Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

V-Twin Motosiklet Sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Merhaba 11-12 yaşında V-Twin motorlu venox alacaktım bi yerde 10 yaşında v motor alınmaz çok sorun çıkarır diye bir sey okudum, bu motorlar dusuk devir çalıştığı için daha az hırpalanmış olması gerek miyor mu?
    10 yaşında cruiser onerir misiniz?(Venox250)
    Cruisercilardan cevap bekliyorum
    Rüzgar ve yol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alınır alınmasına da, o motorun parçasını bulmak her babayiğidin harcı değil. yarın başına bir arıza çıksa, garaj çekersin, kalır. yaş itibari ile bu ihtimal yüksek.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Hey Allah'ımın işleri... Yahu ne alakası var?

Bakın rica ediyorum, sağdan soldan duyduğunuz şeyleri gelip buraya yazmayın. Önce bunu diyen adama neden sorusunu sorun neden? Kullandın mı deyin, ne gibi sorunlar yaşadın sen deyin? Yaptığı açıklamaya göre gelin anahtar kelimelerle Google'dan araştırın. Doğru mu, mantıklı geliyor mu... Ondan sonra işin içinden çıkamazsanız buraya konu açın. İnsanoğlunun ağzı torba değil ki büzesin, boş boğaz çok biliş adam çok bizim memlekette. Herkes mühendis, herkes profesör.

Sorunu cevaplayayım, yok öyle bir şey...

Motosikleti
    CB125e
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınır alınmasına da, o motorun parçasını bulmak her babayiğidin harcı değil. yarın başına bir arıza çıksa, garaj çekersin, kalır. yaş itibari ile bu ihtimal yüksek.
    İnternete güveniyorum bu konuda artık biz sipariş ederiz diye düşünüyorum çok mu saf düşünüyorum yedek parça isi bu kadar sıkıntılı mıdır?

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    2009'da ithalatı durdurulmuş ve son satışının üzerinden 7 yıl geçmiş bir ürünün yedek parçasını bulabilmek çok mümkünatı olan bir şey değil. Ve evet bu araçlar genelde hırpalanmış oluyor. Çünkü alan adam başlangıç motoru diye alıp sağını solunu kırıyor, yarış motoru kullanır gibi redline zorluyor. Olay motorun düşük devir çevirmesi değil, önceki kullanıcının düşük zekalı olması. Böyle yıllanmış 250 cc civarı motorlar bakacağınıza paranızı cebinizde tutup daha yeni ve hali hazırda ülkemizde satışı yapılan motosikletlere bakınız. İnanın daha az üzülürsünüz. Geçmiş tecrübelerime dayanarak söylüyorum, sağdan soldan duyarak değil.

Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternete güveniyorum bu konuda artık biz sipariş ederiz diye düşünüyorum çok mu saf düşünüyorum yedek parça isi bu kadar sıkıntılı mıdır?
    Evet çok saf düşünüyorsunuz, çünkü PayPal gibi bir ödeme kanalı ülkemizdeki faaliyetini 2 ay önce durdurdu. PayPal olmadan alışveriş yapılan siteler, bir elin parmaklarını geçmiyor sayıca.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bilinen markaların yirmi küsür yaşındaki modellerinin bile yedek parçaları mevcut. Mutfak robotu değil, motorsikletten bahsediyoruz. Çinli veya no name modelleri bilemiyorum.

Motosikleti
    CB125e
    Bende sizin gibi düşünüyorum ama bilgisiz olduğum bir konuda başkasının deneyimlerine kulak asmamak aptallık olur, insanlar sıkıntı çıkarır diyorlar.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    markalaşmayı başarabilen her motorun parçası internette bulunuyor.yabancı sitelerle alış veriş tecrüben varsa sorun yaşayacağını sanmıyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sizin gibi düşünüyorum ama bilgisiz olduğum bir konuda başkasının deneyimlerine kulak asmamak aptallık olur, insanlar sıkıntı çıkarır diyorlar.
    Deneyim yazan olmamis ki? Deneyim: Bikebandit'e gidin. 1963 model Honda Trail 55'in tum yedek parcalari mevcut, alinabiliyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)