Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj mı benelli mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt 25,Pulsar ile kıyas kabul etmez. Gerçekten çok kaliteli ve güçlü bir motor.

Ama bizim halkımız hangisi çok satıyorsa ona yönelir.
    Bu tanıya nasıl vardın açıkçası acayip merak ettim?
    2 motor ile kaç km tecrüben oldu yazarmısın?
    Bizim halkımız çok ilginç insanlar hepsi birer kahin
    ayzek bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    2016 model Bajaj pulsar RS kullanıcısı olarak konuya müdahil oluyorum. Motosikletimin ilk kullanıcısıyım 600 kilometredir kullanıyorum. Şu ana kadar stop etme sorunu veya rölanti dengesizliği gibi bir problem yaşamadım. Herhangi bir arıza yaşamadım tek şikayetim selenin çok sert olması. Genel olarak motosikletimden memnunum.

Benelli hakkında ise hiçbir fikrim yok. Bilgilerinize sunarım...

Motosikleti
    -
    HERO HUNK mutlaka bayıye gıdıp gorun dokunun derim.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Daha sonra satacak bir motor almak isteseydim. Pulsar alırdım. Eylülde zam gelecek, ikinci eli de kar bile ettirebilir. Binmek için alsa idim BEnelli alırdım. Eski bir Pulsar kullanıcısı olarak fikrim budur.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 model Bajaj pulsar RS kullanıcısı olarak konuya müdahil oluyorum. Motosikletimin ilk kullanıcısıyım 600 kilometredir kullanıyorum. Şu ana kadar stop etme sorunu veya rölanti dengesizliği gibi bir problem yaşamadım. Herhangi bir arıza yaşamadım tek şikayetim selenin çok sert olması. Genel olarak motosikletimden memnunum.

Benelli hakkında ise hiçbir fikrim yok. Bilgilerinize sunarım...
    600km'deki motor bırak da sıkıntı çıkarmasın..
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Pulsar kullanıcısıyım. Görsellik açısında benelliyi tavsiye ederim kalitesini bilmiyorum. Amaaaa kimisi demiş ki biri hintli biri italyan. Yok öyle birşey Benelli italyanlardan isim hakkı alınmış Çin malı bir motordur kaliteli veya değil bilmiyorum hiç yakından görmedim ama italyan değildir Çin malıdır bunu bilin. Bajaj ise KTM'ye motor blogu üreten Kawasaki'de ıvır zıvır nedir bilmiyorum birşeyler üreten bir firma. Öyle bir dünya da sorunu yok sadece kronik stop etme sorunu var bu gerçek. Son yazılımı yüklletiğimden beri 1 ayı geçti sadece 1 kere stop etti bunu da söyleyim. He şekil şemal olarak şahsen benelliyi tavsiye ederim ama o bundan şu şundan çok kalitelidir demek yanlış olur sadece görüntüye bakarak benelli renkleriyle tasarımıyla daha janjanlı duruyor o kadar.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hiç biri
    lisedeyken güzel görünümlü azda gücü daha fazla olan ne olduğu belirsiz markaların motorlarını alamadım diye üzülürdüm şimdi ise markası iyi servisi iyi herkes tarafından bilenen satacağım zaman hemen elimden çıkarabileceğim motorların değerini anladım.
    biraz büyük motor kullanmış biri güler .cc küçültülecekse gider ybr125 filan alır bırak ufak hesapları

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    12500 km Pulsar 200ns sonrası (çalındı) tekrar Pulsar almış birisi olarak Pulsar diyorum , servis , işletme maliyeti , yedek parça uygun.Benelli malesef yılan hikayesine döndü varlığı , yokluğu belli değil.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600km'deki motor bırak da sıkıntı çıkarmasın..
    Stop etme sorunu olsaydı ilk 600 kilometrede kesinlikle belli olurdu.

İtalyan malıyla hint malının karşılaştırması olamaz bence. Ben olsam italyana verirdim paramı

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Benelli çin yalnız tam italyan değil tam çinde değil... BAJAJ PULSAR 200 NS AL bu kadar net..

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Zontes diye bir markanın reklamı düştü geçende internette dolaşırken ekrana (akıllı google nabza göre ilan çıkartıyor önünüze)...

Uğur'un getirdiği bir modelmiş; bakındım biraz...

9 bin liraya (8990), 250 cc, 18 KW, bilmem ki, sıralamaya girer mi ...

Bilgilendirme babında yazmış olayım ...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birinde işin içinde İtalyan var diğeri silme hint. Cevap çoktan belli.
    O eskidendi italyan artık oda çinli tn25 bikdiğin kübanın bi motru var ona benziyo kalite tnt250 de hissettiriyo birde zontes s250 var bu aralar kafamda sürüp bakmadan bişey diyemeyeceğim
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Tabi ki tnt250 ile tnt25 arasında ciddi farklar var , ilk etapta fiyatı o kadar farklı olunca e olsun o kadar fark. Benelli ülkemizden eski tarihi olan köklü bir firma , 2005 yılında Qianjiang firmasına satıldı şu pozisyonda italyan demek ne kadar doğru bilemiyorum ama bildiğimiz çinli kalitesinde değil tabiki listedeki en iyi motor halen. Ne var ki Türkiye ayağı sıkıntılı servisi sorun . Adamların global sayfasına girin bakın benelli'nin türkiye sayfası varmı yok. Adamlar benellitürkiye diye bi sayfa açmışlar bundan benellinin haberi mi yok? motoru satana kadar bu zahmet.

Zontes demişsiniz , zontesi benim kadar savunan yoktur heralde forumda , almayıda düşünüyorum ama bu arkadaş için zontes ne alaka? Adam RR benim olacak binece üstüne vuracam kırbacı diyor. Zontes kötü motormu? bilmem.. Bi alalım binelim hatta dünyadaki ilk inceleme videosunu yapalım hep beraber görelim. En iyi ihtimal ne çıkar ooo bu paraya bu motor taş motor kız motor olsa ne olur? adam satamayacak ki.. Özel vidasız somunsuz milim birleşim mesafesiyle zontesi sok bakalım mondial servisine yanınada yanınada rubik küpü koy tam olsun.

Birinde italyan etiketi var bababa , öbürü çinli kaçkaçkaç , öbürü hintli . Hepsi ucuz ama hintlinin ne olduğu ne olmadığı piyasası da ortada. Ya gidecek pulsar alacak , ya gidecek r25 alacak , yada bekleyecek rr alacak ,hele zontes aman diyim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler