Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Evlenilecek Kız mı - Eğlenilecek Kız mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    CBR 250' mi yarın veriyorum yeni sahibine. Öğleden sonra motorsuzum. Ve şimdiden karaları bağladım ne yapacağımı da bilmiyorum.
    Bu yüzden ivedi olarak kendime yeni bir hatun bulmam lazım.

Evlenilecek kız;

Maxiscooter oluyor kendisi. Xmax veya Joymax 250 düşünüyorum belki Piaggio XEvo 250.
    Artıları;

+ Kışın çok rahat edeceğim. Yağmur çamur minimum seviyede olacak. Muhtemelen de takım elbise giyeceğim bir iş değişimi yaşayacağım (%90). Hem bagaj altı hem de topcase ile kışın çok rahat ederim diye düşünüyorum. Hatta yazın bile. Trafikte debriyaj derdi yok, zincir yağlama derdi yok, ne bileyim geniş geniş uzun yola da çık (nispeten), herşeyi yap. En önemlisi ise, CBR parasıyla alacağım, üzerine para bile artabilir Joymax alırsam.

Eksileri;

- Scooter işte, en son kullanmak istediğim motor tipi. Gitmiyor, kaçmıyor dan ziyade. Vites değiştirmek, o devir sesinin yükselmesi bile yeter. Mantık evliliği yapacağım belli, fakat işime gelmiyor işte

Eğlenilecek kız;

4 silindir olacak bu hatun. Örneğin, Diversion F, ER6 F, XJ 6, CBR 650f gibi.

Artıları;

+ Scooter değil. Kullanırken deli keyif alacağım muhtemelen. Eylül ayında yapacağım Yunanistan turunda ise, epey güzel olacağını düşünüyorum. 4 silindir zaten, kullanırken ağzım açık dolaşacağım. Scooter ile kıyaslamıyorum o yüzden haliyle.

Eksileri;

- İşte bu bölüm epey can sıkıcı. Scooterın avantajları yok, bagaj altı devasaa bir bölmesi yok (topcase alacağım ama 48lt falan). Takım elbise ile binmem mümkün değil kışın. Yazın bile binemem hatta korumalıklarıma önem veriyorum epey. Ve en önemlisi ise, bu motoru almak için (25.000 civarı bir paradan bahsediyorum) kenardaki tüm paramı çekmem lazım. Bu demek oluyorki, evli bir adam olarak epey riskli bir hareket yapıyorum.

Şimdi ey dostlar,

Yarın öğle namazasını takiben motorumu satmış olacağım. Ve benim acil motr almam lazım çünkü aylardır toplu taşıma, taksi, hatta arabamı bile kullanmadım.

Siz olsanız ne yapardınız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    aslında küçükken ebeveynlerimizin istediği mesleği icra edebilmemiz için gereken baskıyı yaşıyor gibisin sevmediğin bir işte mi çalışmak yoksa maaşı geri plana atıp eğlenebileceğin bir işte mi çalışmak..bana kalırsa her türlü eksisine rağmen keyifle süreceğin,garajında yatarken bile aklının kalacağı,sabah sırf motorun sırtına binmek için kalkman gerekenden daha erken kalkabileceğin,karşısına geçip zevkle çay içebileceğin hatununu al.bende motor alıcam ve kenarda köşede ne varsa gerekirse çıkarıp evlat edinicem
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Hocam sen en iyisi araba al o zaman kendine.

Motosikleti
    Nasil bir sonuca vardin okudugundan anlamadim. Hos arabam var zaten belirtmisim de.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Evlilik için daha çok erken. Sen eğlenmene bak boşver.
    antilop_skul ve Yasin D bunu beğendiler.

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Bence daha çoook eğlenmelisin. Vites değiştirmenin zevkini ararsın sonra. Ayrıca büyük motosikletlere nedense topcase yakıştıramıyorum, gerçi ben hiç kullanmam ne kadar ihtiyacım olsa bile. :D

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hacim NC700-750X alirsan bagaj derdin olmaz on bagaji, topcase ve yan cantalarimla tami tamina 150 lt bagaj hacmim var...ister ise git ister Ugandaya git..
    antilop_skul bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacim NC700-750X alirsan bagaj derdin olmaz on bagaji, topcase ve yan cantalarimla tami tamina 150 lt bagaj hacmim var...ister ise git ister Ugandaya git..
    aynen nc öneririm ana hatta istersen bendekini satayım hem 25000 tl altında olur .

+ ları : uzun yolda ve sehir içinde keyif alırsın
    yakıtı az
    honda kalitesi
    sadece 18000 km de
    52 lt topcase + ön bagaj var
    bide aksesuarlı az bise .

bence senin motor nc 700 x siyah dostum

buda ilanı olsun . https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0960785/detay/
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    evlenip balayına gitme

eğlenip alayına gitmek daha makul gibi

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Senin durum:Düzenli bir ilişki istiyorum ama tek gecelik olsun

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 250' mi yarın veriyorum yeni sahibine. Öğleden sonra motorsuzum. Ve şimdiden karaları bağladım ne yapacağımı da bilmiyorum.
    Bu yüzden ivedi olarak kendime yeni bir hatun bulmam lazım.

Evlenilecek kız;

Maxiscooter oluyor kendisi. Xmax veya Joymax 250 düşünüyorum belki Piaggio XEvo 250.
    Artıları;

+ Kışın çok rahat edeceğim. Yağmur çamur minimum seviyede olacak. Muhtemelen de takım elbise giyeceğim bir iş değişimi yaşayacağım (%90). Hem bagaj altı hem de topcase ile kışın çok rahat ederim diye düşünüyorum. Hatta yazın bile. Trafikte debriyaj derdi yok, zincir yağlama derdi yok, ne bileyim geniş geniş uzun yola da çık (nispeten), herşeyi yap. En önemlisi ise, CBR parasıyla alacağım, üzerine para bile artabilir Joymax alırsam.

Eksileri;

- Scooter işte, en son kullanmak istediğim motor tipi. Gitmiyor, kaçmıyor dan ziyade. Vites değiştirmek, o devir sesinin yükselmesi bile yeter. Mantık evliliği yapacağım belli, fakat işime gelmiyor işte

Eğlenilecek kız;

4 silindir olacak bu hatun. Örneğin, Diversion F, ER6 F, XJ 6, CBR 650f gibi.

Artıları;

+ Scooter değil. Kullanırken deli keyif alacağım muhtemelen. Eylül ayında yapacağım Yunanistan turunda ise, epey güzel olacağını düşünüyorum. 4 silindir zaten, kullanırken ağzım açık dolaşacağım. Scooter ile kıyaslamıyorum o yüzden haliyle.

Eksileri;

- İşte bu bölüm epey can sıkıcı. Scooterın avantajları yok, bagaj altı devasaa bir bölmesi yok (topcase alacağım ama 48lt falan). Takım elbise ile binmem mümkün değil kışın. Yazın bile binemem hatta korumalıklarıma önem veriyorum epey. Ve en önemlisi ise, bu motoru almak için (25.000 civarı bir paradan bahsediyorum) kenardaki tüm paramı çekmem lazım. Bu demek oluyorki, evli bir adam olarak epey riskli bir hareket yapıyorum.

Şimdi ey dostlar,

Yarın öğle namazasını takiben motorumu satmış olacağım. Ve benim acil motr almam lazım çünkü aylardır toplu taşıma, taksi, hatta arabamı bile kullanmadım.

Siz olsanız ne yapardınız ?
    Dostum birde F*ck Buddy olayı var buda cruiser oluyor istersen bunuda düşün.

ha unutmadan evlenilecek kız olayını ikiye ayır. görücü usulü evlenilecek kız ve diğeri olarak görücü usulü scooter olabilir lakin önceden bir ilişkin olan evlenilecek kızda var oda enduro enazından yunanistan tatilin için gayet güzel olabilir.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    evlenilecek kız scooter oluyorsa biz hep yasak aşkın kurbanıyız
    gezi planların öncelikliyse senin ilacın touring
    bir de tecrübe ettiğin en büyük motor cbr250 ise 4 silindire geçersen bir kaç basamak atlamış olacan, bi sakatlık olmasın

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Hocam motor işi zevk işi.
    Ben senin yerinde olsam 4 silindir alırdım her gaz açtığımda ağzım 5 karış açık keyfini sürerdim. Neden mi?
    1.Zaten evliyim diyosun demek ki hayattan zevk alacağın mecralar kısıtlı
    2.Zaten arabam var diyosun demek ki yağmurda çamurda toplu taşıma harici alternatifin de var.
    3.Yunanistan'a o cillop yollara scooterla mı yoksa 4 silindirli bir canavarla mı gidilmeli?

E o zaman scooterr ne lannn??? (tamamen espri içerikli işler güçler dizisine olan sevgimden yazılmıştır yanlış anlama)
    antilop_skul bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Ben yerinde olsam, bi pcx 125 gibi işe gidip gelinecek makine alırdım. Yanına da kalan bütçeyle mt7 veya eski kasa fazer falan.
    burakcvck bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    naked al fikrimce, eğer bu ikisi ise tercihin topcase yan cantada takabilirsin,
    Er6, xj6 bende ona yöneldim hayırlısı..

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bak kardeşim.Bence 250 cc. scooter her işini görecektir.Yeni 250 cc. lerin hepsi sağlam ve kullanışlı.Joymax çok mantıklı bence.

Haa ilerde durumun olur,bir tane de 4 silindir çekersin altına.Bende ikisinden de var ve büyük çoğunlukla scooterimi kullanıyorum.Şehir içi için ideal ve inanılmaz rahat.Hatta şehirler arası bile yeterli.Ben Bursa'ya 2 saatte,Ankaraya 3.5 saatte gittim scooterimle.

Zaten her yerde o kadar çok kamera var ki,scooterle bile ceza yeme riskin yüksek.

Ben büyük motorumu sadece zevk için kullanıyorum.Alalı 3 sene oldu.Toplamda 7000 km yol ancak yapabildim.Ama küçük motorum o kadar pratik ve rahat ki,neredeyse bakkala bile onunla gidiyorum.

Bence mantığını dinle derim.Her ne alırsan da hayrını gör,Allah kaza bela vermesin.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Eglenilecek kızı kızı al diyecemde sen onu eglendirebilir misin? Ne kadar eğlencelisin, hakkını verebilir misin.
    fisherKing bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Benim için Motor eğlenceli bi şey olmalı..
    Kıvrak, güçlü, seri..

Ne kadar paran varsa dök ve büyük heyecanlı bi şeyler al, endişen varsa parayı çöpe atmıyorsun netricede belli bir KM den sonra sat paranı yerine koy.
    Ufak tekerli bi şey al devam et hayatına.

Kaçamak yap..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    al bir ybr hayatını yaşa alet bozulmuyor çünkü bozulacak hiçbir parça yok :D enjeksiyonmu aslaaaa :D

Motosikleti
    Yorumlarınız, cevaplarınız için çok teşekkürler. Yarın veya ertesi gün bu işi bitirmiş olmam gerekiyor. Gelişmelerden haberdar ederim hepinizi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)