Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250 RR / Bilgi ve Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi dilimi var ya güzel kardeşim.Daha dün motor işine girmişin bilip bilmeden yazıyorsunuz.
    Yav he he.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı EErgul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar customlanmış concept motorları youtube dan izleyip burda karşılaştırma yapıyorsunuz. Türkiyeye neyi gönderecekler yada honda ne kadarını üretecek bu motorun bir ona bakalım. r25 dediğiniz motor da r3 diye tanıtıldı hani sokaklarda görebiliyormuyuz TRde. ne bu aşk ne bu hiddet bu celal
    saydığınız özelliklere gelince, alüminyum arka maşanın avantajları ve dezavantajları vardır yani devrim yaratacak bir özellik değil bu. Güç modları bana kalırsa göz boyama için yapılmış birşey 25-40 HP aralığında bir güç var ortada zaten neyin modunu seçiyoruz. fakat bir fonksiyondur sonuçta kullanıcıya sunulmuş güzel birşey ama yine devrim niteliğinde bir spec olduğunu düşünmüyorum. showa süspansiyon ve nissin fren kaliperlerinin burada ağzımıza düşecek markalar olduğunu da düşünmüyorum brembo kaliper demiyoruz sonuçta. onun dışında r25 de 14bin devir çeviriyor r25de 2 silindir r25de led stoplu falan. cümle uzasın diyemi yazdınız anlayamadım.

bu 250RR R25i gölgede bırakacak bir motor değil. daha çok cbr'ı r25in gölgesinden kurtaracak bir motor olacak diyelim abartmaya gerek yok.
    Dış dizaynı güzel olacak gibi gözüküyor fakat daha piyasaya sürülmemiş motorun profesyonel garajlar tarafından fuar için custom ı yapılmış hallerine bakıp bizim aşağı mahallede yamaha servisinde vitrinde duran r25 ile kıyaslamanın bir anlamı yok. üretsinler versinler bizim yamaha servisinin yanındaki Honda servisinin vitrinine de bir görelim o zaman bakarız.
    R25im var fakat daha çok hoşuma giderse (ki emin değilim bundan) satarım R25i gider alırım 250RR. Ama büyüttüğünüz gibi büyük farklılıklar olmayacak reklam politikası bunlar hep. beklentiyi arttırıp at gözlüklerini takıyorlar yeni motor alacaklara.
    he he r25 iyi sen devam et motosikletinle aman 250rr cıkarsa alma

arkadaşlar customlanmış concept motorları youtube dan izleyip burda karşılaştırma yapıyorsunuz. Türkiyeye neyi gönderecekler yada honda ne kadarını üretecek bu motorun bir ona bakalım. r25 dediğiniz motor da r3 diye tanıtıldı hani sokaklarda görebiliyormuyuz TRde. ne bu aşk ne bu hiddet bu celal
    saydığınız özelliklere gelince, alüminyum arka maşanın avantajları ve dezavantajları vardır yani devrim yaratacak bir özellik değil bu. Güç modları bana kalırsa göz boyama için yapılmış birşey 25-40 HP aralığında bir güç var ortada zaten neyin modunu seçiyoruz. fakat bir fonksiyondur sonuçta kullanıcıya sunulmuş güzel birşey ama yine devrim niteliğinde bir spec olduğunu düşünmüyorum. showa süspansiyon ve nissin fren kaliperlerinin burada ağzımıza düşecek markalar olduğunu da düşünmüyorum brembo kaliper demiyoruz sonuçta. onun dışında r25 de 14bin devir çeviriyor r25de 2 silindir r25de led stoplu falan. cümle uzasın diyemi yazdınız anlayamadım.

bu 250RR R25i gölgede bırakacak bir motor değil. daha çok cbr'ı r25in gölgesinden kurtaracak bir motor olacak diyelim abartmaya gerek yok.
    Dış dizaynı güzel olacak gibi gözüküyor fakat daha piyasaya sürülmemiş motorun profesyonel garajlar tarafından fuar için custom ı yapılmış hallerine bakıp bizim aşağı mahallede yamaha servisinde vitrinde duran r25 ile kıyaslamanın bir anlamı yok. üretsinler versinler bizim yamaha servisinin yanındaki Honda servisinin vitrinine de bir görelim o zaman bakarız.
    R25im var fakat daha çok hoşuma giderse (ki emin değilim bundan) satarım R25i gider alırım 250RR. Ama büyüttüğünüz gibi büyük farklılıklar olmayacak reklam politikası bunlar hep. beklentiyi arttırıp at gözlüklerini takıyorlar yeni motor alacaklara.
    Bende bunu diyorum işte, arkadaş birde bana vergi dilimiden söz ediyor - üstüne üstün yeni başlamadan söz ediyor- komik durum Ne alaka vergisi ki? 50bin tl lik 100bin tl lik motor satiyorlar ve bizim vatandaşımızda parasını verip alıyor.İşlerine gelse getirirler ama getirmiyorlar.Yemişim vergi dilimini...Koskoca yamaha..R25, r3 diye yurt dışında satılıyor.Daha fazla özelliğe sahip r25 e göre.. görüntü ayni özelliklerin hepsi 2 tık daha yukarda... Bu motor daha gelmedi ama insanlar r25ini sokağa atıp duvarına 2017 honda 250cc cbr resmi yapıştıracak çıkacağı günü dört gözle bekleyecek hale gelmiş.Ben profesyonel motorcu değilim, bilgi ve araştırmalara göre konuşuyorum.Burada profesyonellik ön planda olacaksa araştırma ve bilgiye göre konuşulmalı.Daha konsept aşamasında olan bir motorun kağıt üzerinde paylaşılan bilgilerini bize ateş ederek neyi ima etmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum? Ortada daha motor yok, hondayı aradım adamlar motordan haberdar bile değiller..Neyin tartışması bu bende çözemedim.Türkiyeye ABS li R25 bile gelmedi, kaldı ki yurt dısından motor getirmeye kalkacak olsam, racingi bırakır polaris slingshot getirtirim hiç uğraşmam.

ABS ile gelecek mi? Daha doğrusu R25'den daha iyimi olacak? Bunlar önemli.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı BladesTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bunu diyorum işte, arkadaş birde bana vergi dilimiden söz ediyor - üstüne üstün yeni başlamadan söz ediyor- komik durum Ne alaka vergisi ki? 50bin tl lik 100bin tl lik motor satiyorlar ve bizim vatandaşımızda parasını verip alıyor.İşlerine gelse getirirler ama getirmiyorlar.Yemişim vergi dilimini...Koskoca yamaha..R25, r3 diye yurt dışında satılıyor.Daha fazla özelliğe sahip r25 e göre.. görüntü ayni özelliklerin hepsi 2 tık daha yukarda... Bu motor daha gelmedi ama insanlar r25ini sokağa atıp duvarına 2017 honda 250cc cbr resmi yapıştıracak çıkacağı günü dört gözle bekleyecek hale gelmiş.Ben profesyonel motorcu değilim, bilgi ve araştırmalara göre konuşuyorum.Burada profesyonellik ön planda olacaksa araştırma ve bilgiye göre konuşulmalı.Daha konsept aşamasında olan bir motorun kağıt üzerinde paylaşılan bilgilerini bize ateş ederek neyi ima etmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum? Ortada daha motor yok, hondayı aradım adamlar motordan haberdar bile değiller..Neyin tartışması bu bende çözemedim.Türkiyeye ABS li R25 bile gelmedi, kaldı ki yurt dısından motor getirmeye kalkacak olsam, racingi bırakır polaris slingshot getirtirim hiç uğraşmam.

ABS ile gelecek mi? Daha doğrusu R25'den daha iyimi olacak? Bunlar önemli.
    Hayda arkadaşım 250 cc ve üzeri vergi %37 250cc altı %8 vergi dilimi uygulanıyor.Türkiye ve birçok Asya ülkesinde var bu Hatta Hindistanda 250 cc üzeri %75 vergi uygulanıyor.Avrupa ülkelerinde bu durum yok onlar için 320 cc yapmışlar ehliyet yasının izin verdiği sınırda.Yoksa niye getirmesinler r3'ü bilgi sahibi olamadan fikir sahibi olmuşşun. Ninja 300 geldi Türkiye'ye hadi git al kaç para bakalım.
    127 bunu beğendi.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Yeni bi bilgi varmı motor hakkında

Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he he r25 iyi sen devam et motosikletinle aman 250rr cıkarsa alma
    tartışma seviyeni beğendim

Yazın bir kenara Türkiyeye o videolarını izleyip iç çektiğiniz 250RR gelmeyecek. Daha farklı daha basit bir modelini sürecekler önümüze ve bu daha üretimi başlamamış motorun customlarına bakıp iç çekenler zıplayacak o motora. Sonuç ne olacak? HONDA pazarlama konusunda kendini gayet iyi kanıtlamış olacak.
    Diğer bir alternatifse, o motor Türkiyeye gelmeyecek

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birkaç yakın çekim fotoğraf
    http://imgur.com/gallery/4nvaD

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    tartışma seviyeni beğendim

Yazın bir kenara Türkiyeye o videolarını izleyip iç çektiğiniz 250RR gelmeyecek. Daha farklı daha basit bir modelini sürecekler önümüze ve bu daha üretimi başlamamış motorun customlarına bakıp iç çekenler zıplayacak o motora. Sonuç ne olacak? HONDA pazarlama konusunda kendini gayet iyi kanıtlamış olacak.
    Diğer bir alternatifse, o motor Türkiyeye gelmeyecek
    evet haklısız gösterilen fotoğraflar Global değil sadece Endonezya için çıkan verisyonu türkiye için kesin bir şey değil büyük ihtimal Moto expo 2017 de motorun türkiye versiyonunu börebiliriz fakat bayiler motorun türkiyeye gelmeyeceğinden kesin gibi konusuyorlar

Bende bayiyi aradığımda bayi yok öyle bir bilgi dedi.

Grakul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artik bi netlessede ona gore onumuze baksak tam kredi cekip r25 alma arifesindeydim gordum ve gordugum seye asik oldum ama bi netlesse artik gelicekmi gelmiyormu gelirse ozellikleri ne olucak taslar bi yerine oturmadi gitti ya oturcagida yok bu gidiste seytan git krediyi cek r25 i al otur diyor cok kararsiz kaldim.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı Grakul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artik bi netlessede ona gore onumuze baksak tam kredi cekip r25 alma arifesindeydim gordum ve gordugum seye asik oldum ama bi netlesse artik gelicekmi gelmiyormu gelirse ozellikleri ne olucak taslar bi yerine oturmadi gitti ya oturcagida yok bu gidiste seytan git krediyi cek r25 i al otur diyor cok kararsiz kaldim.
    Öğrenmesi basit aslında ingilizce biliyosan Global Hondaya msj at söylerler

Grakul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel fikir araştırdım biraz internet sitesinde ama contact us gibi bir link bulamadım bulabilen varsa linkini atsın buraya ben iletişime geçebilirim anca o sekılde belki ırtıbata gecebılırız çunku Türkiye' deki Honda bayılerının bızden bı farkı yok cbr250rr hakkında motora uzaylı muamelesı yapıyolar resmen bıhaberler olan bıtenden.
    İmzamı, ben imzamı burlara değil yollara atarım...

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Arkadaşlar Honda bayisinde arkadaşım var. Bende ne zaman geleceğini merak ettim ve sormaya gittim. Fuarda Türkiyeye gösterim amaçlı gelecek ama satışların olup olmayacağını bilmediğini ve olsa bile 2017 nisandan önce küçük cc lerin gelmediğini söyledi. Bilgilerinize...

Bu motor r25 i tokatlasin diye yapilmiyormu? Bilmem kac sene sonra, rakibinin cok tutan ürününe karsilik ürün yapiyorsan ondan üstününü yapmalısın tabiki 250rr r25 den daha iyi olacak. Bence türkiye de her yer r25 kaynadığına göre buda tr ye gelir. Ne zaman gelir nasil olur bilinmez.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Motor türkiyeye mutlaka gelecektir fakat önemli olanı Fiyatı olucak Türkiye şartlarında uçuk bi fiyatı olabalir

yamaha r25r i getirirse 2017 yili itibariyle, bence hondanin yine sansi yok.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha r25r i getirirse 2017 yili itibariyle, bence hondanin yine sansi yok.
    Yamaha R25 e abs koyup satıcak deyişiklik olmıcak bence ama Bide 250RR a bak Motor mükemmek R25 avcunu yalıcak bu motor gelirse

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Sıra dışı bir tasarım olmuş.
    Ancak bu konseptte bir motor iddia edildiği gibi geldiğinde muhtemelen 20 bin tl lere yaklaşacaktır.
    Heyecan verici bir motor gibi, beğendim. Arz talep olarak yine piyasa lideri olacağından sokaklara yeni bir soluk getireceği kesin.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Motosikletin daha satışı başlamadan 17 sayfa yazı yazılmış, çüşünüz beyler bu kadar tartışacak ne buldunuz?

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı TamGazDevam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin daha satışı başlamadan 17 sayfa yazı yazılmış, çüşünüz beyler bu kadar tartışacak ne buldunuz?
    Herşeyini şeklini özelliklerini olması gereken fiyatını falan filan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler