Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

megelli 250r

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba yeni motorsiklet kullanmaya baslayacam bunu görüp begendim ama biraz araştırma yaptıgımda titremesi 250 cc göre fazla oldugunu kullanmanın kolay olmadıgını okudum sizlerden bilgi almak istedim 8000 tl bütcem var 250 cc lik yakıtda güzel ögrenmesi kolay süpersport olarak tavsiyeniz nelerdir altın elbiseli adamda izledigimde sele boyunada dikkat edin diyordu 1,85 boyum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    megelliden alma çünkü artık distrübitörü yok. parçaları da stoklarla sınırlı.Titreşim deli.Onun yeride 10,5 k ya pulsar rs var

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    1-Cocugun olmasini istemiyorsan al
    2-Enjeksiyon beyni patates kendi kendine gaz yiyor
    3-Disturbitoru yok yedek parca hicbir sey yok
    4-O Lastiklerle aldigin yerden eve getirebilirmisin bilmem
    5-Gosterge devir saati kendi kendine takiliyor
    6-Alimunyum sase dusunce yaptiramiyosun kolay kolay
    Pisman bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Almayın hocam aman ya .

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    aman kardeşim. vibratör müptelası değilsen alma.
    Pisman bunu beğendi.

hortlatıp hortlatıp duruyorsunuz konuyu biraz okuyun araştırın daaa yazayruk ha buraya

Titreşim kabul edilebilir seviyede. Burda yazanlara bakma sallıyorlar ben 17bin km kullandım.
    Parça kalitesi kötü değil ama 2 el pazarı yok ve gerçekten çok pahalıya satılıyor.
    Distributoründe bitene kadar tüm parçalarını temin edebilirsin.
    Sele serttir. Spor motordur. Gidon alçaktır boyun bel ağrısı yapar alışana kadar.
    Lastik değiştirmen şart.
    Stop etme problemi var. Eksoz Sensörü ile alakalı olduğunu öğrendik. Onu nasıl çözersin bilemiyorum.Yalnız üzerinde Arrow egzoz var. Sesi güzeldir.
    Benzin seviyeni göremezsin.
    kolay kolay bir yerini kıramazsın. Şasi sağlamdır aluminum olmasına bakma. Düşme kalkma ile yamulmaz. (3-5 kere test ettim )
    Kısa aralıklarla yağ değişimi yaparak uzun bir süre kullanabilirsin.
    Ama mantıklı bir alım olmaz. Fiyatı çok pahalı.
    Ben kullandım ona göre yazıyorum sallamıyorum. Millet altın elbiseli adamı izlio sonra ordan öğrendiğini sıkıyor sağa sola dan dan! azcık gerçekci yorum yapın arkadaşlar ayıptır.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hortlatıp hortlatıp duruyorsunuz konuyu biraz okuyun araştırın daaa yazayruk ha buraya

Titreşim kabul edilebilir seviyede. Burda yazanlara bakma sallıyorlar ben 17bin km kullandım.
    Parça kalitesi kötü değil ama 2 el pazarı yok ve gerçekten çok pahalıya satılıyor.
    Distributoründe bitene kadar tüm parçalarını temin edebilirsin.
    Sele serttir. Spor motordur. Gidon alçaktır boyun bel ağrısı yapar alışana kadar.
    Lastik değiştirmen şart.
    Stop etme problemi var. Eksoz Sensörü ile alakalı olduğunu öğrendik. Onu nasıl çözersin bilemiyorum.Yalnız üzerinde Arrow egzoz var. Sesi güzeldir.
    Benzin seviyeni göremezsin.
    kolay kolay bir yerini kıramazsın. Şasi sağlamdır aluminum olmasına bakma. Düşme kalkma ile yamulmaz. (3-5 kere test ettim )
    Kısa aralıklarla yağ değişimi yaparak uzun bir süre kullanabilirsin.
    Ama mantıklı bir alım olmaz. Fiyatı çok pahalı.
    Ben kullandım ona göre yazıyorum sallamıyorum. Millet altın elbiseli adamı izlio sonra ordan öğrendiğini sıkıyor sağa sola dan dan! azcık gerçekci yorum yapın arkadaşlar ayıptır.
    motosikleti 5bin km kullandım.Titreşim deli gibi.Motor gaz yiyor. Denildiği gibi takılıyor 2 k devirde hiçbirşey sallama değil.Neden sallayalım allah aşkına?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    8'e sıfır Pulsar 200ns alabilirsin. İlk senin olur, sen açarsın, bilinmedik sürprizle karşılaşmazsn 3 yıl muayene problemin olmaz, 2 yıl garantin olur, heryerde ulaşılabilir servisin, YBR fiyatına yedek parçan olur. Az yakar, çok kaçarsın. Al al Pulsar al :D
    Pisman bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hemşin horonu sever misin?

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ellemeyin troldür o ,megelliyede biner farketmez.Master of Orc Megelli .İlkkez duyuyorsunuz sanırım.Azıcık kültür eksikliği var bizim forumda sdfdfsd
    tiawern bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler