Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor çalan veletler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Neden dovulmuyor bunlar sıkıstirilip sıkıstirilip birakiliyor? Madem yakaladin dagit agzini.burnunu o zaman nasil konusuyor gor bak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Ben olayı çok anlamadım iki video bağlantısını ancak sizde de büyük cesaret varmış..

Motosikleti
    Hornet 650
    Video 9 dk. sürdü, ben olsaydım 9 posta dayak atmıştım.

Kaçanların hepsinin yerini, ismini adresini scr sini bile öğrenirdim.

Karşınızdakiler insan olsalardı zaten konuşmaktan anlar, her şeyi anlatırlardı.

Kısasa kısas diye bir şey vardır bizim buralarda.

Adama anlayacağı dilden laf anlatıcaksın.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Ben motorumu çalarken yakaladım, annesi tanımayacak kadar dövdüm. Polis aldı gitti. 10 gün sonra motorumu çalarken tekrar yakaladım kapı önünde aynı ekibi. Bu kez sağlam gelmişlerdi, yine de baş ettim dövdüm. Polis geldi bi güzel de polis dövdü. Suriyeli çocuklardı. Sonrasında çok üzüldük ama ne fayda.

Sonrasında otoparka bırakmaya başladım motoru. Otoparkın sahibinin motorunu çaldılar. Bu kez ormana kaldırdık dövdük, daha görünmediler ama göründükleri yerler olduğuna eminim. Bu adamlar bunları yapıp, suçüstü yakalanıp Nasıl hala dışardalar.
    Shrieker ve mavisipa bunu beğendiler.

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    Bu videoyu izledikten sonra, facebookta çalıntı motosiklet sayfalarina baktim ve tüm üyelerini inceledim.Arkadaşlar genel olarak çalan kişilerin tiplemeleri belli 14 19 yaş arası, yüzlerinde meymenet olmayan kişiler zaten haraketleri kendilerini ele veriyor.her şey apaçık ortada şu tiplerin hırsız olduğunu anlamak çok zor değil.görmediğimiz diger hirsizlarda zaten bunlarin aynisi tiplerin haraketleri ve konušma tarzlari kendilerini ele veriyor.Hergun istanbulda motosiklet suruyorum hep dua ediyorum 1 kez şunlaradenk gelsem de ofise göturup 1 hafta işkence etsem diye.. az öncede facabooktan hirsiz olduguna emin oldugum 2 3 kisiye pm attim.motor almak istiyorum gibisinden eminim bana geri donus yapacaklar ve onlarla bir bulusma ayarlayacagim yoksa gercekten icimde kalirdi bu soysuz serefsizleri dovmeseydim.bu tipleri gorunce neden korkup bir sey yapilmadiginida anlamiyorum..biraz erkek olun karsimda 3 4 velet hem motor calacak hem de bana dayilanarak konusacak ha? o videoyu ceken arkadasin yerinde ben olsaydim da o 3 veledinde bir guzel agzini yuzunu kirsaydim orada..Gercekten o kadar doldum ki insanlar bu motorlari almak icin kredi cekiyor onca yukun altina giriyor ve 3 çapulcu velet tum emekleri çalip gidiyor..
    mavisipa bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı AlpAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videoyu izledikten sonra, facebookta çalıntı motosiklet sayfalarina baktim ve tüm üyelerini inceledim.Arkadaşlar genel olarak çalan kişilerin tiplemeleri belli 14 19 yaş arası, yüzlerinde meymenet olmayan kişiler zaten haraketleri kendilerini ele veriyor.her şey apaçık ortada şu tiplerin hırsız olduğunu anlamak çok zor değil.görmediğimiz diger hirsizlarda zaten bunlarin aynisi tiplerin haraketleri ve konušma tarzlari kendilerini ele veriyor.Hergun istanbulda motosiklet suruyorum hep dua ediyorum 1 kez şunlaradenk gelsem de ofise göturup 1 hafta işkence etsem diye.. az öncede facabooktan hirsiz olduguna emin oldugum 2 3 kisiye pm attim.motor almak istiyorum gibisinden eminim bana geri donus yapacaklar ve onlarla bir bulusma ayarlayacagim yoksa gercekten icimde kalirdi bu soysuz serefsizleri dovmeseydim.bu tipleri gorunce neden korkup bir sey yapilmadiginida anlamiyorum..biraz erkek olun karsimda 3 4 velet hem motor calacak hem de bana dayilanarak konusacak ha? o videoyu ceken arkadasin yerinde ben olsaydim da o 3 veledinde bir guzel agzini yuzunu kirsaydim orada..Gercekten o kadar doldum ki insanlar bu motorlari almak icin kredi cekiyor onca yukun altina giriyor ve 3 çapulcu velet tum emekleri çalip gidiyor..
    Uğraştığına değmez bu şekilde sen değil hepimiz yapsak bunlar yine bitmez emin ol. Tersine denk gelir öldürürsün tersine denk gelir ölürsün başına iş almana değmez. Bu kadar doluysan seni hırsız çetesinin karargahına kadar götüreyim tescilli markalı hırsızlar kafana sıksalar ertesi gün dışarı çıkarlar okadar sağlam çevreleri var.Bu videodaki çocuklarda bu bahsettiğim puştlara çalışan zavallı cahil maşalar, ikiside cocuk zaten aklı baki bile değiller henüz.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    BU ÇOCUKLARA KIZMAYIN...
    ÇOCUĞUN BİN TANE BABASI VAR, GERÇEK BABASINI ARAMADA KULLANMAK İÇİN MOTOR ÇALIYORLAR...
    YAZIKTIR, GÜNAHTIR YARDIMCI OLUN.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Üstteki videodaki iki scooterli kardeşimi tanıma fırsatım oldu geçen haftalarda forumdan bir arkadaşımızın abisinin asker uğurlamasında, ikisi de harbi çocuklar öyle klavye başında bazılarının işkembeden salladığı şekilde hırsız falan değiller.. O yüzden konuşurken önce bi ne dediğinizin farkında olun!

Hee scooterla bazen apaçilik yapıyorlar ama başkasının malına göz dikeceklerini hiç sanmıyorum.

Diğer hırsızlık p.ç kurularınıda öyle dövmeyle falan olmaz bu işler.. Keseceksin elini, parmağını ona kalıcı zarar vereceksin ki bir daha bu işi yapamayacak.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Hocam bende karayollarında oturuyorum bu küçük çocugu ilk gördüğümde dedim allah allah bu çocuk bana nerden tanıdık geliyor sonradan çözdüm oalyı bizim mahallede oturuyor

Motosikleti
    Mondial Drift
    Cbrın bu renkleri sadece 2015 den sonrasinda yokmu ?
    Ruhsatta 2012 diyo yanlisim varsa duzeltin lutfen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstteki videodaki iki scooterli kardeşimi tanıma fırsatım oldu geçen haftalarda forumdan bir arkadaşımızın abisinin asker uğurlamasında, ikisi de harbi çocuklar öyle klavye başında bazılarının işkembeden salladığı şekilde hırsız falan değiller.. O yüzden konuşurken önce bi ne dediğinizin farkında olun!

Hee scooterla bazen apaçilik yapıyorlar ama başkasının malına göz dikeceklerini hiç sanmıyorum.

Diğer hırsızlık p.ç kurularınıda öyle dövmeyle falan olmaz bu işler.. Keseceksin elini, parmağını ona kalıcı zarar vereceksin ki bir daha bu işi yapamayacak.
    ben bu olayı anlamadım iki scooterli arkadaşhırsız yanlısı mı değilmi

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu olayı anlamadım iki scooterli arkadaşhırsız yanlısı mı değilmi

Yok onlarin motoru caliniyor zaten

Motosikleti
    Dominar 400
    Alıntı AlpAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldırıma kilitsiz 250 lik motoru koyacağız. Her gece iki kişi nöbet tutacak. Yakalayıp kuytuya çekip ellerinin birisini alacağız. Bu işlemi Sürekli devam ettireceğiz. Dexter mantığı. içimiz rahatlayacak huzura ereceğiz. Bunun için ekip kurmalıyız.
    Sonra bu hırsızlık çetesi peşimize düşecek. Kim la bizim elemanların elini kesenler diyecek. Silahları çekip gelecekler. Ve son.
    En azından devletin sağlayamadığı adaleti sağlamak için ölmüş oluruz. Bizim ölümümüz bazı devlet büyüklerinin uyanmasını sağlar ki ükemizde birileri can vermezse olayı çözen olmuyor.
    Diye düşünüyorum .

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorumu çalarken yakaladım, annesi tanımayacak kadar dövdüm. Polis aldı gitti. 10 gün sonra motorumu çalarken tekrar yakaladım kapı önünde aynı ekibi. Bu kez sağlam gelmişlerdi, yine de baş ettim dövdüm. Polis geldi bi güzel de polis dövdü. Suriyeli çocuklardı. Sonrasında çok üzüldük ama ne fayda.

Sonrasında otoparka bırakmaya başladım motoru. Otoparkın sahibinin motorunu çaldılar. Bu kez ormana kaldırdık dövdük, daha görünmediler ama göründükleri yerler olduğuna eminim. Bu adamlar bunları yapıp, suçüstü yakalanıp Nasıl hala dışardalar.
    tam bir dayak abidesi :D eline koluna sağlık
    osmanico bunu beğendi.
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)