Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sıfır Megelli250R Nereden temin edebilirim ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Oha megelli diyor daş yokmu daş

Edit : Bir oha daha megelli yoksa marantha diyor. Daş yetmez kaya verin bana
    dyavol-77, Macit250 ve blackman2004 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blackman2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Alıntı Obs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum belli ss seviyorsum benim gibi �� .Sana onerecegim ikinci el cbr 125 ekipmanini al ama!

Aynen kardeşim kesinlikle ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam Hyosung gt 250 R alip kronik sorunlarini cozup devam ederdim hem uzun vadede sikmaz seni sen bilirsin ama
    Kardeşim başlangıç olarak mantıklı mı onu ancak 2.el alabilirim ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yzf r125 al kardeşim, 2013 modelleri 8 bin tl civarında oluyor ve güzel de motordur
    Kardeşim 20.000 - 27.0000 km bandında kafama da yatıyır 2.el i 8000 tl felan neden olmasın motorun kıyafeti sürüş keyfi titreşimi fena değil ..

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bajaj Pulsar rs200 alabilirsin o paralara tavsiye ederim
    blackman2004 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar rs200 alabilirsin o paralara tavsiye ederim
    Abi RS mi NS mi hangisi daha mantıklı ..

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı blackman2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi RS mi NS mi hangisi daha mantıklı ..
    Ilk motorunsa NS RS De karenaj var dusersen Odersin Ns de yok
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Peki beyler siz motorsikletinizi ayıptır sorması nasıl aldınız kredi&nakit açıkçası ben mesela bir miktar nakit yada baba'ma borçlanmayı düşünüyorum pederbank diyelim biz buna başka türlü cebimi hayliyle zorlar gibi KTM RC200 diye bir model gördüm o ne enfes bir motordur.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    https://www.youtube.com/watch?v=4cBdM0AcVKY

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı blackman2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Başlangıç Motoru olarak Megelli250R almayı düşünüyorum fakat her yerde arıyorum soruyorum bir benmiyim bilmeyen yok bulamıyorum kaldı ki bu olmadı diyelim Marantha Thunder250R düşünüyorum tavsiyleriniz nedir yada düşüncelerinizi alailir miyim .. tşkler
    megelli hiç alma kardeş bence Motor berbat Altın elbiseli adam incelemesi yapmıştı izle öyle karar ver motor deli gibi titriyo

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Sen motor alamazsın net söyliyeyim, boşa megelli 250r da yazma motor'u kısmına

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bajaj 200 rs bu motorda ABS de var
    piyasada satılmayan olmayan motosikleti bulamassın tabi

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı CanAydın000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    megelli hiç alma kardeş bence Motor berbat Altın elbiseli adam incelemesi yapmıştı izle öyle karar ver motor deli gibi titriyo https://www.youtube.com/watch?v=4cBdM0AcVKY
    Takma kafana bu kadar altın elbiselinin yorumlarını gereken parayı alamamıştır ondan kötüdür megelli, mesela şu an dünyanın en iyi motor üreticisi hero

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takma kafana bu kadar altın elbiselinin yorumlarını gereken parayı alamamıştır ondan kötüdür megelli, mesela şu an dünyanın en iyi motor üreticisi hero
    Hero sponsoru deyilki para alsın normalde incelemicekti ısrar olunca inceledi ve motora bende bindim hakket adam hakli boyle rezalet motor yok

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    bizim sokakta var bi tane ,tahminim sıfır yada birdir, iki yıldır hiç yürüdüğünü görmedim çünkü öle duruyo sokakta çalanı bile yok düşün..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Ya arkadaşlar işin özü şu ben ilk defa motosiklet alıcam ve bu benim ilk tecrübem ilk deneyimim olacak bazı ark paylaşmışlar altınelbiseli adamın Megelli incelemesini birkaç kez izledim yine de dedim ki başlangıç için ne kadar pişmanlık olabilir gerçekten dedikleri kadar olamaz yada hiç satılmamak için motor üretilmez ya bu işin hiç mi müşteri memnuniyeti,geri dönüşü olmadı birşeyler düzeltilmiştir yada eskiye nazaran şimdi servis ağı illa ki tek tük de olsa sağda solda bulunur dedim kendi çimden , yani iyimser düşünmeye çalıştım.Hem tarz olsun hemde bütçeme uygun olsun herkes böyle düşünmüştür elbet.Bende 3 aşağı 5 yukarı kendimce hevesim,görünce hayli içimin kıpır kıpır oldugu megelliyi gördüğüm günden beri "işte bu" dedim durdum sizler,siz işin prof ark bilgi almak gerek yönlendirmelerinizle gerek desteğinizle almak istediğim en çok da heves duydugum motoru yazdım ki aman yarabbi taş atan,kafa atan herkes herseyi söyledi sanırım . Pekala dedim almıyorum allahın izniyle 26 sında sınavım olacak bu ayın sonunda mutlaka 250CC bir motor alacağım , yukarıda sen Kuzan14 adlı ark motor alamazsın demiş plaza erkeği fln değiliz,öyle dar gelirli de değiliz ama cebimizi de düşünelim sen anne karnında ceninken öğrenmedin ya bırak da bilenlerden feyz alalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen motor alamazsın net söyliyeyim, boşa megelli 250r da yazma motor'u kısmına
    Senin kadar çok paramız olmasa da alırız birader takma kafana sen ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim sokakta var bi tane ,tahminim sıfır yada birdir, iki yıldır hiç yürüdüğünü görmedim çünkü öle duruyo sokakta çalanı bile yok düşün..
    Almıyorum abi vallahi almıyorum ya ;)...

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Madem koydun kafaya alacaksın motoru vuracaksın kırbacı :p eli yüzü düzgün , yedek parçası ucuz naked bir motor al, pulsar al mesela. Kalan paranın tümünüde bas ekipmana . Çünkü bil güzel kardeşim düşecek o motor.Gideceksin servise abi bunun sol sinyal kırıldı ne kadara patlar demek var, abi bunu sol karenaj yerde kaldı ya napacaz demek var. Önceliği ekipmana ver ki şöyle palazlandığında ss motora geçebilirim artık dediğinde kolun bacağın sağlam kalsın. Motor sevdası hepimizde var inan hepimiz geçtik geçiyoruz bu yoldan içimiz içimize sığmadı bizimde. Benim aynı sınıfta okuduğum beraber motora başladığım arkadaşlarımdan ikisi tekerlekli sandalyede şu an tek farkımız ben laf dinledim , bak neredeyse 20 yıldır motor üstündeyim şeklin güzel olsun /uzun olsun.

Motosikleti
    Hiç kimse alma diyorsa vardır bi bildiğimiz. Çok üzer seni bu motor, pişman olursun. Satmaya çalışırsın anca senin düşüncende birisi alır. Motoru bilen biri almaz. Bir sürü abidik gubidik hata var motorda. Honda al, yedek parça ucuz, az yakar. Her türlü satarsın motoru.

Motosikleti
    Megelli 250-S
    arkadaşlar megelli R modeli bilmem de 250-S modeli var bende naked.. gayet de memnunum makinadan. titreşim falanda abartıldığı gibi değil rodajda iken vardı biraz şimdi o da kalmadı.. muhtemel grenaj ile alakalıdır titreşim çok kaliteli bir grenaj değilse kuvvetle muhtemel. ayrıca montaj aşamasıda var işin.. kaldı ki bana sorarsan naked al R model alıp yan yattıktan sonra parça ve para noktasında gereksiz baş ağrısı yaşamazsın.. antalya ve adana da bayiler mevcut ben ilk aldığımda göstergeyi değiştirmek için muhattap oldum 3 günde geldi.. kimse kusura bakmasında o fiyatlarda alınacak motora göre de performansı sandığınızdan daha iyi.. piyasaya yeni girmeye çalışan bir motor için altın elbiseli adam video su tam bir hezimet..sırf o video yüzünden bende vazgeçecektim ama 250-S kullandıktan sonra fikrim değişti.ön yargı yanlış

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    İnşallah alırsın da, daha ne alıcağına karar veremiyorsun ve eminim ki daha hiç de paran yok. Ben ilk motorumu alırken cebime 8 bin tl'yi koydum ve r125 alıcam diye girdim sahibinden'e. Sonraki gün aldım ve bu hep böyle devam etti. Demem o ki alamadığın zaman fazla üzülme, ilerde kendi paranı kazandığın zaman alırsın
    Edit; Göz kırpma ifadesini kullanan bir kişiyle ben daha da bir şey tartışmam, günümüzde kalmış mı yahu böyle tipler. Hadi eyv

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Bulsan bile yedek parça bulamayacaksın :(
    Satmak istediğinde elinde kalacak :(

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Hocam zaten elde para olmasa bu kadar ümid etmem inan elimdeki bütçemde 7.0000 tl zaten kredi ile ödemeyi düşünüyorum .Son kararım ise abiler R25-R125 yada CBR250 ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)