Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

En ucuz sigorta "Ziraat'te"

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşım cuma günü ziraatten yaptırdı sigortayı 21 yaşında 2015 model 150 Z-one için 263 lira sigorta bedeli ödedi. Bende dedim ki bi kaza bela yapsan yetkili felan bulabilir misin ne kadar sağlıklı dedim ben araştırdım yaptıranlar memnun dedi. Sizler ne düşünüyosunuz bu konuda?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kaza anında yetkili bulmanıza gerek yok. Kaza tespit tutanağı, ehliyet ruhsat ve poliçe fotokopilerinizi yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır. Diğer sigortalar gibi ziraat sigorta'da da aynı şartlar geçerlidir.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Yaptırdığınız yer hangi il zratt dışındakiler kaç kuruş diyor istanbulda zraate değişen birşey yok normal olduğun ilde ucuz demeyi bırakın
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptırdığınız yer hangi il zratt dışındakiler kaç kuruş diyor istanbulda zraate değişen birşey yok normal olduğun ilde ucuz demeyi bırakın
    neden bahsediyosun sen ya? neova sigorta 615 liraya yaparken(en ucuz oydu) ziraat 263 liraya yaptı. 2 katı tamı tamına. neresi ucuz değil bunun? il tokat ilçe turhal. bilip bilmeden konuşma boş boş. senin atarını giderini yerim.
    matrax33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı karadag005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden bahsediyosun sen ya? neova sigorta 615 liraya yaparken(en ucuz oydu) ziraat 263 liraya yaptı. 2 katı tamı tamına. neresi ucuz değil bunun? il tokat ilçe turhal. bilip bilmeden konuşma boş boş. senin atarını giderini yerim.
    Tokat diyorsun usta ama TOKAT!. Orayı tehlikeli bölgeden saymıyorlar ki sen gel aynı sıgortayı yap ıstanbul bahcelıevlerde bakalım kaç cıkacak ziraatte?

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    ziraatden daha kurumsal firma mı var sanki muhattap bulamamak da nedir

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayınım ın aracına daha geçen salı yaptırdım, ptt ve ziraat daha ucuz diye ilk önce onlara sorduk, ptt 720, ziraat 630 tl fiyat verdi, başka bir acentadan 603 tl ye yaptırdım. yani öyle her zaman daha ucuz veya yarı yarıya bir fiyat beklentisi olanlar avucunu yalar.
    ayrıca ptt nin kendi sigorta acentası yok bunu unutmayın.

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Hocam şöyle bir durum daha varmiş. Daha önceden uzerine motoralip sigorta yaptiran ve bu dönemde hic kaza yapmamiş olan arti yaş bulunduğun bölgede bunlara etki ediyormuş. Bizzat sigortacinin kendisinden ögrendim ilk defa uzerine motor alip sigorta yaptiranlar ilk etapta kesenin ağzini aciyorlar. Aile de anne baba abi varsa onlari değerlendirin

Abicim ben istanbulda da aynı fıyat demedim ki. Ben sadece aradaki fiyat farkı mantıklımı diye sordum.

Motosikleti
    KAWASAKİ-R6
    Aslen Amasya merzifon,luyum, motoru babamın üzerine yapıp sigorta yapmak istedim 375 tl olur dediler, sonradan kendi üzerime yapıp istanbulda 520 tl ye sigorta yaptırdım 3500 tl ye aldığım motora (3600 tl çekende oldu) aldığım arkadaş bursa,lı ondan alırken motor sigortalıydı ve kendisi 272 tl ye yaptırmıştı...

Her yerde sabit fiyat yok bölgeye ve kişiye göre değişiyor.

Saygılar.

Motosikleti
    pulsar 200NS
    İstanbuldayım, ilk sigortamı 330 tl ikinci sigortamı 205 tl üçüncü sigortamı geçen yıl kasımda 175 tl ye yaptırdım, bu hasarsızlıkla alakalı birşey, yani bir kazaya karışmazsanız, ya da karışırda işin içine sigorta şirketini bulaştırmazsanız sigortanız yıldan yıla düşecektir. Not = ben herkese 1000 tl fiyat çıktığı zaman yaptırdım. Halksigorta en uygunudur genelde

Devriм - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Selam hemşo. Ben de Turhallıyım. Sigortacıyım
    Sigorta teminatlarına, firmasına, bulunulan il ve bi çok kıstasa göre fiyatlar değişkenlik içerisindedir.
    Belirli araç modellere ve araç hasar geçmişine göre de fiyatlandırma yapılmaktadır.
    Uygun fiyatlı olmuş senin sigorta, eyceymiş

Trafik sigortası yaptıracak olan arkadaşlara teklif çalışması ve yardımcı olunur bu arada

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı karadag005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay vay vay benim hemşerim, Turhallım :D biryerde Tokat'ı görünce atlayasım geliyor hemen.

Ben de Amasya'lyım hemşerim memnun oldum Teşekkürler yorumun için ben sadece fiyat farkının mantığını sordum.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    34 İstanbul, Pulsar 200NS Ziraat 2800 Güneş 22 bin Tl :D Işık 660 TL verdi. Işığa yaptırdım.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    yaşım 24 istanbulda ziraat 1200 anadolu 980 tl fiyat verdi en düşük anadolu oldu. geçen yıl 200dü ne güzel

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Ms_TunC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 İstanbul, Pulsar 200NS Ziraat 2800 Güneş 22 bin Tl :D Işık 660 TL verdi. Işığa yaptırdım.
    Güneşi mahkemeye versen, şirketin yarı hissesine ortak olursun, söylemedi deme.
    Osm@n bunu beğendi.

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşım 24 istanbulda ziraat 1200 anadolu 980 tl fiyat verdi en düşük anadolu oldu. geçen yıl 200dü ne güzel
    İstanbul'da A2 ehliyeti 1600 dayımın oğlu 1600 liraya aldı ben 800 liraya aldım kırsalda yaşamanın avantajı diyelim. Sigorta da ucuz. Çiçek çiçek

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Muhatap bulsan ne olacak bulamasan ne olacak zorunlu olduğu için yaptırmıyor muyuz zaten? En ucuz kim yapıyorsa ona yaptırırım. Var mı var.
    Crazy_sprint bunu beğendi.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    istanbulda 2014 eylülde 269 lira verdim 2015 eylül gene 269 çıktı bakalım bir ay sonra ne çıkacak çok merak ediyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)