Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 175 Masti-X - 150 MG Superboy-X

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba ben Mondialden motor alacağım aklımda175 Masti-X veya 150 MG Superboy-X var sizce hangisini almalıyım? Sizlere karşılaştırmasını ve birkaç fotoğrafını göstereceğim.

Karşılaştırma:

150 MG Superboy-X :

Site Link: Tıkla

175 Masti-X :

Tıkla

Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım hangisi daha iyidir ve ben babamla binicem motora yaklaşık haftada 1 kere 50 km yol gidicez yolun yarısından çoğu yokuş yukarıya bir sıkıntı vs. çıkartır mı? Lütfen bilgilendirir misiniz arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Superboy X daha iyi Masti ye göre Mastinin lasitkleri çok ince. Yani yinede tercih meselesi. 100cc olanlarından bak istersen onlara 150 cc kitler var hem sana MTV siz gelmiş olur. Ama bence Z-One 150 veya 180S bak daha yerinde motosiklet diğerlerine göre. Rodajını doğru yaptıktan sonra sorun çıkartmaz en azından ben görmedim daha.

Alıntı uqur497 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Superboy X daha iyi Masti ye göre Mastinin lasitkleri çok ince. Yani yinede tercih meselesi. 100cc olanlarından bak istersen onlara 150 cc kitler var hem sana MTV siz gelmiş olur. Ama bence Z-One 150 veya 180S bak daha yerinde motosiklet diğerlerine göre. Rodajını doğru yaptıktan sonra sorun çıkartmaz en azından ben görmedim daha.
    Kitler ve MTV konusunu açar mısın kardeşim biraz daha?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı HarunKbcl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kitler ve MTV konusunu açar mısın kardeşim biraz daha?
    Üst kapağı ve silindiri değiştirmen lazım. Ustaya da para verince zaten neredeyse 3 yıllık MTV gitmiş olacak. Krank'ın orjinal 150'liklere göre zayıf kalacak, zorlarsan krank kol çıkarır. Sen al 150 Superboy-X'ini, kafan rahat bin.
    HarunKbcl bunu beğendi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst kapağı ve silindiri değiştirmen lazım. Ustaya da para verince zaten neredeyse 3 yıllık MTV gitmiş olacak. Krank'ın orjinal 150'liklere göre zayıf kalacak, zorlarsan krank kol çıkarır. Sen al 150 Superboy-X'ini, kafan rahat bin.
    Yorumun için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Bir de Superboy-X in lastikleri dublex mi?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı HarunKbcl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumun için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Bir de Superboy-X in lastikleri dublex mi?
    Yok bunlarda dubleks olmaz. Ama problem yaşamazsın. Ben iç lastikle kullanıyorum.
    HarunKbcl bunu beğendi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok bunlarda dubleks olmaz. Ama problem yaşamazsın. Ben iç lastikle kullanıyorum.
    Değerli yorumların için tekrardan teşekkürler Mengu16
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)