Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Neden kimse bana selam vermiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Motora biniyorsan ve yola çıkıyorsan, ekipman tam olacak, gözünün önüne bakacaksın. Gelen giden araçları kollayacaksın,yolda çukur, tümsek, taş ,toprak, 2 ayaklı dana var mı diye bakacaksın. Be şahsen selam melam bakmıyorum. Gözümün önüme bakıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde de amerikan veya japon gitar kullananlarla ilgileniliyor sadece... Pera müziğe EMG manyetik almak için gitmiştim. içeride edward ve ESP gitar deneyenler vardı. hatta manyetik almak için geldiğimi söylediğim için dükkan sorumlularından bir tanesi beni herkesin ortasında azarlamıştı. (ki bir dönem ben de çalıştım orada) Ben de "inşallah batarsınız" dedim ve çıktım. Tam bir ay sonra battılar...
    Battıktan bir ay sonra da ben peraya les paulumu ayar için götürmüştüm. Bi gittim, bir ay önce kapandı dendi. Sahiplerine küfredip döndüm 😂
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam verdin mi diyorum,
    selektör yaptım diyosun.
    İlk mesajında da korna çaldım demişsin.
    Bunlar ikaz işareti.
    Bunları yaptığın zaman karşındaki eğer acemi bir sürücü değilse muhtemel bir tehlikeyi ikaz ediyorsun zanneder.
    Eğer ortada bir sorun yoksa da muhtemelen söver.
    Sen bir de selam mı bekliyorsun.
    Dua et durup küfür etmemişler.
    Adam selektör yaptım dememiş selektör bile yaptım demiş yani kornayla beraber selektör yapmış usta :D türkçe dersini iyi dinlememişsin motorla uğraşcam derkene iyi geceler :D

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Bilader sen şimdi kusura bakmada biraz giydirecem

kardeşim sen dandik bir motor almışsın altına bunu pavyon gibi süslemiş pıstırmışsın egzosa koca boru taktırmışsın rengarenk yapmış bide teyp takmışsın (Belki bu kadar değildir)
    Sıfır ekipman KASK dahi yok dolaşıyorsun adam Para kasmış 30.000 çakmış üstüne başına full ekipman yapmış onada vermiş bi 5 bin sen kıçıkırık selektör atınca herkes sana selam mı duracak siz ne zannediyorsunuz bu işleri ? Motor - cc önemli değil ben her zaman selamımı veririm ama her işin bir adabı var ucuzda olsa kask-eldiven-ceket alacaksın motoruda pavyona çevirmeyeceksin ozaman selamına karşılık alırsın
    Romedon ve cıbırlover1 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı DraQuila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader sen şimdi kusura bakmada biraz giydirecem

kardeşim sen dandik bir motor almışsın altına bunu pavyon gibi süslemiş pıstırmışsın egzosa koca boru taktırmışsın rengarenk yapmış bide teyp takmışsın (Belki bu kadar değildir)
    Sıfır ekipman KASK dahi yok dolaşıyorsun adam Para kasmış 30.000 çakmış üstüne başına full ekipman yapmış onada vermiş bi 5 bin sen kıçıkırık selektör atınca herkes sana selam mı duracak siz ne zannediyorsunuz bu işleri ? Motor - cc önemli değil ben her zaman selamımı veririm ama her işin bir adabı var ucuzda olsa kask-eldiven-ceket alacaksın motoruda pavyona çevirmeyeceksin ozaman selamına karşılık alırsın
    teşekürler motorumda teyp yoktu takma kararı aldım önerilere açığım.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Eski motorumu sattigim arkadaşla bir akşam ustu turladik. Adam benim full ekipmanli surusumu gorunce tepeden tırnağa ekipman değişikligine gitti
    Diyeceğim o ki önce biz kendi güvenliğimiz i alalım , nasılsa cevremizdekiler de zamanla bize ayak uyduracaklar. ( En kötü ihtimalle düştüklerinde )

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Battıktan bir ay sonra da ben peraya les paulumu ayar için götürmüştüm. Bi gittim, bir ay önce kapandı dendi. Sahiplerine küfredip döndüm ��
    orada Utku abi vardı tanırsındır belki siyah saçlı top sakallı... onların arasında tek adam gibi adam o vardı.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Burda birisi ses sistemi bile takmış motora, arabadan çok ses çıkartıyor namussuz
    snappy x bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda birisi ses sistemi bile takmış motora, arabadan çok ses çıkartıyor namussuz
    hocam şöyle bişey mı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...23864746/detay

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen ya, arkasından hatun eksik olmuyor kardeşimizin :d
    snappy x bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)