Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Günlük kullanım için 250 cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    MT25 ile 35 KM artçı olarak gittim ne diyeyim zevk meselesi bana gelmedi ama , bazısı sevebilir R25 de farklı olacağını düşünmüyorum.

Ne diyeyim artçın erkek ise %99 uygun gelmez her kes bu işten zevk almaz ,, Nasıl anlatsam bilemedim ,işte anlaya ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    İşinizi görmek için alacaksanız xevo250 dir çare.. Gerek konfor, gerek bagaj hacmi ve atikliği ile iş görmekten fazlasını yapar, ömürlük motordur.
    ...garip... ve Crazy_sprint bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Usta anladim az seklim olsun diyorsun😁 Al cbr250 devam et az yakar cok kacar artcida nispeten rahat olur.
    ...garip... bunu beğendi.

REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Artçın sevgilin ailen filan değilse çek bi ktm duke 250 oh miss .Artçın binerse binsin sen kendi rahatına bak o zaten binicek ;)
    snappy x bunu beğendi.

berkekolik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley
    kawasaki ninja 300 al, 2015 modeli vardı bende güzeldi sattım ama bana yavaş kaçıyo (: 1250cc den sonra

Motosikleti
    MT-25
    Gönlünden geçen R25,ne istiyorsan onu al ama R25'in artçı konforu 0 bir kere 4-5 km bindim artçı selesine hiç rahat edemedim.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Cbr 250 al fişek gibi motosiklet.

Hem konfor (çok yorucu değil) hem yedek parça-servis ücretleri yamahaya göre daha uygun.
    Yamahada da az yakıyor yakıt olarak ekonomik.
    Varsın r25 ten güçsüz olsun. Bence alınacak en mantıklı seçenek.
    ...garip..., snappy x ve mavisipa bunu beğendiler.

Motosikleti
    YZF R-25
    Üstatlar çok teşekkür ederim önerileriniz için şuan ktm honda ya bakıyorum.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence sen en iyisi bi sonraki sezonu bekle bende onu beklemek için tnt25 aldım 2. El memnunum
    ...garip... bunu beğendi.

r25 sahibi olarak tavsiye ederim. günde 30+30 toplam 60 km yol yapıyorum,yormuyor.Uzun yol olarak kız arkadaşımla sapancaya ortalama 200 km gezi yapmıştım, 100 km 1 mola vererek gittik ve herhangi bir şikayeti olmamıştı. Artçin minyonsa selesi rahatsız etmiyor,zaten 2 km gelecekmiş sizinle yani bindiğini anlamadan inecek.Fakat honda önümüzdeki sene yeni cbr250 yi getirebilir,en azından fuara kadar beklemekte fayda var.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşinizi görmek için alacaksanız xevo250 dir çare.. Gerek konfor, gerek bagaj hacmi ve atikliği ile iş görmekten fazlasını yapar, ömürlük motordur.
    iyi diyosunda usta sonrası hep aklımı kurcalıyo bu yedek parça ve servis sorunu n olacak yoksa benimde hep aklımda.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    sana kendimden bir örnek vereyim ,

motoru ilk aldığımda eşim asla binmem ben buna demişti ,
    kısa mesafelere ikna etmem yaklaşık 3 ay sürdü ,
    dün akşam yeşilköy'e yürüyüşe gidelim dedik , sele altı bagajda 2 tane katlanabilir koltuk , içecekler falan ....
    dönüşte bir baktım eşim selfilere başlamış , whatsapp ta yazışmalar , check-in yapmalar falan , inanılmaz keyif aldı ....
    suzuki burgman 400 yeni hedef oldu ) ,
    bence r25 yakışıklı olduğu için istiyorsun ama , tadını çıkarınca maxiscooter tercih edeceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 sahibi olarak tavsiye ederim. günde 30+30 toplam 60 km yol yapıyorum,yormuyor.Uzun yol olarak kız arkadaşımla sapancaya ortalama 200 km gezi yapmıştım, 100 km 1 mola vererek gittik ve herhangi bir şikayeti olmamıştı. Artçin minyonsa selesi rahatsız etmiyor,zaten 2 km gelecekmiş sizinle yani bindiğini anlamadan inecek.Fakat honda önümüzdeki sene yeni cbr250 yi getirebilir,en azından fuara kadar beklemekte fayda var.
    fuar ne zaman ?

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana kendimden bir örnek vereyim ,

motoru ilk aldığımda eşim asla binmem ben buna demişti ,
    kısa mesafelere ikna etmem yaklaşık 3 ay sürdü ,
    dün akşam yeşilköy'e yürüyüşe gidelim dedik , sele altı bagajda 2 tane katlanabilir koltuk , içecekler falan ....
    dönüşte bir baktım eşim selfilere başlamış , whatsapp ta yazışmalar , check-in yapmalar falan , inanılmaz keyif aldı ....
    suzuki burgman 400 yeni hedef oldu ) ,
    bence r25 yakışıklı olduğu için istiyorsun ama , tadını çıkarınca maxiscooter tercih edeceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

fuar ne zaman ?
    şubatta...

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi diyosunda usta sonrası hep aklımı kurcalıyo bu yedek parça ve servis sorunu n olacak yoksa benimde hep aklımda.
    Aklında olan nedir? Yedek parça da, serviste de bi sıkıntı yaşamadım çok şükür.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Antalya da çokta öyle öldüm bittim trafiği yok en uygun burgman200 yada kymco skuter.
    Dersen ki vitesli olsun ozaman da cbr250.

Cbr250 sehir icinde gayet rahat ve kivrak bir motor. 1 sene ise gidip gelirken kullandim. Sıkınti yasamadim hic. Tavsiye edebilirim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)