Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Tarz değişikliği, bayan olarak boy, güç vs sorunu...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna sasirdim simdi, oncelikle gecmis olsun, onceki motorumda malesefki bende kotu seyler yasadim ara ara.. topcase olayina inanilmaz takildim simdi, ole rahatsiz ederse ruzgar falan ben uyuz olurum.. 1 haftadir her gun sabah aksam 70 km 70 km yol yapiorum ninja 300 cok guzel viraj aliyor, ama gel gor ki sirtimda canta kaplimbaga gibi ev tasiyorum.. ama rahat edicem die 390 alip bi topcase yuzunden cile cekiceksem ne anladim ben motor surmekten..
    Bu bilgiyi hafizama atiyorum tskler..
    Scooter genede sevemedim
    Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. Ne yazık ki trafikte makas atan BMW'li bir zengin çocuğunun kurbanı oldum. Mahkeme de cezasını aldı ama.
    Sizin konuya gelirsek, çok uzun yol yapıyormuşsunuz gerçekten, bence kendinize eziyet etmeyin alın bir maxi kışın da diz örtüsü (evet daha önce de yazmıştım biliyorum ) ohh keyfinize diyecek olmaz. Peşin fikirli olmayın, zamanla seversiniz
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. Ne yazık ki trafikte makas atan BMW'li bir zengin çocuğunun kurbanı oldum. Mahkeme de cezasını aldı ama.
    Sizin konuya gelirsek, çok uzun yol yapıyormuşsunuz gerçekten, bence kendinize eziyet etmeyin alın bir maxi kışın da diz örtüsü (evet daha önce de yazmıştım biliyorum ) ohh keyfinize diyecek olmaz. Peşin fikirli olmayın, zamanla seversiniz
    Bende ara ara vitesliye geçsem mi diye düşünüyorum ama maxi o kadar çok işimi görüyo ve konforlu ki vazgeçemiyorum. Hatta millete şaşırıyorm, ellerinde kask sırtlarında mont hele bu sıcakta nasıl dolaşıyolar. Ben hepsini bagaja atıp, iniyorum aşağı araba gibi. Top case çirkinliğinden bahsetmiyorum bile. Vitesli bnm için ancak keyif amaçlı olur, 2. bi motor olarak. Kesinlikle işimi görmez.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)