Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kazalı Motorsikletimi satmam gerekiyor nasıl satabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Mart ayında Kawasaki Ninja 250 motorumla Antalyada kaza yaptım ve motorumu satmam gerekiyor. 2500 civarında hasar var ve ben yaptırmadan satmak istiyorum. Kazalı olduğu için büyük fiyat beklentilerim yok zaten sadece acil paraya ihtiyacım var o yüzden bir an önce elimden çıkartmak istiyorum.Ama nasıl satabileceğim konusunda bir fikrim yok sahibinden.com a falan koysam alan pek çıkmaz. Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şaside hasar var mı?

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    bu kawasakidemi 2500 hasar var
    Sinan Er bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun 2500 falan değil bildiğin ikinci el ninja parası kadar masrafı var. Ve evet satamazsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Geçmiş olsun.

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    hocam geçmiş olsun ama kawasaki ninja 2500 lira değil. o motosikletin bi 10000 liradan fazla hasarı var. geçmiş olsun

bir tamirciye sordugumda 2500 3000 civari demisti. hurda falan diyenin hesabi kimse almaz mi ya

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satabilirsin tabi ki, ihtiyacı olan alır. Tavsiyem; parça parça ilan vermelisin daha çok para kazanırsın.
    Ali Bircan ve oxus bunu beğendiler.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Yurtdışından sipariş grenaj, amortisör tamir vs. ucuza getirebilirsin. Bu şekilde de alan çıkabilir elbet. Sigorta şirketleri bu tip araçları satıyorlar bunun ticaretini yapanlar var.

bir tamirci solemisti 2500 3000 civari diye. 10000 de fazla degil mi ya zaten ikinci eli o kadar

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Geçmiş olsun. Bu motorun tamir masrafının 2500 tl olduğuna kimseyi inandıramazsın. Çıkma parça olarak satmaya çalış bence.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı furkandeniz7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir tamirciye sordugumda 2500 3000 civari demisti. hurda falan diyenin hesabi kimse almaz mi ya
    O greanjları fılan katmamaıs herhalde on takım ı soylemıstır acıl satmak ıstemesen yurt dısında ara sıra ebay vb yerlerde grenajlar ucuza dusuyor alıp toplayıp bınerdım ben olsam

Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurtdışından sipariş grenaj, amortisör tamir vs. ucuza getirebilirsin. Bu şekilde de alan çıkabilir elbet. Sigorta şirketleri bu tip araçları satıyorlar bunun ticaretini yapanlar var.
    peki bu isin ticaretini yapanlara nasil ulasacam yani sigorta sirketine gidip benim motorun bole bir durumu var mi diyecegim biraz daha yardimci olursaniz sevinirim gercekten biran once elimden cikartmam gerekiyor ve ne yapacagim hakkinda cok bir fikrim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O greanjları fılan katmamaıs herhalde on takım ı soylemıstır acıl satmak ıstemesen yurt dısında ara sıra ebay vb yerlerde grenajlar ucuza dusuyor alıp toplayıp bınerdım ben olsam
    ailem pek izin vermeyecegi icin motora binme isini simdilik rafa kaldirdim

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    allah kimsenin başına vermesin üzüldüm gerçekten ama sağ ayna sağlam duruyu bitek terse açılmış, o satılır bak kesin :/

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    1000 tl veririm... Ciddiyim
    Sen de ciddiysen anlasiriz

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Adam gibi fiyata sahibindene koyarsan neden satılmasın. Motorda ki hasarlı parçalar 5000 tutuyorsa, senin motorunun 2.eli 10.000ise, 5000bine vereceksin satılacak işte.
    Yoksa kim neden alsın mal mı insanlar.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Şimdi örnek verirsek.

Motor ikinci eli 10000 tl ,kazadan dolayı 5000tl masraf var.kazalı olduğu ve bir dünya parça değişeceği için oluşan değer kaybınıda çıkarırsan .Bu motosikletin ederi 3000 tl felan olur.

Millet enayi değil, 10000 tl lik kazalı ,hasar kayıtlı motoru tutupda 7 8 bine almaz.Bence kendin yaptır bir şekilde sonra sat .en azından daha yüksek meblağlara satabilirsin

Motosikleti
    R25
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 tl veririm... Ciddiyim
    Sen de ciddiysen anlasiriz
    Başkalarının muhtaclığından pay çıkarmaya çalışan aciz insan ayıp değilmi 1000 tl verirmiş sen bul böyle motor ben sana 2 bin veriyim
    karadenizz, freewill, IRau ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Motor toplanmayacak gibi değil. Krenaj hasarlıysa ustan haklı o paraya toplarsın ama sanki gidon amortisör gösterge panelide gidik gibi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Aynı kasa Ninja 250r a çok basit bir yatmada bile arkadaşım 1.000 küsür lira para ödedi. Okadar basit masrafları vardıki hemde.

Bu motosikletin masrafı bence 6-7 binden aşağı değil. Ninja 250r ın parça fiyatı ciddi anlamda astronomik. Şu haline 5 bin verirlerse öpte başına koy bence.

Şahsi fikrimdir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler