Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2017 Yeni Yzf R25R

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burada çirkin makine göremedim.
    Bize ancak : Güzeller içinden bir seni seçtim demek düşer
    Yiğit_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen istiyor kalite
    O zaman alacak yamaha
    Sen istiyor yağ pompası arızası ozaman alıcak r25
    Grakul bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen istiyor yağ pompası arızası ozaman alıcak r25
    Garantiden degistiyolar kanki sıkıntı yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    siz motorları satın bence cb250rr geliyor led farlı 600 lük gibi alet :D
    Grakul bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    suzukiyi günler önce gördüm ve çok hoşuma gitti bu yeni model ama bence yamaha liderliğini koruyacak.

diğer markalar tasarım üzerine tasarım yapıyorlar ama henüz yamahadan daha yakışıklı ve hırçın görünüme sahip değiller bence.

yamaha gönüllerin şampiyonu ve hep öyle kalacak.

edit: fatih terimi taklit ettim anlayan oldu mu :D

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Evet seversin... Suzuki gsx-r yeni özeliklerle 250 dizayn donatirsa sürüş kontrol sistemleri vs.. Diğerlerini tokatlar. Tadindan yenmez takipteyim

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    r25r a kahkaha attım

Motosikleti
    cıks
    2018 de yzf r 25 RR çıkacakmış, 2019 da r 25 RRR filan
    migros gibi bişey sanırım :D
    keremkrmn, slyman_b ve Grakul bunu beğendiler.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eveeet seneye ortalık karışsın 250cc cihazlarda fiyat kavgası çıksın diye bu sene benelli tnt25 aldım 2. El en hesaplısından
    Seneye ağustos da bu dörtlünün hepsi piyasaya çıksın da birini seçicem pusudayım

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    beyler siz burda tartışa durun, ben 400cc hint makinelerini bekliyorum

abi o değilde insanların alım gücünde en ufak bir artış olmazken büyük çoğunluktan bahsediyorum sadece motosiklet değil herşey zamlanıyo buda açıkçası üzücü tamam bir motosiklet iyi üretilmişse parasını hak ediyosa fiyatı 25 bin tl biçilmişse verilsin ederini alsın ama sallıyorum 5000 euro luk motosiklet bi sonraki sene 5500 euro oluyo geçen sene euro 2.90 ken bi sonraki sene 3.30 a çıkmış bi yandan motora zam geliyor bi yandan euro ya zam geliyo. Euro düşse bari birazcık

600cc civarı mesela XJ6 , ER-6F, MT07 gibi motorlar şöyle vakit bulup gezmelik. Konforlu, gerektiğinde güçlü, giden motorlar.

İstanbullu ne yapsın böyle vergisi yakıtı yüksek motorları gibi bir düşünce var da herkes iş - ev arası kullanmıyor. Sahsen vakit ve ortamım yok ben hiç gezemiyorum. fuzuli vergi ödüyorum ve yakıt tüketiyorum birkaç litre fazladan... bu yüzden ufalttim motoru, alt klasmana geçtim. Fakat bu pişmanlığı beraberinde getiren karışık duygular yaşatıyor motor küçültme kolay mı :(

Şimdi şu güzel motorları görünce insanın içi açılıyor, biraz daha mesela 45hp aktarsalar arka tekere İstanbul içi de dışı da güzelce memnun eder bu işletme ücretlerine sunduğu zevki ile.

Peki bu ne zamana çıkar tahmini ?

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı weatherman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600cc civarı mesela XJ6 , ER-6F, MT07 gibi motorlar şöyle vakit bulup gezmelik. Konforlu, gerektiğinde güçlü, giden motorlar.

İstanbullu ne yapsın böyle vergisi yakıtı yüksek motorları gibi bir düşünce var da herkes iş - ev arası kullanmıyor. Sahsen vakit ve ortamım yok ben hiç gezemiyorum. fuzuli vergi ödüyorum ve yakıt tüketiyorum birkaç litre fazladan... bu yüzden ufalttim motoru, alt klasmana geçtim. Fakat bu pişmanlığı beraberinde getiren karışık duygular yaşatıyor motor küçültme kolay mı :(

Şimdi şu güzel motorları görünce insanın içi açılıyor, biraz daha mesela 45hp aktarsalar arka tekere İstanbul içi de dışı da güzelce memnun eder bu işletme ücretlerine sunduğu zevki ile.
    deli gibi ve sanki savaştaymışız gibi kendimizi kırarak çalışıyoruz ama daha motosikletimize vergi+benzin yetiştiremiyoruz. ama bir yandan audi, bmw ve mercedes sanki kızılay dağıtıyormuş gibi trafik bunlarla dolu ve bunların dışında yeni model araç sayısı uçmuş. passatlardan tut şirokkolara falan aboovvv

ben bu sistemin anasına bacısına söverim, kim yiyor bizim hakkımızı? kusura bakmayın konu dışı ama yeni konu açmaktan iyidir. 400cc hint motorlarıyla ilgili bir söylenti hatırlıyorum var mı aslı bilmem ama vardır bence. hindistanın para değeri dolar ve euro kadar yüksek olmadığı için onların motorları bize ucuza geliyor galiba.

10500 tl fiyata sahip pulsar rs200 abs mevcut ve yakıtı enjeksiyonluydu galiba. bir yandan pulsar 200ns var ve arka çamurluğu iki parça yapmışlar ki arkada araca zararlı metaryeller fırlatmasın diye. ben bu iki parça olan arka çamurluğu ilk defa pulsar 200ns de gördüm, daha önce görmemiştim.

yani bence bunlar avrupa standartlarının da üstüne çıkabilirler ucuz fiyata. bu yüzden hindistan motorlarına ayrı bir sempatim başladı ama onlarında gözünü para bürüyüp pahalı fiyata satmaya başlarsa artık kadere küseceğiz sanırım.

gerçi ben taa eski model 1000cc racing düşündüğüm için bu konulardaki düşüncelerimi belirtiyorum yoksa beni hiç ırgalamaz

zannetmiyorum avrupa standartlarının üzerinde motor üretebileceklerini. Hindistan gibi bizde sömürü ülkesiyiz her konuda.

Zaten google a hindistan motosiklet yazınca orda ürettikler ve burda üretebilecekleri diye kıyaslama yapınca çokta hoş hayaller canlanmıyor zihninizde. Gittikçe alım gücü düşen zenginle fakirin arasındaki ucurum artan bir ülkeyiz zaten hindistanı anlatan belgeselleride izlerseniz zengin fakir arası uçurumdan bahsederler hep. Alım gücü düşük türk insanının yapıştır ucuz motor hint motorunun olayı bu

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ortada kıytırık bir fotoğrafından başka hiçbir somut delili olmayan Ninja 250 ve R25R 2017'de gelecekmiymiş
    Benim düşüncem bu iki model gerçekten üretilecekse, henüz test aşamalarının bile tamamlanmadığı bu yüzden seri üretime geçilmediği yönünde.
    Japonca bilmem ama körde değilim

Not: Bu 4 markadan herhangi birine en ufak bir fanatikliğim yoktur, sadece gerçekleri yazmak istediğim. İnsanlar önümüzdeki yıl %99.9 gelmeyecek birşeyin boşuna hayalini kurmasın yazıktır

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Bu motorlar cikana kadar 2 sene daha surerim 150 cc motorumu 20 bin kusur buna vereceme 2009-2010 model temiz 30-40bin km 600 cc alir rahatima bakarim diye düşünüyorum.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı SessizGezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorlar cikana kadar 2 sene daha surerim 150 cc motorumu 20 bin kusur buna vereceme 2009-2010 model temiz 30-40bin km 600 cc alir rahatima bakarim diye düşünüyorum.
    sonra patlarsın
    Feel the way

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı SessizGezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    patlarsın diyenlere aldırış etme, tecrübeli kullanıcılar kaza yaptığında bir şey diyor mu bu insanlar? tecrübeliler kaza yapınca ses yok. ama 150cc den geçiş yapan biri kaza yapınca "ben dediydim" oluyor.

bu kişiyle alakalı bir durum. kişi biraz ders ile direk 600cc yarış motoru alır sürer ve kaza yapmayabilir.

ve başka kişi önce scooter, sonra 150cc ve sonra 250cc ve sonra 600cc yarış motoru alır kaza yapabilir.

patlama çatlama ancak tutarsız sürücülerin çoğunlukla yaşayacağı şeydir ve bu elemanlar patlamak için 600cc yarış motoruna da ihtiyaç duymazlar. 150cc bile yeter patlamak için. gümmmm.

Bende r25 düşünüyordum!!! Bir sefer daha düşüneyim !!! 20 bine yakın olsa bile alamam. Arkadaşlar bahsettiğimiz şey motorsiklet!!! Tamam motora bende düşkünüm 150 cc bir motorla bile türkiye turu yaptım 11000 km oldu kısa sürede. Yani o kadar hastasıyım ama o para verilmez 250 cc bir motorsiklete. Güvenli liman honda bayi artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)