Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir kafa karışıklığına çözüm arıyorum ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle ben şu süreç içerisinde motor arayışına girmiş bulunmaktayım.

Size şu kadar param var ne alım demiyeceğim. Sizlerden bir çıkış yolu istiyorum.

Benim tecrübem cbr 125 ile 20 bin km dir. İlk motorumu aldım kullandım sürdüm mutlu oldum sattım.

Şuan ki piyasalardan dolayı bu konuyu açıyorum size. Şimdi gelelim sorunuma;

Piyasada alabileceğim alternatif bir çok motor var öncelikle supersport tarzı önceliğim değil ama son çarem olacak. Naked yada cross supermoto tarzı istiyorum.

Şimdi sorun şu piyasaya bakıyorum mt 07 olmuş 23 bin adam almış 18 19 a sıfır satıyor 20 bine bir kere bu arkadaşlarda motorunu satınca motor alacak inşallah onlarında böyle karşılarına çıkarlar. KTM Duke 390 alım diyorum sıfırı 19 bin 2.el adam almış zamanında 15 16 ya sıfır şimdi satıyor 15 16 bine sürdüğü bindiği hepsi cabası el insaf ya gerçekten o kadar çok sinirliyim o konuya ki yani içim öyle dolmuş anlatamam neyse.

Diyorum CRF 250L alım bir tane motorun 0ı 15.200 gerek yok diyorum 0'ına. 2. El alım diyorum oda yine uçuk kaçık bir hallerde ayriyeten cros alırsam ne olursa olsun supermoto ya çevirmek istiyorum oyüzden 11 binden fazla veremem crosa da ee şimdi haliyle aldım mı krediyle alıcağım için 2 yıl bende olacak motor o yüzden iyi seçim yapmak istiyorum. Velhasıl kelam 13 13.500 bir bütçem var ve kafam çok karışık en son çare r25 lere baktım millet almış fuarda 13 14 e satıyor 14e yine bindiği ettiği kardan kar etmeye çalışmalar filan. En son çare cbr 250 gözüküyor ama onuda istemiyorum gerçekten güzel motor ama çaresiz kalırsam onu alacağım.

Sürçü lisan yaptıysak affola.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Şimdi burası SERBEST PİYASICI larla dolar. Arkadaş demiş ellerindekini satıp ikinci ele düşünce görürler diye. Neyse benim fikrim kesene uyacaksa az zorla sıfır al, çakal satıcılara pirim verme. Sana hitap eden motora odaklan. Hayırlı işler.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Çok doğru diyorsun ama simdi 0 motor almak cok fazla bana yanı sıfır motor ancak 125 lik alabilirim onu da istemiyorum maalesef.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sende alıp belki 3 sene sonra aynı fiyata satacan

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende alıp belki 3 sene sonra aynı fiyata satacan
    güzel kardeşim tanımadığın bilmediğin insalar hakkında yapmamalısın böyle yorumlar. Sonuçta beni tanımıyorsun yapmayacağımı bilmiyorsun. ben 7.500e aldığım cbr 125imi 6.100e sattım sadece kullandım hiçbir kaza tarzı etken şeyler olmadan piyasasında sattım 2013 modeldi. O yüzden ön yargı yapmayalım.
    Cbr 125 Satışta.
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/151532-2-el-honda-cbr-125r.ht
    ml

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Alıntı byossi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok doğru diyorsun ama simdi 0 motor almak cok fazla bana yanı sıfır motor ancak 125 lik alabilirim onu da istemiyorum maalesef.
    Sen de haklısın ekonomik durumun müsait olsa buraya yazmaz gider alırdın sıfırı, ikinci elcilerin ağız kokusunu çekmezdin. O zaman beğendiğin ilanları ara motorunun bahsettiği durumuna göre fiyat ver, örneğin sıfırının 20 bin olduğu motora 18 yazmışsa 16 ver, 15 ver. Gerçek satıcı vardır arasında, millet piyasa yükseltti diye kendi de yükseltmiştir, motorunun ederini kendi de biliyordur, işte o satıcıyı yakalamalısın bence.
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı balamir01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de haklısın ekonomik durumun müsait olsa buraya yazmaz gider alırdın sıfırı, ikinci elcilerin ağız kokusunu çekmezdin. O zaman beğendiğin ilanları ara motorunun bahsettiği durumuna göre fiyat ver, örneğin sıfırının 20 bin olduğu motora 18 yazmışsa 16 ver, 15 ver. Gerçek satıcı vardır arasında, millet piyasa yükseltti diye kendi de yükseltmiştir, motorunun ederini kendi de biliyordur, işte o satıcıyı yakalamalısın bence.
    Çok doğru diyorsun ama iste onları bulmak koca saman tarlasında bir toplu iğne aramaktan farksız.
    Cbr 125 Satışta.
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/151532-2-el-honda-cbr-125r.ht
    ml

Motosikleti
    Kuba Ravan
    hem mallarin, hem de paranin degeri degiskendir. her ne kadar sifirini 18e alip 15bin km kullanip 19a satan adamin motorunu almak ben dahil hepimizin zoruna gitse de buna yapacak bir sey yok maalesef. cok takilmayip siki bir pazarlikla begendiginiz bir motoru ikinci el alin derim ben. verdiginiz rakamlara gore ktm duke nispeten daha uygun fiyatli bir tercih olabilir. tekeriniz duz bassin.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150
    Ben de iki ay önce motor aldım, kendi durumumdan örnek vereyim. Aile dostumuzdan 2007 model 50 bin km'de cbf150 satın aldım, gayet temizdi. Kullanan da o kadar titizki faturası bile duruyor. Ben 3 bin liraya aldım, faturaya bi baktım 2007 yılında o da 3 bin liraya almış. Yani senin mantığına göre almış 9 sene binmiş 50 bin km yol yapmış aynı fiyata satmış. Ama o zamanki 3 bin lirayla şimdiki bir değil. Bir de fırsatçılar konusunda sonuna kadar haklısın, millet bulduğunu öpme derdinde her daim.
    halilom bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    0 Bajaj 200NS düşünebilirsin, CBR 125R dan sonra gayet tatminkar.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Bajaj sürdüm beni tatmin etmedi acikcasi. Mt07 surdum acikcasi cok hizli guze motor ama cok pahalı ama ondan da hem fiyat hem tecrübem belki yetersiz kalabilir diye düşünüyorum suan bana en uygun crf sm tarzinda düke 390 olmadı r25 yada CBR 250

Motosikleti
    ninja 250sl
    ninja 250sl-de düşünebilirsin hızlanması gayet iyi

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Ben bugun arastiriyorum 10bin 20 bin liraya kadar o kadar sinirli ki secenek... dusuk cc cbr r25 mt25 yuksek cc mt 07 den baska secenegin yok... kawasaki ates pahasi hocam... Ktm keza ayni nasil olacak bilmiyorum. Yuksek cc sadece mt07 alinir. Cb 500 f bile ates pahasi...

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı Obs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugun arastiriyorum 10bin 20 bin liraya kadar o kadar sinirli ki secenek... dusuk cc cbr r25 mt25 yuksek cc mt 07 den baska secenegin yok... kawasaki ates pahasi hocam... Ktm keza ayni nasil olacak bilmiyorum. Yuksek cc sadece mt07 alinir. Cb 500 f bile ates pahasi...
    çok doğru diyorsun hocam en mantıklısı yine honda cbr 250 gibi ama bakalım araştırma evresindeyiz.
    Cbr 125 Satışta.
    ml

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)