Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Uzun Yolumu Yapacağım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Perşembe Günü Feribotla Bandırma yapıp, Bandırmadan Balıkesir Edremit'e doğru yola koyulacağım. Rota olarak Gönen yolunu düşünüyorum. Sizden ricam bu yolculuk için tavsiyeleriniz nelerdir? Motorun bakımı yeni yapıldı, yanıma alet edevatlar zincir yağı ve bir iç lastik alacağım. Bu güzergahta şurada şunu ye burada bunu iç şurada şurası var çok güzel gibi tavsiyelerinize açığım
    Unutmadan söyleyeyim, hakkınızı helal edin. Ne olur ne olmaz yolculuğa çıkıyoruz sonuç olarak gidip de dönememek var. Sağ salim gidersem zaten görüntüleri başıma gelenleri vs sizinle paylaşırım. Sağlıcakla kalın
    fkambay bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Gönen yolu biraz sakattır.Özellikle kaz dağlarından inerken çok dikkat et.Hep uçurumlar var, hem yokuş aşağı hem sonu uçurum, her sene hatrı sayılır araba motor bu uçurumlardan uçar.Virajı kaçırırsan, telafi edemezsin.Bir neden ile özellikle buradan gitmiyorsan ana yola bağlanıp Balıkesir üzerinden Edremite inmeni tavsiye ederim.

Yanina iki tane lastik tamir kiti, zincir yağı, kulak tıkaçı alıp devam et.

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönen yolu biraz sakattır.Özellikle kaz dağlarından inerken çok dikkat et.Hep uçurumlar var, hem yokuş aşağı hem sonu uçurum, her sene hatrı sayılır araba motor bu uçurumlardan uçar.Virajı kaçırırsan, telafi edemezsin.Bir neden ile özellikle buradan gitmiyorsan ana yola bağlanıp Balıkesir üzerinden Edremite inmeni tavsiye ederim.

Yanina iki tane lastik tamir kiti, zincir yağı, kulak tıkaçı alıp devam et.
    Virajda kendime güveniyorum ama lastiklerden aşırı korkuyorum fabrika çıkışı lastik. Burayı tercih etmemin tek sebebi kısa ve sakin olması. Ben anayolu tercih edeyim o zaman. Aydınlatma için teşekkürler Dediğim gibi iç lastik alacağım, alet edevat zaten yanımda olacak, kulak tıkacı yerine de kulaklıkla müzik dinlerim diye düşünüyorum ama icap ederse idarelik kulak tıkacım var

Motosikleti
    cıks
    Yakın zamanda gps e uyarak bu yolda araba ile gece yolculuk yaptım gidene kadar illallah dedim tavsiye etmem
    Gündüz çok keyifli olabilir bu yol bilmiyorum

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda gps e uyarak bu yolda araba ile gece yolculuk yaptım gidene kadar illallah dedim tavsiye etmem
    Gündüz çok keyifli olabilir bu yol bilmiyorum
    Anayolu kullanacağım zaten yolu araştırınca gözüm korktu iyice

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Vaktin varsa biga çan uzerinden balya yolu var ordan yol ayriliyor edremite ordan git dolasmis olursun gonen balya yolu virajli bol bol rampa cikiyon zevkli ama motorun nedir

O yolda gece araba ile neler çektim karanlık virajlı uçurum ve insani yoran bir yol edremit geldiğimde direk cekip arabayı uyudum.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kaz Dağları virajları gerçekten zor olabilir, İzmir'den motosikleti alıp Çanakkale'ye dönerken şöyle bir atlatma yapmıştım, 9km oynuyor, tın tın devam sahilden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)