Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet kıyafetleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Bodrumda motosiklet kıyafeti nerden alabilirim en uygun iyi mağaza hangisidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar bodrumdan alıcaktım ama hala ne alsam diye düşünmeden duramıyodum bütçemde azdı birazdaha beklemek istedim karar verdim bütçemide baya yükselttim bütcem 4.500 TL Sağlam bir ekipman tavsiye edebilirmisiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Dainese deri mont alıcaktım antalyada yaşadığımdan deri monttan vazgeçirdiler pişersin kullanamassın diye antalya ılıman bir iklim olduğundan 3 mevsimliklerden yazında kullanabileceğim dainese mont tavsiye ettiler siizler neler almamı tavsiye edersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

Dainese mont pantolon deri eldiven
    Tcx bot Arai kask alıcam bunlar için ne dersiniz ilk defa mağazaya girip ekipman denedim sizlerin tavsiye ediceği modeller varmı acaba dainesede modeller

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

Eldiven uzun istiyodum kısa kışlık almamı uzunla rahat edemiyceğimi tcx botdada kısayı daha rahat kullanırmışım uzunu piste giriceksem veya şehir içi en fazla 1 saat kullanabilirmişim yürüyemezmişim kullanan varsa nasıldır kullanımı

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ekipman konusu oldu mu böyle, kimse cevap vermiyor.

kaskı ille de "arai alacam ben" diye düşünme. kafanın şeklini öğren, hangi kasklar uygunsa onlardan birini seç. ben kompozit yapıda olan bi kask al derim. sırf karbon hafif; ama uzun ömürlü olmuyor diyorlar. plastik kask, buna yorum gerekmez herhalde. karbon, plastik, reçine-meçine karışıklar daha iyi.

4 mevsimlik bilmem 3 mevsimlik hiçbir mont yaz sıcağına gelmez. hele antalyada montun içinde terleye terleye küçülürsün. yaz için yazlık file mont al, ee soğuk havalar için de ona göre mont tabi.

uzun bilekli eldiven gene yazın pişirir. yaz için komple deri olmayan, hava alması gereken yerleri kumaş olan (karma yapıda, deri-kumaş), kısa bilekli eldiven yazın iyi olur. montun kol ağızlarından da hava alırsın böylece. tabi bu uzun bilekli eldiven kadar güvenli olmaz.

bot işini pek bilmem; ama normal ayakkabı gibi bi şey alacaksan hiç masraf etme. motosiklet botunun esprisi uzun olması, kaval kemiğini de koruması. yoksa hem kemik açıkta kalır, hem de kazada ayağından çıkar gider.

Arkadaşlar yokmu cevap kimse korumalı giyinmiyomu eşofmanlamı geziyosunuz cevap atmak çokmu zor shruhikan kardeşimizin dediği gibi birisi iyi ekipman alıcam diyince komplekse giriyo heralde lan bu çocuğa mesaj atmayalım 😃 Bundan sonra atmanıza gerek yok ekipmanları aldım inşallah sizlerde bir an önce alırsınız ekipmanlarınızı en iyisini alın inşallah ne aldın diyecek arkadaşlara dainese tcx bot arai kask aldım

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    "En iyi korumayı arıyorum, maddiyat önemli değil"
    diye aranan birine bunları tavsiye ettiğimde adam beni dövecekti.

Dahada kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam etmem.
    İsteyen donla binsin, isteyen kanguru derisi tulumla..

KASK
    BOT
    TULUM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)