Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eldiven bulamıyorum cıldırıcamm :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200ns
    max 250 tl bütçem var eldiven için napsam etsem eldivende karar veremiyorum ve tekirdağ gibi biyerde bayilerde kaliteli eldiven bulmak gerçekten kullandıgınız veya korumasına güvendiginiz eldiveni yazarsanız sevinirim teşekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

4RIDERS CIRCUIT RACING n11 de var güzel ve saglama benziyor öneride bulunmadınız yorum yaparsanız sevınırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    T3Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16 Yamaha YZF-R6
    Bende eldivenleri değiştiricem, şuraya kıvrılayım fikir edineyim. dURT Short Track kullanıyorum hiç memnun değilim. Uzun, iyi korumalı bi eldiven alıp biraz kullanıcam ardından göz diktiğim Handroid'e sahip olmam lazım
    Mr.Duke bunu beğendi.

Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    max 250 tl bütçem var eldiven için napsam etsem eldivende karar veremiyorum ve tekirdağ gibi biyerde bayilerde kaliteli eldiven bulmak gerçekten kullandıgınız veya korumasına güvendiginiz eldiveni yazarsanız sevinirim teşekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

4RIDERS CIRCUIT RACING n11 de var güzel ve saglama benziyor öneride bulunmadınız yorum yaparsanız sevınırım

http://www.motomaxonlineshop.com/pic...r6006m0001.jpg
    Sağlam gözüküyor , ancak son iki barnak neden bileşik'ki? , bunun sebebini merak ettim lütfen biri açıklasın.
    Mr.Duke bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dusup edersen serçe parmak biyerlere takılıp ayrılmasın diye ( Allah kimseye tecrübe ettirmesin )
    Carbondioxid ve Mr.Duke bunu beğendiler.

bir de şuna bak dostum.
    http://www.motomaxonlineshop.com/dif...ion-ii-pmu3451

4RIDERS kıslık eldivenini kullandım çabuk yıpratmıştım. Bu sebeple eldivenlerine pek güvenemiyorum. Yaz kış motor sürerim. Alpinestar ve Knox da kullandım dayanıklı ve güvenli eldivendir. Ayrıca fiyatı uçmuş ama A-PRO COBRA eldiven de uzun korumalı ve oldukça dayanıklıdır.
    Bunları hepsini şiddetle denedim, test ettim
    Difi hollanda menşei olması lazım. Sitesine de bakabilirsin. Ben bu sever Difi deneyeceğim sanırım.
    https://www.difi.nl/epages/Motoport....Shops/Motoport
    Mr.Duke bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...ler_29021.html

2 lira daha çıkman lazım ama

ben bundan kullanıyorum çok güzel terletmiyor rahat ve korumalar çok güzel

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Eldiveni denemeden almayın. Hepsinin kalıbı farklı. Mümkünse istanbula (kadıköyde Fenerbahçe Stadı yanında bütün satıcılar mevcut) gelmek için 1 gün ayırıp hepsini takıp çıkarın öyle karar verin.

Bu 4RIDERS CIRCUIT RACING eldiven ile ben de ilgilendim bi ara motomax hasanpaşa da gördüm hoş bir eldiven ama beden olmadığı için almamıştım.Bir de satış elemanı yazlık demişti ama tam emin olamadım ufaktan delikler var bazı yerlerinde ama yazın terletir mi yazlık mıdır orasını anlayamadım. Ama eldiven güzel deri oluşu ve korumaları gayet iyi.
    Mr.Duke bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.motomaxonlineshop.com/pic...r6006m0001.jpg
    Bu eldiven fiyat/performans ürünü güzeldir ancak yazlık, kışın da binecekseniz motora bu sizi ancak ekim-kasıma kadar idare eder. Sonrasında da bir kışlık eldiven edinmeniz gerekir.
    Mr.Duke bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    YAZLIK (IXON RS FLIP HP)

KIŞLIK (HUDSON TIGER)

SAYGILARIMLA.
    Mr.Duke bunu beğendi.

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dusup edersen serçe parmak biyerlere takılıp ayrılmasın diye ( Allah kimseye tecrübe ettirmesin )
    Bunu bilmiyordum sayenizde öğrenmiş oldum , teşekkürler.
    Mr.Duke bunu beğendi.

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    bende motor almadan ekipman toplamaya başlıyorum..yurtdışı sitelerinide araştırıyorum.fiyatlar daha doğal halinde ve cepten fazla miktar çıkmıyor.uygun set yapıcam kendime..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)