Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Tarz değişikliği, bayan olarak boy, güç vs sorunu...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Kız olunca neden eyvah 600-700 lük motor kullanılır mı? Tecrğben ne kadar ?Eğitim al eğitim hem bu ülkeye 250 cc den fazlası gereksiz yorumları neden yapılmıyo?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kız olunca neden eyvah 600-700 lük motor kullanılır mı? Tecrğben ne kadar ?Eğitim al eğitim hem bu ülkeye 250 cc den fazlası gereksiz yorumları neden yapılmıyo?
    çünkü 250 cc den fazlası gereksiz değil... Sizi bilmem ama ben şehir içinde ufak motor kullanıyorum , şehir dışına yani tur yapmaya çıktığımda ise büyük motorumu tercih ediyorum. hee sadece büyük motor alacak param varsa yine giderim büyüğü alırım çünkü ben tur yapan birisiyim. uzun yoldada yolu bulursam gazı açar giderim. gaz açmıyorsam bile 700- 800 cc motorun 100 km hızla gitmesi ile 250 cc motorun 100 km hızda giderken ki motorun yorulması , zorlanması aralarında ciddi farklar vardır. konfor vardır , çantalarınızı koyarsınız gidersiniz.

bu yüzden benim düşüncem şehir içinde 250 cc evet hayli hayli yeter ama şehir dışında altınızda güç olsun siz istediğinizde kullanın istemediğinizde kullanmayın...
    EmreKocyigit ve metinkilic bunu beğendiler.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc kullandım orta, kullanılabilir, ama 750 x gibi guzel bir goruntusu yok, gs700 ondan 200 kilo daha hafif bir makina, cidden 20 o hafiflik hissettirir mi? kullanan kimse yok sanırım..

duke evet mantıklı duruyor, biraz uzun mesafede beni ve artçımı yorar mı? bundan mutevellit şüpheliyim.. shad sette guzel durmuş..
    duke diğer alternatifler yanında sınıfta kalır. Artçı konforu diye bir şey beklemeyin. Hoş sürücü konforu da beklemeyin comfort sele olmadan Comfort seleyi takınca da sele yüksekliği 82 ye çıkıyor. gs700 çok güzel motor, hatta ben hakimiyet eğitimi alırken bir abla da birebir hakimiyet eğitimi alıyordu gs 700 ile Gis Akademi de . Eğitimi de tavsiye ederim. Kolay gelsin
    something123 bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bence direk versys 650..AA Oda ne ? Seceneklerde versys yok mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Kendisini tanidigimiz, ve surus stilini bildigimizden olabilir mi?
    keremkrmn ve something123 bunu beğendiler.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Egitim al mi? Almadigimi nerden biliyosun bu kaniya nerden vardin onu anlamadim...

2 motor olabilir mantikli, araba motor kombinasyonu da olabilir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence direk versys 650..AA Oda ne ? Seceneklerde versys yok mu?

http://www.seastarsuperbikes.co.uk/K...r%20Orange.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Kendisini tanidigimiz, ve surus stilini bildigimizden olabilir mi?
    Verys bakmaz olur muyum sele 84...
    Er 6 f veya n olabilir diye dusundum..

Şehir içi ise duke abisi ya ivmelenmesi filan... Hoş diğerlerini kullanmadım ama biraz gereksiz gibi geliyor

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    F700gs diorum alcak seleyle cok guzel olur...
    Yada f800r da bakabilirsiniz

akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    bence Triumph Tiger 800 XRx-low. http://www.triumphmotorcycles.com/bi...#specification sele 76 cm'e kadar iniyormuş.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F700Gs dediler geldim.

Muhteşem bir motor. 800e ihtiyaç yok araziye cikmayacaksaniz. Köy yolları için 700 yetip artıyor bile.

Dengesi gidişi duruşu muazzam.
    Pürüzsüz bir hızlanması var. Her tarafından kalite akıyor.

Alçak süspansiyon ve alçak sele ile istediğiniz seviyeye iner ama alçak süspansiyon olmadan da alçak sele yeterli olacaktır.

Maddi imkanınız varsa Nc ile veya başka bişey ile vakit harcamayın. Sadece zaman kaybı olur. Neden beklemişim dersiniz. Gücü sizi korkutmasın. Çok ehli bir motor, gavurlarin deyimiyle Smooth.

Pişman olmazsınız.
    Tesekkur ederim ozellikle bu motoru kullanan arkadaslarin yorumunu merak ediyordum,
    Evet tam kitte var sadece alcak sele durumuda olabiliyormus, nc kullandiniz mi arasindaki agirlik farkini soyleme ihtimaliniz varmi, verilere gore nc ye gore cok daha hafif bir motor, test yapabilme ihtimali var ise kesinlikle denemek gerek..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT-07 var bir de. 10 bin kmden uzun sure kullanmis bayan arkadaslarimizin onerisidir.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı akjenas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence Triumph Tiger 800 XRx-low. http://www.triumphmotorcycles.com/bi...#specification sele 76 cm'e kadar iniyormuş.
    Hic bakmadigim bir motor tsk ederim bi arastiracagim fiyat olarak turkiyede kendi klasmanina gore hep daha uygun ayni zamanda kaliteli

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Eğer Adana civarında oturuyorsan alım için küçük bir kıyağım olabilir.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Dük çöp.. BMW akar...

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-07 var bir de. 10 bin kmden uzun sure kullanmis bayan arkadaslarimizin onerisidir.
    Artci konforu biraz zayif yoksa motor tartismasiz guzel...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer Adana civarında oturuyorsan alım için küçük bir kıyağım olabilir.
    Istanbuldayim maalesef:( daha cok test surusune ihtiyacim var gibi

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artci konforu biraz zayif yoksa motor tartismasiz guzel...[COLOR="Silver"]
    Az bekleyin o halde tracer'i geliyor cift gezenler icin

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Farkındayım egzoz u sola koyan tek markadır bmw ama nedense gs ile başlayınca dilim hemen suzuki diyor
    Düzeltiyorum
    BMW iyidir iyi

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Tracer olabilir bak.
    Hem ucuz.
    Dün Yamaha'daydım.
    Kendi çektiğim iki foto

Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Abla sana bi conopord 1200 rally yakışır ama seleye baktım 84 cm demiş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Parayı çalışarak mı kazanıyorsunuz , Veya babamın/kocamin yatı var tayfansindanmisiniz. Bilemiyoruz...siz çalışarak parayı kazanıyorsunuz ama babanızın yatı var ise ..toplam aile Gelir düzeyiniz yüksek ise bmw alın ama satarken biraz zorlanabilirsiniz ,

Bende bmw ye çok baktım ama ilanlarda hiç kipirtama görmeyince vaz geçtim çünkü tekrar satarken zorlanmak istemedigim için Honda aldım.

Gerci kuvvet ile muhtemel motor kulanım amacımızda farklıdır. Ulaşım için kullanmıyorum,benim kisi sadece hobi. Sırf motora binmek için İst arkadaşımı ziyarete gidiyorum )Bir hobi içinde 30-40 verecek kadar zengin değilim Sonuçta bordolu çalışanım. Babamın da yatı yok :(

Gelir durumunuz, nakit akisiniz motorun işletme maliyeti, bunları en iyi bilecek sizsiniz en doğru kararı siz vereceksiniz, duruma göre gs de nc ikiside güzel motorlar ,duke için ise artcili şehir dışı çok komforsuz gelir tercih edilmemesi tavsiye olur.

Bizlere Şimdiden alacağıniz motor için hayırlı olsun, almazsanizda hayırlısı olsun demek düşer

Dip not: gs 650 olan model (2012) kasa alcatilmis seleyi test ettim boyum 170 iki ayağım da yere tam basti hatta dizler hafif burkuldu en rahat edeceğiniz motor bu olur. Nc de ise dizler burkulmadi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Önemli faktör ağırlık ise tek seçenek duke serisi. Hem turuncu turuncu yakışır :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)