Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KYMCO AGİLİTY 125 İLE İLGİLİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar tekrardan iyi geceler başlıkta belirttiğim Kymco Agility 125 motoruyla ilgili görüşlerinizi alacaktım bu motor başlangıç motoru için iyi midir bütçe 2 bin TL kullanan arkadaşlar var ise artı ve eksilerini söyler misiniz teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    başlangıç motoru olarak uygundur.hızlanması çok iyidir kalkışlarda iyi fırlar .120 kg lik ben + 75 kg hanım ile beraber kullandığım halde kalkış olsun hızlanması olsun iyidir 2 kişi 80 km rahat görür.tek kişi en fazla normal havada rüzgarsız 88 km gördüm oda ağırlığımdan ve kalıpdan ötürü sanırım ufak tefek birisinin 100 rahat görür kanımca.rodaj döneminde fazla yakar şu an 4000 km de motor 12.8 kuruş yakıyor km de.eksilerine gelince teker küçük arka teker ıslakda veya dönemeçlerde fazla yatırırsan anında kayar ve düşersin.virajlara yavaş girmek çok önemli .ayrıca konforu kötüdür bozuk yollarda çok yorar insanı .onun haricinde eksi yanı yok yaklaşık 7 aydır kullanıyorum problem çıkarmadı tavsiye ederim

Bugün uzun yıllardır motor kullanan bir abimle konuşurken bence paranı biraz daha biriktir dışında sadece bu motoru önerebildi bana ben motoru 2. el satın alacağım zaten rodaj dönemini geçmiş olacak yüksek ihtimalle 2 bin TL verilir mi yani başlangıç için daha iyisi uygunu varmıdır

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Ben yaklaşık 1 yıl 8000 km falan kullandım çok sağlam ve çok seri bir motordur.Dezavantajı amortisörleri çok sert ve orjinal lastiği direkt değiştir.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı Tolga Akçay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün uzun yıllardır motor kullanan bir abimle konuşurken bence paranı biraz daha biriktir dışında sadece bu motoru önerebildi bana ben motoru 2. el satın alacağım zaten rodaj dönemini geçmiş olacak yüksek ihtimalle 2 bin TL verilir mi yani başlangıç için daha iyisi uygunu varmıdır
    2bin lira verilir bu motora da, 2bin liraya temiz bulabilir misin, zor. büyük ihtimalle paketçi motoru. bence de biraz daha biriktir.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

teşekkür ederim varsa başka bildiğiniz olumlu yada olumsuz yönleri yada bu fiyata daha iyi motor tavsiyeleriniz alırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)