Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SATIŞ İLANLARI İLE İLGİLİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    850 bin tl ye daire satiyorum, adam diyor ki asansoru ufak garaja ihtiyacim yok 500 bin verim( 100 bin pesin kalani kredi). Bazen saka yapiyorlar diye dusunuyorum troll takimi arada kafa yapmaya geliyor sanki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Bekliyorum arkadasa bilmem kac tane ari kovanı teklifi gelmisti... farkli seylere acigim hazirim

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim diyaloglardan..
    Kazalı aracı ölü fiyatına alma çalışmaları

Kazası var mı ?
    Var birader, yana yattı.
    Hmm..
    Neyse abi biz bi düşünelim.
    Olur.

3 gün sonra
    Abi kazalı motor için aramıştım Son ne olur
    Birader daha önce aradın görüştük 3 gün geçti diye rakam düşecek değil.
    Ama kazalı
    Evet biliyorum ve fiyatı da bu..
    Abi kazasızına şu kadar diyor adam
    Birader git onu al o zaman ne diyeyim. Neden ısrar ediyorsun kazalı motor için

Kısaca her malın bir alıcısı olur..
    -abi ustaya sordum şu kadar masraf çıkar o kadar düş alayım
    +sana motor filan satmayı bırak günahımı vermem hadi canım arama bi daha
    aradan 1 gün geçer başkasına aratır arkadan aynı hırbonun sesi gelir telefonda konuşana direktif veriyordur
    -abi ben motor için aramıştım
    +iyi
    -varmı kazası filan
    +birader 10 yaşında motorun sence kazası olmaz mı?
    -var yani
    +evet kazası var ufak tefek sıyrıklar
    -oo ozaman anca şu kadar eder
    +o kadar paraya motoru verecek salak bul ondan al hadi canım benim
    -abi dur yanlış anladın pazarlık yapalım az
    +almaya niyetin varsa fiyat bnudur gelirsin motor başında pazarlık ederiz
    kazası var diye tek kuruş inmem yanındaki hırboya da söyle boşuna uğraşmasın ona satmıyorum

-abi yanımda kimse yok
    +ha o zaman fiyatı bu alırsan gel görüşelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    850 bin tl ye daire satiyorum, adam diyor ki asansoru ufak garaja ihtiyacim yok 500 bin verim( 100 bin pesin kalani kredi). Bazen saka yapiyorlar diye dusunuyorum troll takimi arada kafa yapmaya geliyor sanki.
    benim işyerinden bi arkadaş var o çok satış yapar ne zaman ilan koysa biz 20 25 kişi trol hesaplarla saçma tekliflerde bulunuyoruz çocuk en son ana avrat düz gidince bizimkilerden biri dayanamıyor ne küfrediyon diye
    bi yıl konuşmadı bizle
    Mustaphalanx bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha durun tarla ile takas etmek isteyenler gelecek.
    ağaç motoru teklifleri de var...
    SAZMAN bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    16 milyarlık motoru 15.500 e koyan adama bu dediklerinin aynısını yapmak gerekir.Son zamanlardaki 2. el piyasası bunları hak ediyor.

Yerimi bilmiyorum ama ben seneye kısmet olursa giriş seviyesi bir motor satıcam gelecek olanlarda büyük ihtimal acemi olacak. Siz motor satarken abi bi tur atiyim bakiyim diyene motoru verirmisiniz yoksa vermezmisiniz bu iş nasıl yürüyor? Yada adam düşürse sonra kaçıp gitse nasıl hak ariycaz?

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Asansör önemli tabi çünkü biz hep asanörde apartmanca toplanıp mac izleriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Asansör önemli tabi çünkü biz hep asanörde apartmanca toplanıp mac izleriz

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Bizim bağcılardaki eve 75 bin lira dedik 100 metrekare garajı var. Sadece Bodrum kat ve Kocaman fazladan bahçe alanı var. Ev fena değil yani nakit ihtiyacı var pederin başka ev alacak. 10 bin peşin vereyim üstünü aylık 500 taksit yapalım diye mesaj geliyor.

Kardeş trink 45 çalışır diye mesaj atan var.

Bizim insanımızın eline kalsak ölümüzü dirimizi zükerler. Bu konuda deli oluyorum.
    Mr.Duke bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Motorla bir tur bindirmek aman aman,
    Almaya karar verip kartaldan motorun sahibi alacak kisinin arkasina oturuyor hani kadikoyde noterden satisi yapacak oraya kadar kullansin gorsun gibilerden.. kadikoye geldigi anda motorun sahibi indigi anda bankanin onunde adam basıyor gaza motoru caliyor.. bu şekilde bir cok olay var, kazayi gectik adam motoru caliyor..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla bir tur bindirmek aman aman,
    Almaya karar verip kartaldan motorun sahibi alacak kisinin arkasina oturuyor hani kadikoyde noterden satisi yapacak oraya kadar kullansin gorsun gibilerden.. kadikoye geldigi anda motorun sahibi indigi anda bankanin onunde adam basıyor gaza motoru caliyor.. bu şekilde bir cok olay var, kazayi gectik adam motoru caliyor..
    Maalesef bu tarz olaylar olabilir ihtimal dahilinde o yüzden motoru almaya gelecek kişi söyler ustasının yerini oraya gidersiniz orada usta bakar eder ok verirse satş olur.
    Ben almaya gelecek birine asla motor vermem tur atması için açıkcası

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    En son bana teklif olarak yazılan:

"Hocam elimde 7000 var biraz da arkadaştan borç alırım."

"Acıdım lan sana çok fakirsin sağdan soldan borç harçla alacaksın yazık.. :(" yazacaktım da neyse dedim.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki de şu an ilanda. Az önce devremülkle takas teklifi geldi..
    Dostum bana da geldi hem de 51.hafta Aralik sonu yani

Bunun dışında arsa, cep telefonu, klasik araba, fiber tekne, aciklamaya ozellikle takasa acik oldugum scooter modellerini yazmama ragmen deli gibi vitesli motor takas teklifi geliyor.
    Motoruna xxxx tl vereyim gibi yazdigim fiyatin 3-4 bin asagidinda teklifler beni en delirten. Adamin parasi kiymetli bizim malimiz çöp.
    Son olarak da dun bir arkadaş aradi ilana detayli olarak yazdigim herşeyi tekrar sordu. Ilani okudun mu dedim hayir direk aradim dedi. Sonra en son kac hiz yaptin dedi. 170 gordum dedim. Bu 390lik degil mi ben pulsarla goruyordum 170 dedi. Kardes bu ciplak makine hiz icin yapilmamis dedim. Bunun ara hizlanmalari ve torku iyidir dedim. O zaman bi düşünek dedi. Sen bilirsin dedim.
    Maceralar devam edecek gibi duruyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb500f imi geçen hafta sattım alan arkadaş da ailevi sebeplerden ötürü satıyor. Ben nmax'i satıyorum
    Nmax i satiyor musun ?Sebep ?

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    2016 Nisan ayında 2015 model Pulsar 200 ns için 8800 yazdım. Ne mesajlar geldi görseniz. "Kardeş git 0 km al" diye kovaladım hepsini veeeeeee 1 yaşındaki sağa sola yatmış motoru peşin 8200 e sattım. Hem de kuryeye. Bu işler böyle. Fiyatı şişir, sağlam pazarlıkla indirmiş gibi yap, bayılıyoruz. Bu arada fotoğraflar çok önemli. Kardeşim şu güneşi arkanıza alın da çekin yahu.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Arkadasin Bajaj 200 NS Yi satisa cikardik boga ile takas teklifi geldi
    SAZMAN ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasin Bajaj 200 NS Yi satisa cikardik boga ile takas teklifi geldi
    Kurbana az kaldı, besler büyütür satar, hatta bu işten kar bile edersin. Değerlendir bence ;)
    SAZMAN bunu beğendi.

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hazır konu açılmışken. "keyfekeder" ne demek ya? Cidden soruyorum.

İlk defa Google a yazmadan foruma sordum. Sonra salak mıyım dedim hemen yazdım Google a çıktı zaten. Cevabımı buldum danke schön.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    XRUNNER
    Bu muhabbetler daha ziyade degeri düşük motorlarda oluyor. 35bin TL sonrası fiyatlarda alıcılar bilinçli, varlıklı, soruları akıllıca ve tetkik etmeden almıyorlar. Yani üst kademelere cıktıkca kalite artıyor alıcılarda.Daha rahat ediyorsunuz. Ama sen de varlıklı olmalısın.))

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bana da geldi hem de 51.hafta Aralik sonu yani

Bunun dışında arsa, cep telefonu, klasik araba, fiber tekne, aciklamaya ozellikle takasa acik oldugum scooter modellerini yazmama ragmen deli gibi vitesli motor takas teklifi geliyor.
    Motoruna xxxx tl vereyim gibi yazdigim fiyatin 3-4 bin asagidinda teklifler beni en delirten. Adamin parasi kiymetli bizim malimiz çöp.
    Son olarak da dun bir arkadaş aradi ilana detayli olarak yazdigim herşeyi tekrar sordu. Ilani okudun mu dedim hayir direk aradim dedi. Sonra en son kac hiz yaptin dedi. 170 gordum dedim. Bu 390lik degil mi ben pulsarla goruyordum 170 dedi. Kardes bu ciplak makine hiz icin yapilmamis dedim. Bunun ara hizlanmalari ve torku iyidir dedim. O zaman bi düşünek dedi. Sen bilirsin dedim.
    Maceralar devam edecek gibi duruyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

Nmax i satiyor musun ?Sebep ?
    Başka bir modelin tadına bakıcam, mesela medley olabilir
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Tommy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu muhabbetler daha ziyade degeri düşük motorlarda oluyor. 35bin TL sonrası fiyatlarda alıcılar bilinçli, varlıklı, soruları akıllıca ve tetkik etmeden almıyorlar. Yani üst kademelere cıktıkca kalite artıyor alıcılarda.Daha rahat ediyorsunuz. Ama sen de varlıklı olmalısın.))
    fakiriz biz öle insanlarla karşılaşmıoz
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Tommy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fakiriz diye ez bizi ez
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)