Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

farklı fikirlere ihtiyacım var , çözemedik bir türlü.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mt 125
    merhaba arkadaşlar,

ön farım aydınlatmıyor, çeşitli tamircilere gittim, çoğu başından savdı tavsiye verenlerde kimisi zenon tak diyor, kimisi camı solmuş, zenon da taksan fayda etmez diyor, parlatıyorlarmış falan dedi, antalya eski sanayiye gittim parlatan yok,ya da ben bulamadım, herkes de bir hava zaten. farı komple alayım dedim 80 tl diyorlar ,gereksiz buldum bu kadar parayı.

bana tavsiye verebilecek olan var mı, lamba yanıyor uzun kısa da çalışıyor ama sadece yanıyor, olduğu yerde yanıyor yani, karanlıkta önüme düşen ışık bisiklet dinamolu farı kadar falan.

belki basit saçma bir konu gibi gelcek ama, koskoca antalyada çözüm bulamadım ben buna 3 gündür.

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Bi arkadas kendin yap bolumunde paylasmis, bi-xenon montaji gerceklestirmis. Cikma parcalar kullanmis. Konusuna bir bakin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...is-yapimi.html
    daia bunu beğendi.

Camı çıkar öyle kullan mis :D
    daia bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba CR1
    xenon iyi olur fakat tuşları falan eritiyor motosiklette.O solukluğu diş macunu ile 5 dk süngerle ovalarsan çıkacaktır yumuşak sünger olmasına dikkat et ayrıca beyaz ampül varsa onu sök orjinal sarı ampülü tak beyaz ampüllerde aydınlatmıyor
    oxus ve daia bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Tasın içindeki parlak kısım karardıysa yada eridiyse ne yaparsan yap aydınlatmaz
    daia bunu beğendi.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Aslında yenisini almak kesin çözüm, malum video sitesinde bir çok uygulama mevcut, diş macunundan polisaj cilasına ve kalından inceye doğru su zımparasına kadar, tavsiyem diş macununu fara sürüp temizlik süngerinin yeşil tarafı ile iyice ovup sonrada cila yapmak, ancak eski haline dönmesini beklemeyin
    daia bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Camı diş macunuyla fırçala bir süre idare eder. Normal farla çözersin böylece.
    daia bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mt 125
    çok teşekkür ederim, diş macununu içten mi uygulamam lazım? sökmeden yapabilir miyiz?

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Dostum araba pastası ile sil iyi bastır şu zımparası ile zimparala tekrar pasta yap tertemiz olur pasta makinası bulabilirsen çok kolay olur elle biraz uğraşırsın

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xenon iyi olur fakat tuşları falan eritiyor motosiklette.O solukluğu diş macunu ile 5 dk süngerle ovalarsan çıkacaktır yumuşak sünger olmasına dikkat et ayrıca beyaz ampül varsa onu sök orjinal sarı ampülü tak beyaz ampüllerde aydınlatmıyor
    olay budur. hatta biraz daha yüksek watt sarı ampul kullanırsan iyi olur. ama çok yüksek değil, arkadaşın dediği gibi duyular erir

Motosikleti
    mondial mt 125
    hocam çok iyi ya gercekten cok saol, ben bulamadım bunu, sipariş veriyoum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O camın yenisi 14 lira. Hiç uğraşmayın,sararan yerin yenisini alın.

http://www.mondialyp.com/image.php?p...GRA1-05005-082

http://www.mondialyp.com/tr/yedek-parcalar
    bu da adrese gönderim yapmıyormuş bir sür teferruatı varmış

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    80 TL ver hallet kurtul diyenler olabilir. O zamön da çan çin çona binmenin anlamı kalmaz.

14 TL lik çözüm varmış zaten.

Kanuni de parçayı satın alıp bayiye istiyorsun sonra gidip bayiden alıyorsun.

Bu markada da bu sistem olabilir. Bi araştır derim.

Motosikleti
    mondial mt 125
    tavsiye veren herkese çok teşekkür ederim, iş çıkışı sanayiye gittim, 15 tlye boyacıya parlattırdım, cilaladı vernikledi zımparaladı bir şeyler yaptı, sonra ampulu değiştirdim kendim evde ve aşağıda görüldüğü gibi çözüldü, aklıma bu fikirleri veren siz değerli üyelere teşekkür ederim sonucu paylaşmak istedim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Alıntı daia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiye veren herkese çok teşekkür ederim, iş çıkışı sanayiye gittim, 15 tlye boyacıya parlattırdım, cilaladı vernikledi zımparaladı bir şeyler yaptı, sonra ampulu değiştirdim kendim evde ve aşağıda görüldüğü gibi çözüldü, aklıma bu fikirleri veren siz değerli üyelere teşekkür ederim sonucu paylaşmak istedim..

http://www.imgim.com/img-20160810-wa0007.jpeg
    http://www.imgim.com/img-20160810-wa0009.jpeg
    https://www.youtube.com/watch?v=ISEVKtonaLA
    süper oldu dün akşam denedim trafikte, oh be dünya varmış dedim, artık görebiliyorum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)