Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eskişehir'de Neden Hiçbir Usta İş Yapmak İstemiyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bahsetiğin bir vida sıkmak veya sökmesi zor bir scooterin bölgesindeydi dükkanda sahibi usta ve kalfası var kalfa 1 saaten fazla uğraştır usta şunu dedi oğlum ne yapıyorsun kaç saatir usta bir vida var sıkılması gerekiyor el alet zor girdğiyi yerde dedi peki sen 2 saat uğraşıcan 30 40 tl istesen bir vida sıkmak için bu paramı der ne uğraşıyosun dedi sorun birde böyle bakın iş uzun surer ve karşılık istenen mevlada sıkıntı olur diye eleşmiyor bazılarıda
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaşım adam scootere arkasına ekstra bir uygulama yapmış ve o zor yerisokim takım derken yalama kendiside yapamadığını idda ediyor saten motor üzerinde olan herhangi bir vida yalama olsa sökmesi yuva açması falan fistanı adamın ne kadar uğraş ve zamanı gidince kendini varsayıp ücreti isteyince bi vidaya şu kadar para dersen adamlar senin benim gibisini habire kapıdan çevirir merak etme

motor tamircilerin çoğunun üçkağıt peşinde olduğuna hem fikiriz velakin iyi esnaf ustada adamlar da munacin boku yemediler her vida somun yuva nası sıyırmış yalama olmuş 5 dk uğraşırım 2 saat mi uğraşırım ne diye fiyat versin mubarek saten işini hakkıyla yapıp şu kadar saat uğraştım işçilik şu kadar dedimi yaow bir somun bi vida yerine söktün düzeltin şu para edermi diye papaz olurlar haliyle kimsede böyle boş muhabetlere girmemek için sitroyen çekiyor
    Foruma kayıt olalı dün bir, bugün iki oldu ama böyle nokta, virgül kullanmadan verilen cevapları okuyunca,kusura bakmayın yazmadan edemedim. Bu cümlelerden çok az şey anlayabildim. Böyle cümleleri sanki yabancı birisi aklına geleni kendi dilinde yazmış, sonra bunu "google translate" ile Türkçe'ye çevirmiş diyorum. Biliyorum, bir çoğu için boşuna bir istek ama lütfen biraz yazdıklarımızı bir kere daha okuyup öyle "cevapla" butonuna basalım.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı blue4XL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma kayıt olalı dün bir, bugün iki oldu ama böyle nokta, virgül kullanmadan verilen cevapları okuyunca,kusura bakmayın yazmadan edemedim. Bu cümlelerden çok az şey anlayabildim. Böyle cümleleri sanki yabancı birisi aklına geleni kendi dilinde yazmış, sonra bunu "google translate" ile Türkçe'ye çevirmiş diyorum. Biliyorum, bir çoğu için boşuna bir istek ama lütfen biraz yazdıklarımızı bir kere daha okuyup öyle "cevapla" butonuna basalım.
    Sen demek her şeyi okumadan direk bana kancayı taktın ilk sayfanın tamamını oku aradığın cevap başkasına verilmiş cevapla aynen sana ve senin gibi düşünenlere verilmiştir selametle bu tür de ilk sen deyil sin sonda olmicaksın gönlün olsun .........,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!! al istediğin yere koy koyuştur
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Eskisehirli motor ustalari olmasa sittin sene Sifir motor sahibi olamazdim heralde!!!
    Ilk iki motorumda o kadar cektirdilerki bana,pek de parlak olmayan maddi imkanlarima ragmen Butun sartlarim zorlayarak Sifir motor aldim. Dusun o derece yani!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)