Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

artık sıkıldınız ama sizden başka danışcak kimsem yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj pulsar ns200
    ben 18 yaşında bi kardeşinizim 1 yıldır motorsiklet tutkusu var. bütün motovlogları vs falan izledim bu senede ehliyet ve motor alıcam.(ekipman zaten alcam ekipmansız olmaz)

benim motor için 2000 tl civarı param var ben bu paraya 2. el neler alabilirim ne alırsam akıllıca olur?

saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Cup al cg tarzi bak 2011 model ustu

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alabılecegınız 2.el motorlar Marka vermıyecegım aynı fıyat nerdeyse hepsı
    Cup
    cg
    Nostajlı skuter
    2000 Lıraya kadar alabılecegın motorlar burada mevcut ınceleyebılırsın
    NOT:Bu fıyata motordan sogutabılır sızı bu cınlılerın 2.ellerı haberınız olsun
    https://www.sahibinden.com/motosikle...price_max=2000

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    O paraya şahane bisiklet alınır, bi düşün derim
    computeus bunu beğendi.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O paraya iki el Kuba çita 150 cc alabilirsin..
    Parasının hakkını verir.
    Umarım sigorta ve devir işlemlerini hesaba kattın.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklına takılan herhangi bir soru için mesaj atabilirsin.

Ben MH 125 Drift almanı öneririm. Hem motoru hem de görünüşü itibari ile 2 bin lira civarında rakipsiz diyebilirim.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    yaşın daha küçük çok gençsin hiç bulaşma çinliye az daha para biriktir düzgün bir şey al. Anladığım kadarıyla ekipman için bütçe ayrılmamış. Başlamadan pişman olma derim.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    O paraya bisiklet al,bir kask ,temizinden güzel bir spor ayakkabı,tayt.Gez, yeni moda kardeşim.
    computeus bunu beğendi.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla 2000 liranın içinden minimum 500 düş motoru aileden birinin üstüne yapsan sigorta minimum o kadar çıkar
    120 lira devir teslim düş
    Ne kaldı 1380 ne alınır diyorsan 2.el cg başka bişey alamazsın onuda satamazsın zaten hurda olur sende

En iyisi boşver
    elektrikli motor al sen kendine başka bişey düşünme

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Öcelikle bu memlekette 5 liranın altında motor alınmaz.
    Ehliyet alacaksın minimum 1 , ekipman alacaksın minimum 1 , motor alacaksın minimum 5 ,sigortan plakan ruhsatın vs.. bitmedi yürütmek içinde paran olacak cebinde. Koy benzini yürüsün değil bu iş , servisi kazası parçası var.
    Senin kriterin bastım mı gitsin değil bastım mı dursun olmalı. Hayatının kıymetini bil.
    Elektrikli bisiklet motordan tehlikeli (en azından benim trafikte gördüklerim)
    Adam gibi eli yüzü düzgün bi bisiklet al ben bu yaşta biniyorum zevki başkadır. Ayrıca motorla sürüşe etkisi inanılmazdır,
    Çalış biriktir paranı adam gibi motor al, 2 liralık motorla harcanacak kadar ucuz değil gençlerimizin hayatı..

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Ben 18 yaşında... (diye başlıyorsa...) Amaaaannnnn çal patlasın, vur oynasın hobaaaa... dit diridiri dit dit diri diri...

kardeşim bi ybr cbf diyeceğim ama onlarda uçtu gitti. En akıllısı, sahibinde e girip 2000 tl filtreleme yap, uygun olanı aklına yatır al...
    crxforever bunu beğendi.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 bin liraya motor almak varken bisiklet önermenin neresinde mantık var Allah aşkına?
    Güzel bir cg al yoluna devam et kardeşim 10 bin km cg kullanan biri olarak söylüyorum. Ayrıca Elbette ki elinde imkanın olsa Japon modellerini önerebilirdik fakat imkan yokluğunda cg alman senin için iyi olur.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı montrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 bin liraya motor almak varken bisiklet önermenin neresinde mantık var Allah aşkına?
    Güzel bir cg al yoluna devam et kardeşim 10 bin km cg kullanan biri olarak söylüyorum. Ayrıca Elbette ki elinde imkanın olsa Japon modellerini önerebilirdik fakat imkan yokluğunda cg alman senin için iyi olur.
    Apaçi gibi etrafta geziceğine çok güzel bi bisikletle, hiç masraf olmadan istediği gibi gezebilir. Cg almasını önermen mantıksız geliyor bana da

Motosikleti
    bajaj pulsar ns200
    ekipman için 1500 tlye yakın para ayırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apaçi gibi etrafta geziceğine çok güzel bi bisikletle, hiç masraf olmadan istediği gibi gezebilir. Cg almasını önermen mantıksız geliyor bana da
    ne kadar cgde olsa bence full ekipmanlı olunca pek apaçi olmuyo. bide o 100 tllik kafa ütüleyen egzozlardan olmucak

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Sahibinden.com da bakacaksın 2000tlye önerilecek birşey yok bajaj boxer bayağı sağlam masrafsız diyorlar

Motosikleti
    bajaj pulsar ns200
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 18 yaşında... (diye başlıyorsa...) Amaaaannnnn çal patlasın, vur oynasın hobaaaa... dit diridiri dit dit diri diri...

kardeşim bi ybr cbf diyeceğim ama onlarda uçtu gitti. En akıllısı, sahibinde e girip 2000 tl filtreleme yap, uygun olanı aklına yatır al...
    18 yaşındayım haklısın deli bi yaş ama canım kıymetlidir. Öle apaçilik yapmam ki zaten o tip şeyleri sevmem

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Eğer bütçe kısıtlı ise bence 110, 125cc motosiklet için 1,5K ekipman bence fazla, Ekipmanı 700Tl gibi fiyata ayarlarsın, 2,500Tl ye Agility 125, MH 125 Drift tercih edilebilir.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bi cub al trafik öğren araçları tanı ve bu zamana kadar da para biriktir ardından bütcen el verdikce büyütürsün motorunu

Motosikleti
    bajaj pulsar ns200
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bütçe kısıtlı ise bence 110, 125cc motosiklet için 1,5K ekipman bence fazla, Ekipmanı 700Tl gibi fiyata ayarlarsın, 2,500Tl ye Agility 125, MH 125 Drift tercih edilebilir.
    ilerde tekrardan ekipman parası çıkcak. Diycem ama bu seferde motor masrafı çıkar aslında mantıklı gibi

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)