Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcuya silah çekiyo gibi yapan polis!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Bıyıklı abi cumhurbaşkanının yakın korumasıdır. son bir aydır yaşadıklarını düşününce böyle tepki vermeleri doğal. anlayışla karşılamak lazım.
    Eski_kasa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Türkiye dağ başı değil evet. Sürü şeklinde trafikte plakasız motor kullanıp gidip bide cumhurbaşkanı korumalarını taciz edersen, kaputuna falan vurursan adamlar iner aşşa sorgular seni. Video da hiç kimse vatandaşa silah doğrultmuyor. Kendi emniyetini alıyor. Yaptıkları görev gereği Türkiye'deki terör örgütlerinin en çekici hedefleri adamlar. Bi kaç azarlamayla kurtuldu bebeler.
    Eski_kasa ve RAMİREZ bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Bu olay iki yönlü;

Silah doğrutmak kanunen şuçtur oyuncak silah bile olsa 2ile6ay diye biliyorum tabi içimizde hukkuk çu varsa daha net bilgi verebilir. Hiç bir şekilde o polis müsvettesinin yaptığı kabul edilemez , kanunda ne gerekiyorsa gereğini yerine getirirsin..Medeni bir avrupa ülkesi olsak o polis bugün yargı önündeydi ve ciddi ceza almıştı orası da ayrı konu;

Bu ekip yıldız motorsiklet kulubü,üyeleri tahminim burda çok fazla üyesi olduğunu düşünüyorum 1 iki lafım da o arkadaşlara olacak ;

1 Daha önce hiç grup sürüşü yapmadım ama böyle grup sürüşü olmaz yaklaşık 20-30 motor aynı anda giderek trafiği kitlenmez, o an arabada olsam bu ekip karşı hiç iyi şey düşünmezdim.
    2 ekiplerinden birisi ufak çaplı kaza yaptı, ekip başkanı ıvırı zıvırı uçmak derede viraj yapma sevdasına düştü, hepsi basıp gitti ilgilenen olmadı, ayıp hemde çok ayıp.. Kaza yapan kişinin motorunu ne üyüleri ne daha önce hiç birisinin görmediği birisi mihmandarlığında getirildi. Klüp işi yönetici vs. oluyorsan bir işe soyunduysan hakkını vereceksin ilgileneceksin, ilgilenmeyecek isen hiç girmeyeceksin. Veya herkes başının çaresine baksın diye önceden uyaracaksın.

Diyecegim o ki motorcuda polis de ikisi de tamamen haklı diyemeyiz,

Hani derler ya öyle başa böyle şapka olur diye , Öyle vatandaşa böyle polis veya böyle polise öyle vatandaş olur..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konu daha kaç kere açılıp kapanacak çok merak ediyorum.Önceki konuya uzun uzun bir şeyler yazmıştım hepsi ziyan oldu.Buna yazmaya korkuyorum açıkçası.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video ile yorumların alakası yok neden? Çünkü başlıklar kapatılmış, insanlarda kapatılan yerine yenisi açıldı zannetmiş.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Terbiyesiz motorcu terbiyesiz polis.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    sizin gibi motorcu olmaz olsun be.10 kişisiniz,3 kişiye haddini bildiremediniz.ha şimdi diyeceksiniz ki polisin elinde silah var bizde bişey yok.15 temmuz günü vatandaşın elinde de silah yoktu ama ağır silahlı tanklı helikopterli uçaklı adamlara dikildiler.,sizin yüzünüzden motorla trafiğe çıkamaz oldum be.bugün araba sürücülerinden en az 5 kişi ışıklarda bu videoyu anlattı bana.sizin gibi adamların yüzünden ezik durumuna düştü bütün motorcu alemi be.yazıklar olsun.VUR LAN BENİ DİYEMEDİNİZ.geri vites yaptınız

Çocukluğumdan hatırladığım yaşlı bir komşumuz vardı. Şöyle derdi: İnsanın aptalı ya vahşi hayvanla yada kanun adamıyla dalaşır.
    RAMİREZ bunu beğendi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben videoyu izledim, yorumlarla bir bağ kuramadım ama bence kamyon hatalı
    Gökhan'S bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin gibi motorcu olmaz olsun be.10 kişisiniz,3 kişiye haddini bildiremediniz.ha şimdi diyeceksiniz ki polisin elinde silah var bizde bişey yok.15 temmuz günü vatandaşın elinde de silah yoktu ama ağır silahlı tanklı helikopterli uçaklı adamlara dikildiler.,sizin yüzünüzden motorla trafiğe çıkamaz oldum be.bugün araba sürücülerinden en az 5 kişi ışıklarda bu videoyu anlattı bana.sizin gibi adamların yüzünden ezik durumuna düştü bütün motorcu alemi be.yazıklar olsun.VUR LAN BENİ DİYEMEDİNİZ.geri vites yaptınız
    Var say ki adam senin gazina gelip "vur lan" dedi. Herif de vurdu bacagindan. Vurana bir sey olmayacagi kesin gibi bisey. Adam kaldi kirik aksak bacagiyla. Sence "kahraman" mi oldu, "enayi" mi?

Motosikleti
    Hyosung GV650
    gençler ben çözümü biliyorum en kesin yol bu. ağrıdan tutup edirneye kadar gaz döküp çakalım çakmağı. hepimiz kurtuluruz valla
    computeus bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var say ki adam senin gazina gelip "vur lan" dedi. Herif de vurdu bacagindan. Vurana bir sey olmayacagi kesin gibi bisey. Adam kaldi kirik aksak bacagiyla. Sence "kahraman" mi oldu, "enayi" mi?
    soruna cevap bulamadım..sence ne olur hocam.ayrıca vurduktan sonra öyle kolay değil bu işler.inim inim inletirsin vuran polisi.en azından 2 gün evine gelir yalvarır yakarır,şikayetçi olma der.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Öyle yaparsan çakmak hatalı olur.

Vur lan dersen enayisin kardeşim , kahramanlık o bagaj açılır açılmaz içine atlamakla olur.
    edit - Ordaki polis değil , çeker vurursa vurduğunun ailesi şikayetçi olmasın diye inim inim inletirler o aileyi.
    İnanmıyorsan gir araştır geçmişini karakola yapılan baskınlar, polise edilen küfürler , komiseri ağrıya sürmeler vs.

Birde burda hakikaten motorcu hatalı arkadaşlar 1 grup sürüşü böyle olmaz. araya araç girerse yol verilir sonra tekrar formasyon alınır , ki tek şeritli yolda çapraz formasyon zaten olmaz.
    2. grup sürüşünde sağa sola hırgür yapıp grubunu riske atamazsın insanlar oraya motor sürmeye gelmiş o kadar çetemisin?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    soruna cevap bulamadım..sence ne olur hocam.ayrıca vurduktan sonra öyle kolay değil bu işler.inim inim inletirsin vuran polisi.en azından 2 gün evine gelir yalvarır yakarır,şikayetçi olma der.
    Vuran polisin eş dost akraba durumuna bagli kimin inim inim inleyecegi, kimin kime yalvaracagi, kimin hayirsever oldugu, kimin terorist oldugu. Cok degisken bir ortam. Sakin olup vurulmamaya calismakta fayda var. Yazik olur sonra. Baska bir sey de olmaz. Belki birileri yedigin kursun uzerinden fayda elde edebilecekse biraz para verip yaninda poz vererek saga sola gosterir seni o kadar. O da kucuk bir ihtimal.

Bu gidişle çok yaşamazsın diyorum.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölseydi şehit yaralansaydı gazi olurdu, bence.

Alıntı JafJaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölseydi şehit yaralansaydı gazi olurdu, bence.
    Cumhurbaşkanı yeğeninin vurduğu adam şehit veya gazi mi ilan edilirdi diyorsun? Hahahaha ilahi güzel fıkraymış.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Alıntı Tecimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumhurbaşkanı yeğeninin vurduğu adam şehit veya gazi mi ilan edilirdi diyorsun? Hahahaha ilahi güzel fıkraymış.
    Pardon ya, karıştırmışım.. Cumhurbaşkanı tarafında olmak lazımdı şehit veya gazi olmak için.

Acı gerçekler, sen motosiklet al, kdv+ ötv'sini ver araba ve silah alınsın, aması işte böyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Yok ya, ben fena karıştırdım öyle de değildi sanırım. Her neyse öylece kalsın.

Parti tutmuyorum ama o polisi indiremediniz diyenleri gördükçe polisin savunmasını almış olması beni sevindiriyor. Grup o araca vuran SALAK yüzünden komple çetecilikten gözaltına alınabilirdi
    akbird bunu beğendi.

motorcu hatalı, polis hatalı demek yerine
    motorcu kaputa neden vuruyor
    polis vatandaşa bağırma yetkisini nereden alıyor bunları sorgulamak lazım
    Tecimen ve Sokollu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)