Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

SATIŞ İLANLARI İLE İLGİLİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza 250
    Bu da bana gelen son bomba. İşte buna ve bunun gibilere fırsatçı ve ölücü diyoruz !

Mustaphalanx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Bigün babam yaşında dürzünün biriyle anlaştık. Herşey konuştuğumuz gibi olursa üzerine 2bin alıcam. Kış günü izmirden akhisara gittim. Gördük bende sorun yok adamın motor hiç anlattığı gibi değil eksikleri var ama yapılmayacak şeyler değil. Neyse oturduk pazarlığa ne diyosun abi dedim. Üzerine 1000lira verirsen hemen yapalım dedi bana. Ney dedim bi dakka bi yanlış anlaşılma var galiba telefonda benim alacağımı konuşmuştuk. Şimdi gördüm eksikleri var 2500den aşağı da verirsen kabul etmicem kalkıp bana 1000tl istediğini mi söylüyosun dedim. Beni dünkü çocuk sandı. Ee sen 250lik motor veriyon 650lik motor alıyon diyo bana. Tek kelime söyledim şu yaptığın hiç etik değil ahlaksızlık beni ordan buraya getirdin. Dünyaları versen yakarım motoru daha iyi dedim.

Bir hafta geçti tüm çevreme mesajlar aramalar telefonlar en az 40-50 kişi saçma sapan teklifler verdiler. Dondurma tezgahından su tabancasına kadar. Fiyatı öldürenler bi miktar para + holosko teklifi yapanlar. Küçükbaş hayvan verenler. Akhisar köy yeri ben de köyde kullanmalık dandik bişey arıyorum sizin motor tam benlik diyenler. Şu gün ilana koysun takipteyim aratırım yine herkesi.
    MimTolga ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da bana gelen son bomba. İşte buna ve bunun gibilere fırsatçı ve ölücü diyoruz !

http://i1276.photobucket.com/albums/...psifam7qha.png
    evet bide sezon sonu muhabbeti var, ben ninjayı ocak ayında kar yagarken gidip almıştım.. ne alaka sezon onuda anlamış değilim...
    MimTolga bunu beğendi.
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bide sezon sonu muhabbeti var, ben ninjayı ocak ayında kar yagarken gidip almıştım.. ne alaka sezon onuda anlamış değilim...
    sezon kapanınca kış uykusuna yatıyormuş diyorlar...
    MimTolga bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    herkes gelen saçma tekliflerden şikayet etmiş ama işin birde diğer tarafı var...
    8 ay önce 13.250 ye sattığım CBF600 ü adam aldıktan 3-4 ay sonra 17.500 e ilana koydu.
    bunları görünce ister istemez acaba mı diyip düşük fiyat teklif ediyorsunuz.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Değişiklikte çığır açıyoruz..

something123 bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    daha devremülk takası gelmemiş hazırlıklı olun

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim bağcılardaki eve 75 bin lira dedik 100 metrekare garajı var. Sadece Bodrum kat ve Kocaman fazladan bahçe alanı var. Ev fena değil yani nakit ihtiyacı var pederin başka ev alacak. 10 bin peşin vereyim üstünü aylık 500 taksit yapalım diye mesaj geliyor.

Kardeş trink 45 çalışır diye mesaj atan var.

Bizim insanımızın eline kalsak ölümüzü dirimizi zükerler. Bu konuda deli oluyorum.
    Cok ucuz demissiniz ne zaman oldu bu olay?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Asansor iki kisilik olsa eyvallah diyecem ama 4 kisilik asansor yani afedersin kac kisi binmeyi dusunuyorlar merak ediyorum yada ne yapmayi? ;)

Motosikleti
    R25
    Bilader sen konuyu açarken motosiklet ilan fiyatlarına bakmadın sanırım acil yazanımı dersin ameliyat için satılık yazanımı dersin bunlar bile motorun sıfırına yakın fiyatlar yazıyolar, sen fiyatı uçuk yazarsan milletde sana ölücü tarzı Msj atar ben gecen sene aldığım tvs yi 5300 E aldım 5 ay sonra ihtiyaçtan sattım 4500 E ve en uygun fiyat yazanlardan biriydim çünkü ederi o kadardı mezarcılığın alemi yok sen makul fiyat yazar pazarlık payım sünnet derecesinde dersen hem motorun satılır hemde mezarcılarla uğraşmazsın

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)