Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 CBR v.s. kararsız kaldım. Lütfen Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bugün NS150 pulsarımı balçovadan birine sattım hatta kanka olduk iyi bir arkadaş.
    Sonra beraber yamaha bayine gittik izmoto ya, Egzos takoz vs aksesuarla donatmış 18bin. nakitte bile herif kuruş kırmıyor tok satıcı. Ama çanta takamazsın hem tipini bozar görüntüyü berbat eder hemde yok zaten topcase demiri takcak yeri de yok. dediler.

Genelde şehir içi Bazen şehirler arası seyahat bazende dağ bayır kıyılar vs. tatil gezmesi için ama genelde çanta yüküyle birlikte çünkü bazen çadırımı bile bağlıyorum motora. Tarz olarakta CBR250 ve R25 i sevdim. R25 bayıldım hatta ama bu işe pek yatkın bir motor değil galiba. CBR a hiç yoktan çanta takanlar var ve görüntüyü çok bozmuyor gibi geldi bana. veya başka modele mi bakmalıyım 250cc civarı fikir verir misiniz? Enduro demeyinde, yüksek sele motor sevmiyorum zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    RX3EVO ? Size uygun gibi isteklerini karsiliyor tabi Cinliye karsi degilseniz

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    abi inazuma al bence hiç uğraşma tam aradığın motor. ya da çinliye karşı değilim diyorsan rx3 al. bir abimizde var ve gayet memnun

Çinliye karşıyım hocam. Hem dediğim gibi enduro pek tarzım değil. yüksek sele oluyor bunlar genelde. CBR250 uygun olur mu sizce? yada alternatif?

Motosikleti
    Honda CBR 500
    R25'e topcase takıp yanlarada çanta koyan bir bayan arkadaş vardı r25 bilgi paylaşımı konusunda ama eski mesajlardaydı unuttum ismini şimdi bence takılmaz diye bir şey yok.

hatırlayabilirseniz ona da bi danışalım. fotosu var mı nasıl duruyor birde çanta demirini nerden buldu ki? internette görmedim hiç

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı kehribar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırlayabilirseniz ona da bi danışalım. fotosu var mı nasıl duruyor birde çanta demirini nerden buldu ki? internette görmedim hiç
    Hatırlamam zor r25'in konusunda olması gerek ama biraz eskilere dönmen gerek evet fotoğrafları vardı onu hatırlayıp yazdım zaten. Yanlış hatırlamıyorsam kendi yaptırmış olabilir.

Topcase'i bulamadım fakat biriside böyle yapmış: http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3758795

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    bence cbr 250r'a topcase ve yan çantalar çok yakışıyor
    r25e pek gitmemiş.

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    CBR 250 ile uzun yol yapmadan tekrar düşünün derim.
    Epey insan var yapan ona lafım yok, fakat 2 kez Tekirdağ yaptım ve mahvoldum diyebilirim. Titreşim, rüzgar falan derken indiğimde aptal olmuştum. 2 saatlik yol totalde aslında, 2 kere durdum.

afran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-cevirmek.html

Şöyle bir konu var çokta çirkin sayılmaz, gayet güzel bence

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    cbr derim ben uzun yolda 110 -120 arası gıdersın hem rahat hemde tıtresım olmuyor o hızlarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler