikletlilerin yüz karasıdır. -Spoiler-

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Plaka gizlenmiş ve yapılan şeyin adı tamamen " TACİZ "

Bu video ile alakalı sayfa yöneticilerin takınacağı tutumu merak ediyorum.

Bir spoiler de benden " olum kızların peşinden gideydik, gidek mi ? "

Ekipman önemli tabii özellikle kafaya takılan.
    EmreKocyigit, beko12345 ve IRau bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Altınızdaki motosikletler commuter veya scooter olsa idi kızlar büyük ihtimalle sizi tersleyecek ve bunun adı "taciz" olacaktı.

Altınızdaki makinalar güzel olunca kız tavlama olmuş malesef.

Keşke insanlarımız bukadar dış görünüşe ve maddiyata önem vermese. Bilhassa kadınlarımız ...

hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    citayi yukseltin biraz mercedesli kizlardan isteyin :D guzel video.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    kız rahatsız olmuyorsa taciz filan değildir ifenim.Güzel video olmuş.
    Tecimen, jimi_hendrix ve atheras bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Arkadaşlar taciz dediginiz şey sözlü veya eylemsel olur burda sözlü veya eylemsel birşey yok ki kızlar rahatsız oldugunu söylese belirtse tabiki ona göre gerekeni yaparız ama sizinde videoda izlediginiz gibi arabalarını saga çekip bizi bekliyorlar herhangi bir rahatsızlık söz konusuda degil , Teşekkürler
    M.Cankurt ve Tecimen bunu beğendiler.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Benim annem de kız kardeşim de kız arkadaşım da bu gibi "tip"lerle aynı trafiğe çıkıyor maalesef, çok üzücü

Güzel video olmuş diyen arkadaşlar da mozaikli kadının yerine kendi eşleri/kız arkadaşları olduğunu hayal edip bir daha düşünsünler...

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim annem de kız kardeşim de kız arkadaşım da bu gibi "tip"lerle aynı trafiğe çıkıyor maalesef, çok üzücü

Güzel video olmuş diyen arkadaşlar da mozaikli kadının yerine kendi eşleri/kız arkadaşları olduğunu hayal edip bir daha düşünsünler...
    Rahatsızlık yoksa taciz de yoktur.Oturduğunuz bir mekanda bir kzıı gördüğünüzde konuşamaya gittiğinizde taciz mi oluyor bu? Sevigline emsaj atarken taciz ederek mi mesaj attın? Eğer kız dese ki ''lan yürüyün gidin işinize '' işte ozaman taciz olur eyvallah.Merak ediyorum siz bir kızla konuşmaya çalıştığınızda o kız hakkında ya benim kız kardeşim olsaydı diye düşünüyor musunuz? Eğer düşünüyorsanız tek eşli olun.Düşünmüyorsanız...

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı spxwOw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar taciz dediginiz şey sözlü veya eylemsel olur
    Ben de bundan bahsediyorum kardeşim.

Ama ben bir şeye inanırım. Kendinden ve karakterinden ufacık, çok ufacık bir taviz verdiğin zaman bir kırılma başla ve bütün kimliğin değişir, bambaşka biri olursun.

Kızlar " istekli " olduğu için size her şey normalmiş gibi geliyor anlaşılan. Şayet öyleyse lütfen her gün ama her gün bu denemelere devam edin, sonucu görelim.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Youtube'a yüklediğin videoları neden burda paylaşıyorsun ? İzlemek isteyen zaten abone olur.
    snappy x ve kuzan14 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    komik misiniz yaa. kızların peşinden gideydik deyip peşlerine düşmüşsünüz sanki kızlar gelin arkamızdan demiş. abazalıktan başka bişey değil. o kızlar tepki gösterseydi ve o videoyu yayınlasaydınız ne diyecektiniz peki? aynı eylemi yapmamış mı olacaktınız? allahtan böyle motorcu değilim.
    Stock Sever ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Rezil ediyorsunuz lan kendinizi. Çoluğunuz çocuğunuz olacak bu videoları izleyecek.
    snappy x bunu beğendi.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahatsızlık yoksa taciz de yoktur.Oturduğunuz bir mekanda bir kzıı gördüğünüzde konuşamaya gittiğinizde taciz mi oluyor bu? Sevigline emsaj atarken taciz ederek mi mesaj attın? Eğer kız dese ki ''lan yürüyün gidin işinize '' işte ozaman taciz olur eyvallah.Merak ediyorum siz bir kızla konuşmaya çalıştığınızda o kız hakkında ya benim kız kardeşim olsaydı diye düşünüyor musunuz? Eğer düşünüyorsanız tek eşli olun.Düşünmüyorsanız...
    Sayın Romedon,

Taciz diyen ben değildim, mesajlarımı dikkatli okuyun lütfen. Sadece zihniyeti eleştiriyorum. Kadınlar karayolunda yol verdi diye kavşaktaki ışıklara kadar takip edip, açık camdan "ne güzel araba kullanıyon sen" denilmesini doğru bulmuyorum. Bu benim değer yargıma göre yanlış, size göre doğru olabilir. Ben kendim şu ana kadar bu yöntemle kız arkadaş bulmadım, kız arkadaşıma da birinin gelip böyle bir laf atmasına müsamaha göstermem.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videonun başlığı "Motosiklet İle Kız Tavlama" yerine "Motosikletim nasıl kız tavladı" olsa sanırım daha yerinde olur.
    snappy x, beko12345 ve hknmrtc bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    delüğanlı motorcunun el kitabı der ki;

-tanıştığı hatunu videoyla bu şekilde teşhir etmek delikanlıyı bozar.
    snappy x, RamuthRa, Stock Sever ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Benim anlamadıgım trafikte motor üstünde bir kızla konuştuk diyemi taciz damgası konuluyor romeo kardeşim gibi düşünüyorum bende ozaman hiçkimse kimseye birşey demesin bütün kızlar erkekler birilrinin kuzeni akrabası bu mantıkla ki argo bir söz, taciz, yolunu kesme buna benzer birşey görüyorsanız bizim görmedigimiz birşey lütfen paylaşın bizde bilelim rahatsız oldugunu belirtse ona göre davranırdık zaten ki rahatsız olan birinin daha önce numarasını verdiginide görmedim ben ama yinede iyi ve kötü yorumlarınız için teşekkürler bazı arkadaşlarımızın farklı düşünüyor olabilir anlamasamda saygı duyarım

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Videoda ıkı tarafta mutlu bır tacız gormuyorum ama bu kaydıda youtube atmak buraya atmak yakısı kalmamıs

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar olayı çok büyütmeye gerek yok.Bu tarz şeyler benim de pek tarzım değil ama bence ortada taciz yok.Eğer ilk seferde arkadaşlar kızlardan ters cevap alıp peşlerinden gitmeye devam etseydi o zaman taciz olurdu.Kaldı ki "Ne güzel araba kullanıyorsun." cümlesinde ahlak dışı bir şey yok.

Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kimse sizin annenize, kız kardeşinize veyahut kız arkadaşına ölüp bitmiyor. Bu bahsettiğiniz yakınlarınızın başına aynı olay gelse sanırım numaralarını vermezler tahminimce.

İnsanlar başaramadıkları şeyleri başkalarının başarmasına katlanamaz, onlar da yapamasın isterler. Şu foruma katıldığımdan beri ne çomarlar gördüm hayret ediyorum. Herkes sizin gibi evlenme yaşına(!) gelinceye kadar bekleyip, ardından ailesinin müsade ettiği evlenilecek kızla(!) evlenmek zorunda değil. İnsanları kalıplara sokmaya çalışmayın siz kalıptasınız diye.

Edit: Video çok güzel olmuş gayet keyifli. sonuçta ortada ne bir plaka var ne bir surat var kimin kim olduğu belli değil böylece kızlara yapılmış herhangi bir saygısızlık söz konusu dahi değil. Eğer kızlar tersleseydi ve arkadaşlar ısrarcı olsalardı o zaman taciz olurdu. Neyse ki kızlar "Kezban" çıkmamışlar "Üf sanane be!" gibi bir cevap vermemişler. İzlerken keyif aldım motosikletin getirilerin biri de budur ister hoşunuza gitsin ister gitmesin.
    SAZMAN, essegesse, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler