Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ürün kullanımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar uzun süre den beri siteyi pasif olarak takipteydim fakat bu konu hakkında kullanıcılarin yorumlarına ihtiyacım var kafam karışık

http://m.n11.com/motosiklet-montu-takim-durt-istanbul-mont-ve-pantalon-P150646505

Bütçem kısıtlı ben sadece pantolon alacaktım 180liralik bi pantolon diye çıktım yola bu görünce eldiven mont pantolon hepsi olunca fırsatları değerlendirmek istedim öncelikle kar ve yağmur harici hemen hemen her gün biniyorum motora 65kmden fazla yapıyorum gidiş geliş bacaklarım aşırı usumeye başladı bütçe durumum kısıtlı olduğu için usutmeyecek bu ürüne ihtiyacım var bu gösterdiğim ürünler nasıldı kullanan arkadaşlarımiz var mı yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Dizlik kullaniyormusun ?
    Pantolon içinde felan değil, bildiğin harici dizlik.
    Kullanmıyorsan kullan, dizini parçalanmaktan koruması bir yana, inanılmaz soğuktan koruyor.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam monta baktımda sertifikaları vs. Görmek lazım

Örtü falan kullanıyorum rüzgarı kesmek için dizlik kullanmıyorum ürünün her hangi bir sitede incelemesini bulamadım fakat hoşuma gitti mont pantolon eldiven çok cezbedici kullanan alan duyan bilen çevresinde eşinden dostunda olan birileri varsa yorumlarına ihtiyacım var hocam güvenlik konusunda yetersiz kaldığını önceki ürünlerinden biliyorum ekstra tedbir almak gerekebilir su an ki önceliğim rüzgarı ve bacaklarıma işleyen soğuğu kesmek istiyorum gerisi ne sonra bakacam

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Bu markanın sadece montunu kullanıyorum. Dahili sırtlık dirseklik var içinde. Kaliteli birşeye benziyor soğuğu hiç geçirmiyor. 5 tane de cebi var. Ama pantolonu bilemem.

Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu markanın sadece montunu kullanıyorum. Dahili sırtlık dirseklik var içinde. Kaliteli birşeye benziyor soğuğu hiç geçirmiyor. 5 tane de cebi var. Ama pantolonu bilemem.
    Aceba kullandığınız montun modelini kışlık mı yazlık mı yoksa yukarıda belirttiğim İstanbul mont olan model mi ? Cevaplarsanız şimdiden çok teşekkür ederim bana çok yardımcı olmuş olacaksınız

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Alıntı Wolfalena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aceba kullandığınız montun modelini kışlık mı yazlık mı yoksa yukarıda belirttiğim İstanbul mont olan model mi ? Cevaplarsanız şimdiden çok teşekkür ederim bana çok yardımcı olmuş olacaksınız
    içinde pamuklu bir kat daha var çıkarıyorsun yazlık oluyor.

Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içinde pamuklu bir kat daha var çıkarıyorsun yazlık oluyor.
    Çok güzel son olarak montun modelini söyleyebilir mısınız çok soru sordum farkındayım kusuruma bakmayın

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    durt velocity mont kullanıyorum, alta da 150 tl ye kışlık pantolonunu almıştım durt'un. pantolon şimdiye kadar su geçirmedi 2-3 aydır, montun su geçirmeyen kısmı içindeki pvc astarı, astar biraz kısa olduğundan dolayı kollarda ve göbek kısmında ıslaklık oluyordu. ben içime bir mont daha giyiyorum hem soğuktan hem de kol ve göbeğin ıslanmasından korunmuş oluyorum.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)