Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Haojue DA 135S

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Herkese merhaba arkadaşlar.

dada önce Çin malı Çelık "125 cc motorum 2. defa calındı tabı bulamadık.
    Dün ani karar ile elime gecen nakıt ı degerlendırmek adına önce 2. eline sonra arada fazla fark yok diye sıfırına yöneldigim Haojue DA 135S (suzukinin kardeşi sayılır ) almaya karar verdim ve bayiden sıfır olarak almış bulunuyorum.

Şirinevler VALE motor a teşekkür ederim.

Şirinevlerden Sultanbeyliye kadar geldim.

Sessiz
    konforlu
    Titreşimsiz

Son hız denemedım ama bi ara farkında olmadan 112 e cıktıgım oldu son hızı 120 sanırım ama 110 dan sonra titreşim hissediliyor 80 90 da ipek gibi.

Şansıma ataşehirde yagmura yakalandım Haliyle ıslatmış olduk.

İnternette pek yok tanıtım inceleme videosu bir kaç tane cekmek istiyorum.

Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin mevlam.

2.motorum.
    İlk sıfır km motorum.

Maşallah demeyi unutmayalım...

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    denizildir, nokiaxxx, potasyum ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cb125e
    Hayirli olsun. Kazasiz belasiz kullanin insallah. Benim de ilgimi ceken bir modeldi. Kullanici yorumu alabimek isterim.
    Adventure58 bunu beğendi.

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Maaşallah. Üzüldüm kardeşim ama inşallah yeni motorun hayırlı olur. Videolarını bekliyoruz. Tekere yere düz bassın :D

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. İsmin nasıl telafuz edildiğini bayi size öğrettimi. İki saattir çabalıyorum tam emin olamadım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Hayırlı olsun güzel motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. İsmin nasıl telafuz edildiğini bayi size öğrettimi. İki saattir çabalıyorum tam emin olamadım
    Ben kaju diyorum hayju,houji,haju diyenler duydum:=)

Motosikleti
    Haojue 135s
    Kullanma kılavuzunu aynı bayi bana vermemişti bende mail ile merkezden isteyip almıştım. Bu da linki belki işinize yarar.

https://1drv.ms/b/s!AvP1PcCN2xtfgg3_ZibdslvbV71s

Hocam birde daha sıfır motor ile o hızlar yapılır mı ya rodaj olayı vs. bir göz atın isterseniz.

Bir de kaç model ve ne kadara aldınız acaba sakıncası yoksa paylaşırmısınız.

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı ozgun13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanma kılavuzunu aynı bayi bana vermemişti bende mail ile merkezden isteyip almıştım. Bu da linki belki işinize yarar.

https://1drv.ms/b/s!AvP1PcCN2xtfgg3_ZibdslvbV71s

Hocam birde daha sıfır motor ile o hızlar yapılır mı ya rodaj olayı vs. bir göz atın isterseniz.

Bir de kaç model ve ne kadara aldınız acaba sakıncası yoksa paylaşırmısınız.

İnankı farkında bile olmadım egimli yolda 70 i geçmmeye calıştım. 300 500 kmde geçmemeye özen göstericem.

2013 model ilk zamanlarda yüklü gelmiş son kalan motor u da bn almış oldum. tek bir cizik bile yok. 2013 de olsa sıfır motor. 3700 e aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

Herkese iyi dilekleri için teşekür ederim.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun güle güle kullanın

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Hayırlı olsun. En sevdiğim markadır, bütün motorları da güzeldir. Benim de bir tane olmasını çok isterdim.

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "haoje" diye okunur sayın arkadaşım Firmanın kendi reklamlarında da bu şekil telaffuz edilir.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın kurye arkadaşda aldı kendisi pılaka basımda dağıtımcı memnun dağılmadı yani günde yerigeliyor 150 200km yapıyorlar.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön diskin yanında ki reklam şuan da da halâ duruyo mu

Motosikleti
    Haojue 135s
    Ben de 3750 ye almıştım hocam. İyi gibi duruyor da ben daha siftah yapamadim plaka ruhsat çıkmadı 1 hafta olacak yarin. Yatiyor motor apartmanin içinde.

Motosikleti
    R25
    RODAJ DÖNEMİ̇ EN AZ 1000 km DİR, 3 AY SONRA SAHİBİNDEN RODAJI İTİNA İLE YAPILMIŞ GIRTLAĞA KADAR DOLU SİGARA İÇİLMEMİŞ ÇİZİKSİZ DİYE İLAN KOYARSIN, ALIR ALMAZ HIZ YAPMAYA KALKIYORSUN SONRA YAKIT FAZLA MOTOR GİTMİYOR VS.. DİYE KONULAR AÇMA

Motosikleti
    Haojue 135s
    Hocam bir de kötü bir haberim var. Ruhsat cikarmaya gittim ve muayenenin 10 gun sonra dolduğunu soylediler. Bir yüz lira ve cezaya duserseniz de cezasi hayırlı ugurlu olsun. Alirken bunu soylemeyen vale motora da helal olsun.

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı ozgun13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir de kötü bir haberim var. Ruhsat cikarmaya gittim ve muayenenin 10 gun sonra dolduğunu soylediler. Bir yüz lira ve cezaya duserseniz de cezasi hayırlı ugurlu olsun. Alirken bunu soylemeyen vale motora da helal olsun.
    O nasıl oluyor satışı yapılmayan motora muayene süresi işliyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RODAJ DÖNEMİ̇ EN AZ 1000 km DİR, 3 AY SONRA SAHİBİNDEN RODAJI İTİNA İLE YAPILMIŞ GIRTLAĞA KADAR DOLU SİGARA İÇİLMEMİŞ ÇİZİKSİZ DİYE İLAN KOYARSIN, ALIR ALMAZ HIZ YAPMAYA KALKIYORSUN SONRA YAKIT FAZLA MOTOR GİTMİYOR VS.. DİYE KONULAR AÇMA
    Arkadaşım Hız denemesi yaptım demedim bizde biliyoruz rodajın ne oldugunu. Egimli yolda bi anda 100 un üzerine çıkmışım dedik eve 10bin devirde gelmiş muamelesi yapıyorsun. Biraz uslubunu düzelt. Sevgiler.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    yok abi 100ün üstüne çıkmışın işte , göç şöle duvara bağırıcaz sana :p
    hayırlı olsun hocam kazasız belasız , muayne işini bi gidip araştırmak lazım haklı olabilirler.

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi 100ün üstüne çıkmışın işte , göç şöle duvara bağırıcaz sana :p
    hayırlı olsun hocam kazasız belasız , muayne işini bi gidip araştırmak lazım haklı olabilirler.
    Allah razı olsun.
    SAbah aramak lazım vale motoru şaşırdım valla.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    kafayı inazumaya benzeten bi ben miyim? hayırlı olsun...

Motosikleti
    Haojue 135s
    Hocam valla ruhsat bugün çıktı oradaki polis muayene bitiyor bilginiz olsun dedi. Bende ruhsata baktım gerçektende ayin 15 inde bitiyor. Eee daha ortada sigortaya plka islememis tuvturke randevu alamiyoz. Kesin cezaya girdik. Bakalim ne olacak.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Hayırlı olsun güle güle kullan

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)