Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Istanbul'da en iyi Asya Motor servisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Herkese selamlar. Malumunuz bu ara daelim arayisindayim. Daelimin bayi ve servis ayagi da Asya Motor'da. Motoru sifir alacagim icin butun pazarligi, alim satimi, servisi ve diger unsurlari tek bir yerden yapmak istiyorum. Evime yakin olmasina ragmen Osmanbey'deki servisin is hani icerisinde olmasi ve merdivenler uzerindeki tahtalardan alt kata indirmek beni cok rahatsiz etti. Istanbul'da servis, iscilik guler yuz yanikisaca en iyi YETKILI bayi ve servisi hangisidir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oyle bir bayi cok ama satistan sonra guler yuz kayboluyor

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim keşke asyadan motor almasaydın servisleri rezalettir hakılıyken seni haksız duruma düşürürler bu arada motorunun bütün bakımlarını vs serviste yaptır yoksa garantiden çıkar her gidişte 50 işçilik alınır haberin ola

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    selamlar
    bende Daelim Roadwin 250 r aldım 2 ay önce, hem de sizin dediğiniz yerden osmanbeyden aldım poyraz motor. Poyraz bey iyi bir insan ilk tanışmıştım kendileri ile .... Tahtaların üzerinden merdivelerden 2-3 kez indiler motorumu servis için. Sizin için ne problemi var? Bana sorun olmuyor. Bırakıyorum kapıya alıyor eren usta.. Bu arada siz hangi modele baktınız merak ettim de... Orası satış sonrası bana ilgisini eksik etmedi. Bende avcılar bayisinden alacaktım motoru adam artistlik yaptı 100TL indirim yapmadı.Bende 50 tl benzin yaktımo gün geldim ordan aldım. Ben beylikdüzünden osmanbeye servise getiriyorum. Oradan çok memnunum. Eren usta da çok iyi anlıyor motordan...Sana Tavsiyem al ordan derim. Motoru sen indirmiyorsun ki merdivenlerden onlara gelip alıyor... Ama Asya Motor daki insanlar (genel müdür, satış temsilcisi, servis müdür) problemli bak onu şimdiden söyleyeyim sana .... Sen poyraz abiyle halledeceksin bir sorun yaşarsan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Alıntı suatt22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim keşke asyadan motor almasaydın servisleri rezalettir hakılıyken seni haksız duruma düşürürler bu arada motorunun bütün bakımlarını vs serviste yaptır yoksa garantiden çıkar her gidişte 50 işçilik alınır haberin ola
    dostum selamlar, yorumunuz ile ilgili yaşadığınız bir sorun oldu mu acaba, özele yazarsan sevinirim.
    saygılar

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Hocam yorumun icin cok tesekkur ederim. Bilgilendirme konusunda cok iyiler gercekten ama kafama takilmisti daracik yerden indirirken sorun olur surter duser vs. Diye

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    sen motorunu poyraz beyden al bence. iyi bir esnaf.. bırak merdivenleri onlar düşünsün. dost kazan , servis kazan, s3 arıza vermiyor zaten, anca yağ değişiminde gidersin
    .

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=RODWIN250R;3193494]selamlar
    bende Daelim Roadwin 250 r aldım 2 ay önce, hem de sizin dediğiniz yerden osmanbeyden aldım poyraz motor. Poyraz bey iyi bir insan ilk tanışmıştım kendileri ile .... Tahtaların üzerinden merdivelerden 2-3 kez indiler motorumu servis için. Sizin için ne problemi var? Bana sorun olmuyor. Bırakıyorum kapıya alıyor eren usta.. Bu arada siz hangi modele baktınız merak ettim de... Orası satış sonrası bana ilgisini eksik etmedi. Bende avcılar bayisinden alacaktım motoru adam artistlik yaptı 100TL indirim yapmadı.Bende 50 tl benzin yaktımo gün geldim ordan aldım. Ben beylikdüzünden osmanbeye servise getiriyorum. Oradan çok memnunum. Eren usta da çok iyi anlıyor motordan...Sana Tavsiyem al ordan derim. Motoru sen indirmiyorsun ki merdivenlerden onlara gelip alıyor... Ama Asya Motor daki insanlar (genel müdür, satış temsilcisi, servis müdür) problemli bak onu şimdiden söyleyeyim sana .... Sen poyraz abiyle halledeceksin bir sorun yaşarsan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

dostum selamlar, yorumunuz ile ilgili yaşadığınız bir sorun oldu mu acaba, özele yazarsan sevinirim.
    saygılasenin dediğin servisi hiç bilmiyorum hiç gitmedimde ben asya motor için konuşuyorum sorunları yazmakla bitmez rx 250 forumunda ayrıntılı şekilde yazıyor servisinin nasıl olduğu

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    bende zaten asya motorun yönetim katının sorunlu olduğunu yazmıştım ....okumuşsunuzdur...

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    arkadaşlar googlea yazınca üst sırada çıkıyor. Konuyu bir hortlatayım da Daelim s3 revaçtayken belki yardımımız olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)