Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

22bine Alınabilecek Naked ve Sporttouring Motor Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Ducati panigale veya monster serisi olursa tadından yenmez değilse Tabiki Fazer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı bkaraca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt9 Tracer'ı söylüyorsunuz sanırım, bütçemi baya aşıyor.Harika bir motor .
    Yok tracerdan bahsetmiyorum.. Sadece Mt-07 den bahsediyorum .. İsterseniz cb650f e de bakabilirsiniz.. 4 silindir az yakan güzel şekilli bir motosiklet..
    jimi_hendrix bunu beğendi.

XJ6 Diversion F beğendiğim bir motordu arkadaşım aldı çok rahat bir motor oldukça da yakışıklı.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok tracerdan bahsetmiyorum.. Sadece Mt-07 den bahsediyorum .. İsterseniz cb650f e de bakabilirsiniz.. 4 silindir az yakan güzel şekilli bir motosiklet..
    Yanlış yazmışim sadece mt-09 olacak

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    bende fz8 var resimdeki motor ilanıda var sahibinden com da ankara çankaya erkan polat ilan numarası aklımda değil aratınca görürsün satılıktır düşünürsen bak satış kısmını geçersek :D dediğin rakamlara pek motor yok hem güçlü 4 silindirli hemde uygun fiyata şuan sadece fazer ve fz8 serisi var,fazer alırsan uzun yolda rahat olur benimki gibi fz8 alırsan uzun yolda biraz sıkıntı oluyor ama ben zaten 200 ve üzeri sürekli kullanmadığımdan çok ta rüzgar etkisi olmuyor , givi cam aldım biraz rahatlattı kısaca fazer serileri fz8 lere göre daha pahalı ön karenaj farkı ama fazer ve fz8 serileri fiyat olarak diğerlerine göre baya uygun ve sorunsuz hatasız motorlar bu motorlar hakkında sormak istediğin birşey olursa sor

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    mt-07 hocam işini görmezmi bence tam aradığın tarzda motor. 22 tl sıfırını alırsınız

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Duke 200 20 küsür hp fazer8 100 küsür hp . Bence araya daha sakin bir şeyler katın . Yazdığınızı okudum sakin kullanırım demişsiniz lakin bu motorların sakin gidişi zaten eski motorunuzun 3 katı ediyor

Orta segment cbr650 yada temiz bir 600 ( 4 silindir dediğiniz için ) bakmanızda fayda var limiti yukarı çeker iseniz absli xj6n yada f çok güzel makinalar .

2 silindiri istemem demişsiniz lakin er6 serisini test etmeden karar vermeyin derim .

z800 kullanmış biri olarak 115 bg çıplak makina için çok uçuk bir güç ve 3 üncü vites 120 lerde hala yan verdiğini hatırlarım

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    fz8
    divers,yon 600f

ama bana kalırsa 15,000tl ye suzuki bandit 1200s ( 2005-2006 )

Motosikleti
    Hyosung GV650
    YBR

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati panigale veya monster serisi olursa tadından yenmez değilse Tabiki Fazer
    Panigale beni aşar, monster 696 bakıyor isim ona da aşırı rahatsız diyorlar, azda olsa artçı olarak eşimi alabilirim yanıma.

Naked motordan vazgeçtim teşekkürler.

Alıntı Lucien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XJ6 Diversion F beğendiğim bir motordu arkadaşım aldı çok rahat bir motor oldukça da yakışıklı.
    Güzel ama kafa ve stopu çok demode. Aklımda olan bir motor.
    Yanlış yazmışim sadece mt-09 olacak
    Mt9 sürekli teker istekli bir makine.whelie tarzım değil alışmaktan korkarım

Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende fz8 var resimdeki motor ilanıda var sahibinden com da ankara çankaya erkan polat ilan numarası aklımda değil aratınca görürsün satılıktır düşünürsen bak satış kısmını geçersek :D dediğin rakamlara pek motor yok hem güçlü 4 silindirli hemde uygun fiyata şuan sadece fazer ve fz8 serisi var,fazer alırsan uzun yolda rahat olur benimki gibi fz8 alırsan uzun yolda biraz sıkıntı oluyor ama ben zaten 200 ve üzeri sürekli kullanmadığımdan çok ta rüzgar etkisi olmuyor , givi cam aldım biraz rahatlattı kısaca fazer serileri fz8 lere göre daha pahalı ön karenaj farkı ama fazer ve fz8 serileri fiyat olarak diğerlerine göre baya uygun ve sorunsuz hatasız motorlar bu motorlar hakkında sormak istediğin birşey olursa sor
    Fz8 e tur camı düşünüyordum ama yinede fzr8 gibi olmaz diyorlar.o yüzden soğudum.

Alıntı SessizGezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt-07 hocam işini görmezmi bence tam aradığın tarzda motor. 22 tl sıfırını alırsınız
    Herkeste var o yüzden çok sıradan geliyor, ayrıca naked artık istemiyorum.
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 200 20 küsür hp fazer8 100 küsür hp . Bence araya daha sakin bir şeyler katın . Yazdığınızı okudum sakin kullanırım demişsiniz lakin bu motorların sakin gidişi zaten eski motorunuzun 3 katı ediyor

Orta segment cbr650 yada temiz bir 600 ( 4 silindir dediğiniz için ) bakmanızda fayda var limiti yukarı çeker iseniz absli xj6n yada f çok güzel makinalar .

2 silindiri istemem demişsiniz lakin er6 serisini test etmeden karar vermeyin derim .

z800 kullanmış biri olarak 115 bg çıplak makina için çok uçuk bir güç ve 3 üncü vites 120 lerde hala yan verdiğini hatırlarım
    600rr'ım vardı üniversitede iken.Pek agrasif kullanmıyorum.600fa süper lakin fiyatları değil er6f çok güzel ama 2 silindir ve ses fakiri.
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fz8
    divers,yon 600f

ama bana kalırsa 15,000tl ye suzuki bandit 1200s ( 2005-2006 )
    Güzel sıralama eski tipli makineler hoşuma gitmiyor.

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR
    Teşekkürler.

İlanlara bakmışsınızdır belki, 22 bin'e Fazer 8'i hangi model yıl-ne durumda bulabileceğiniz soru işareti. XJ6 D.F ise alınır o paraya 2015 sanki. Eski tip göstergeler ve Abslisinin 28-30 bin civarı ilanlariyla Fazer yerine XJ6 derdim. Fazer görünüş olarak çok farklı geldi bana hep ve en zor ayrıldığım motorum oldu. XJ6dan net daha güçlü kuvvetli fakat yakıyor da. 8 litre, 9 litre yakıyor açınca yol müsaitse. mantıklısı temiz 600lük XJ6 gibi duruyor. Çiçek gibi motordur.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı weatherman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanlara bakmışsınızdır belki, 22 bin'e Fazer 8'i hangi model yıl-ne durumda bulabileceğiniz soru işareti. XJ6 D.F ise alınır o paraya 2015 sanki. Eski tip göstergeler ve Abslisinin 28-30 bin civarı ilanlariyla Fazer yerine XJ6 derdim. Fazer görünüş olarak çok farklı geldi bana hep ve en zor ayrıldığım motorum oldu. XJ6dan net daha güçlü kuvvetli fakat yakıyor da. 8 litre, 9 litre yakıyor açınca yol müsaitse. mantıklısı temiz 600lük XJ6 gibi duruyor. Çiçek gibi motordur.
    Gayet temiz FZ8 bulunur, hala öğrenemediniz internet fiyatıyla piyasanın çok farklı şeyler olduğunu. Bak bir ilan ekleyeyim favorilerime aldığım bir ilan. Temiz olmasa favorilerime eklemem gayet iyiydi.

Çok durmadı ilanda satıldı hemen.. Demek ki denge fiyatları bu rakamlar. Pazara mal çıkartıp akşama kadar satmak durumunda mısın evet, satılmıyorsa bir yerde bir yanlışlık vardır. muazzam temizine, ekstralısına da denge fiyatından en fazla 2-3.000 fazla verilir. İlanlara bakıyorsun 28-30 civarında geziyor, satılmıyor ilan vermek nasıl olsa beleş, senin gibi arkadaşlar da fiyatları doğru kabul ediyor ederinden fazla veriyor piyasanın boku çıkıyor. Fırsatçılara fırsat veriyorsunuz yani, bu memlekette keyfe keder diye ilan veren adam varsa bil ki o piyasanın boku çıkmıştır.
    bkaraca ve hattoi bunu beğendiler.

Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    @kadango

Aynen öyle pazarlık kesinlikle yok yazandan 2-3 bin arası indirtiyorum kimse kusura bakmasın satanlarada söylüyorum bir ay sonra satmak istediğinde şuanki alacağı rakamı bile alamayacak. Zaten 3-4 gün daha bulamaz isem sıfır alacağım.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Fazer serisinden uzak dur ne alırsan al haydii taşlayin beni
    bkaraca bunu beğendi.

@kadango Siz ilan linki gönderiyorsunuz da bu tip acil ilan yakalayabilmek sanş, bu bir. O rakama Fazer aldım da sattım da. İnsanların ne kadar teklif ettiklerini de biliyorum dolayısıyla "senin gibileri doğru kabul ettiği için fiyat böyle" demeden, atlamadan bi durmak da iyidir.

2014-2015 Fazer 8 diyorum Fz8 değil bir de. Abslisini 27-28 bine temiz ise makine, az bi aksesuarı da varsa satarsiniz. Günlerce değil 2 hafta beklersiniz. Bundan önce hangi motoru sattınız en son ve fiyatlar hakkındaki bizi enayi demeye getiren kaanate nerden vardınız acaba, ben biliyorum galiba nereden de, söylemeyeyim.

Piyasanın bokunun çıkması ayrı şey, motorun güncel makul değeri ayrı şey. Biz de çekiyoruz piyasanın sürekli artmasindan gelirler o oradan artmayınca.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Bence fz8 veya bakarsan suzuki gsr 600
    Ama duke 200 den sonra bunlar biraz dan seri kaçabilir onun için Honda cb 500f ala
    Bilirsin
    bkaraca bunu beğendi.

Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer serisinden uzak dur ne alırsan al haydii taşlayin beni
    Tamam peki sebep ? Onu da yazarsanız belki faydası olur.
    Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence fz8 veya bakarsan suzuki gsr 600
    Ama duke 200 den sonra bunlar biraz dan seri kaçabilir onun için Honda cb 500f ala
    Bilirsin
    Serilik önemli değil arabalarım bile 250-260 yapıyor idi o nedenle motorda benim için önemli olan ara hızlanma ve ses. 500f de ses namına birşey yok ne yazıkki

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650

Serilik önemli değil arabalarım bile 250-260 yapıyor idi o nedenle motorda benim için önemli olan ara hızlanma ve ses. 500f de ses namına birşey yok ne yazıkki
    he ses diyosan kawasaki z800 tabikide
    ama çok yakıyo diyolar z800 e

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    21500e arkadaş cb500f satıyor 2016. 3 ya da 4binde. Güzel motor. Two bro ile iyi ses çıkıyor.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker

Fazer kullanipta kaza yapmayan arkadaşim kalmadi 600/800 farketmez
    braveguy bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)