Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ASYA MAJOR 250 ÖNERİRMİSİNİZ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Nostalji, Mondial 125ZN
    Arkadaşlar merhaba,

Daha önce de dorado poseidon corvus'u sormak için konu açmıştım.Fakat kararsızlığımdan kaynaklı araştırmalar yapıyorum ve ASYA MAJOR 250 hoşuma gitmeye başladı bir göz gezdirince. Üstelik senet ile alma şansı da olunca daha çok cezbetti. Siz ne dersiniz önerirmisiniz bu motoru +ları nelerdir -leri nelerdir. Yada kronik şu sorunu vardır diyebilirmisiniz. Hız konusunda da çok bir bilgi göremedim ne kadar hız yapabilir ortalama?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

?
    yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Forumda konu mevcut araştırın artık buraya yazmak çok kolay

http://www.motosiklet.net/forum/moto...r-250-a-3.html

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    karbüratörlü bu. Biraz yorumlara göz gezdirdim.Yağ yakıyormuş biraz.Arka amortisör çok sert diyorlar.146 son hız.Civatalar gevşiyormuş.Bana kalırsa 200 ns al

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı fatih063838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Daha önce de dorado poseidon corvus'u sormak için konu açmıştım.Fakat kararsızlığımdan kaynaklı araştırmalar yapıyorum ve ASYA MAJOR 250 hoşuma gitmeye başladı bir göz gezdirince. Üstelik senet ile alma şansı da olunca daha çok cezbetti. Siz ne dersiniz önerirmisiniz bu motoru +ları nelerdir -leri nelerdir. Yada kronik şu sorunu vardır diyebilirmisiniz. Hız konusunda da çok bir bilgi göremedim ne kadar hız yapabilir ortalama?

http://f.internetara.com/onbellek/13...NU__SL_kqh.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

?
    yorumlarınızı bekliyorum
    Şiddetle tavsiye ederim-harika motordur...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbüratörlü bu. Biraz yorumlara göz gezdirdim.Yağ yakıyormuş biraz.Arka amortisör çok sert diyorlar.146 son hız.Civatalar gevşiyormuş.Bana kalırsa 200 ns al
    civataların gevşemesi normal hocam sıkacaksın mecburen her zaman.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    civataların gevşemesi normal hocam sıkacaksın mecburen her zaman.
    Elinle yazdığını gözün görüyormu acaba :D Cıvata gevşemesini normal olarak görmekte nedir :?

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    ya şu çinlilere bulaşmayın

Motosikleti
    Arkadaşlar motoru sipariş ettim, inşallah onay sürecinin ardından elime geçecek. Motoru evkurdan alıyorum mecburiyetten, motor elime geldikten sonra ruhsatı nasıl çıkartacağım? bilen eden varmı acaba.

Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şu çinlilere bulaşmayın
    Ya hocam, param olsa zaten gider 15 20 milyarlık birşey alırım. Çinlilere bulaşmayın derken insanları küçümsüyorsunuz. Yeter artık. Keyfimizden değil Ankara içerisinde senetle bul bana japon motor alayım.
    SAZMAN bunu beğendi.

Kac mangir vericen totalde?

Motosikleti
    Alıntı cemtover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kac mangir vericen totalde?
    Hocam senet olduğu için vadeleriyle filan birlikte toplamda 7500 liracık. Ama mecburen 7500 elimde nakit olsa zaten daha iyi şeyler alırdım. Fakat senet yoluyla ankarada veren bu olduğu için mecburen bu olucak.

Hocam senet olduğu için vadeleriyle filan birlikte toplamda 7500 liracık. Ama mecburen 7500 elimde nakit olsa zaten daha iyi şeyler alırdım. Fakat senet yoluyla ankarada veren bu olduğu için mecburen bu olucak.
    Kac aya bagladin senedi. Ben herzaman nakitle is yapilmasini savunurum ama tabi motor. Yakalamak istedigin bi sezon var onunde tabii. Hayirli olsun kardesim.

Motosikleti
    Alıntı cemtover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kac aya bagladin senedi. Ben herzaman nakitle is yapilmasini savunurum ama tabi motor. Yakalamak istedigin bi sezon var onunde tabii. Hayirli olsun kardesim.
    15 ay hocam, taksit az olması biraz cezbetti açıkcası nakit olsa nakit alırdım fakat yok maalesef, ha daha erken de bitirebilirim taksitleri hiç belli olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Ruhsat çıkartma işlemini anlatacak kimse yokmuuuuuuu?

Öncelikle hayırlı olsun.Kredi çekip bi ybr veya pulsar alsaydın keşke.En azından sıkıldığında fazla zarar etmeden tek parça halinde satabilirdin.

Motosikleti
    Hocam kredi çekemediğimi söylüyorum inatla hala yorum yapıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:18 ----------

Ruhsatla ilgili bilgi verebilecek yokmu ya?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendini illaki dürttüreceksin anlaşılan

pozeydon ne, asya major ne allah aşkına.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senetle nasıl alabiliyorsun ? Açıklarsan diğer arkadaşlarımıza da faydan olabilir.

Motosikleti
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senetle nasıl alabiliyorsun ? Açıklarsan diğer arkadaşlarımıza da faydan olabilir.
    Hocam Evkur'da senetle motorsiklet satılıyor. Uzun süredir klasik arora motorlar vardı fakat sonunda asya gibi markaları da eklemeyi başardı. Buda benim işime yaradı açıkcası.

Birde 0 motorsiklete ruhsat nasıl çıkartılır?

Motosikleti
    Hocam Evkur'da senetle motorsiklet satılıyor. Uzun süredir klasik arora motorlar vardı fakat sonunda asya gibi markaları da eklemeyi başardı. Buda benim işime yaradı açıkcası.

Birde 0 motorsiklete ruhsat nasıl çıkartılır?
    1 ay öcne çıakrttırdım direkt yaptıklarımı analtıyorum

ilk baş axa sigortaya gittim sigortamı yaptırdım şasi nosu üzerine ordan alınan belgeyi dosyaya ekledim Sabah trafik şubeye gittim oradan muamelecilerden ek 1 belgesi aldım 30 tl ye onu da dosyaya ekledim ardından sıraya girdim polis gelince elimdeki tüm dosyayı ona verdim sonra benden 190 tl ruhsat parası istedi.Onu verdim 10 dk sonra ruhsatımı teslime dip plaka çıkartmam için kağıt verdiler.O kağıdı plakacıya götürdüm.Bastırttım.Bu kadar
    fedos bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ay öcne çıakrttırdım direkt yaptıklarımı analtıyorum

ilk baş axa sigortaya gittim sigortamı yaptırdım şasi nosu üzerine ordan alınan belgeyi dosyaya ekledim Sabah trafik şubeye gittim oradan muamelecilerden ek 1 belgesi aldım 30 tl ye onu da dosyaya ekledim ardından sıraya girdim polis gelince elimdeki tüm dosyayı ona verdim sonra benden 190 tl ruhsat parası istedi.Onu verdim 10 dk sonra ruhsatımı teslime dip plaka çıkartmam için kağıt verdiler.O kağıdı plakacıya götürdüm.Bastırttım.Bu kadar
    bilgiler için teşekkür ederim, peki sigortayı yaptırman şart değil mi 0 motora ruhsat çıkartmak için? Ve toplamda ne kadar tuttu sigortayla birlikte

Motosikleti
    bilgiler için teşekkür ederim, peki sigortayı yaptırman şart değil mi 0 motora ruhsat çıkartmak için? Ve toplamda ne kadar tuttu sigortayla birlikte
    şart sigorta olmadan plaka ruhsat vermiyorlar.Sigorta yaş 20 ilk motor 1012 tl axa sigorta

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)