Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Uzun boylu olmak dezavantaj. Scooter için lütfen yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyalyandan ucuz, japonla aynı seviyede derim. Aynalar gerçekten sıkıntı, gereksiz yere pahalı 375 TL ayna mı olur arkadaş ?

http://www.motopit.com.tr/yedek_parc...12A-L3A-007-KX
    En sıkıntı parça en pahalı parça. Aralara çok giriyorum ben. Yanlışlıkla bi kanırsa bi katlanmasa kırılsa 400 tl.

PCX 150 şimdilik hala tahtını koruyor

Bu arada pcx 125 i 170 cc yapan part buldum. Aynı firma pcx150yi de 175 cc yapıyor. 132 dolar fiyatı var ebayda. Bakalım belki hurda fiyatına bir pcx alıp bu işe de girebilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Birde Peugeot Satelis'e gözat. Daha yeni distrübütörü değişti. Artık Tata ve Tvs ninde ditrübütörlüğünü yapan İsotlar grup satışını yapacak.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı olcaytoshow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde Peugeot Satelis'e gözat. Daha yeni distrübütörü değişti. Artık Tata ve Tvs ninde ditrübütörlüğünü yapan İsotlar grup satışını yapacak.
    Satelisleri yakından incelemedim, uzaktan gördüğüm kadarıyla oldukça işlevsel ve şık duruyor. Bagajı piaggio xevolar gibi büyük ve çok ilginç açılıyor. Sitelerde araştırıp yorumları okudum fakat açıkçası almayı düşünmem. Şekli çok hoşuma gidiyor abssi var konforu güzelmiş ama servis desteği malesef yeterli değil. Test sürüşü yapamadığım bir motosiklete yanaşmazken gidip peugeot satelis almak baya saçma olur. Distrübütörün yenilenmesi güzel birşey. Yeni distrübütör bakalım ne zaman site açıp modellerini tanıtıp peugeot motosiklet satmaya başlayacak göreceğiz. Fakat ben görene kadar (birkaç gün/hafta/ay içinde) muhtemelen bir scooter almış olurum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)