Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

4 Silindir motosikletimi aldım (RESİMLİ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Evet abilerim kardeşlerim herkeze tekrardan hayırlı günler , yaklaşık 1 ay önce ninja 250r ımı satıp 4 silindir eski kasa motosiklet almak istediğimi sizlere söyleyip fikirlerinizi almıştım. Çoğunlukla "öyle bi hata yapma" sonucu çıkmıştı ortaya ama ben yine kafama koyduğumu yaptım ninja 250 r ımı 12.500 tl ye sattıktan sonra uzun araştırmalar sonucu 13.500 tl ye 2001 model 35 bin km de SUZUKİ GSX 750 F model motosikleti malum siteden buldum 750cc 4 silindir yağ soğutmalı karbüratörlü bir motosiklet.
    Fiyatının uygun olması beni bu motora çeken en büyük faktördü tabi , sonuç olarak kafamdaki tek düşünce 4 silindir olsun isterse taştan toprakdan olsun bu motoru gördükten sonra forumlardan ve farklı internet sitelerinden biraz araştırma yapıp motosiklet hakkında bilgi sahibi oldum , genel olarak internette hep iyi şeyler söylenmiş motosiklet sürekli övülmüştü.
    Benim bu gördüklerimden sonra içim dahada rahatladı gittim motosikleti görmeyi , motosikletin sahibi beden öğretmeni bir abimizdi motorun 2.sahibiymiş neyi var neyi yok açıkca herşeyi söyledi bana sağolsun.
    fiyatı 14000 tl den 13.500 tl ye anlaştık bi miktar kapora bıraktım ve yarın ekspertize gitmek için anlaştık abimizin dedikleri haricinde bir şey çıkmassa motoru yarın alacaktım, işte o gün bitmek bilmedi sabah olmak bitmedi bu benim 8.motosikletim olucakdı ama sanki yarın ilk defa motosiklete binecek gibiydim hiç uyuyamadım
    Ertesi sabah yetkili suzıki servisine gittik, zaten motorun bakımları gerekli tamiratları o serviste yapılmış usta ekspere bile gerek olmadığını bildiği bir motor olduğunu ve gözüm kapalı alabileceğimi söyledi ben buna rağmen soktum ekspertize ve motorun mekaniğinde hiç bir sıkıntı çıkmadı tek sıkıntısı ön takım bilyaları ve lastiklerin çok eski olmasaydı , herşey güzeldi gittik notere ve motorumu aldım çok şükür )

Noterden çıktık hayatımda ilk defa 4 silindir bir makineye binecektim inanın çok heycanlıydım motora bindim marşa bastım ya Allah bu ne sanırsın F16 çalışıyor o kadar fena bir ses )

Ben neeeeoluuucaaaak yavvv sürerim derdim hep kendi kendime ama motora bindikten sonra eve gidene kadar inanın soğuk soğuk terler döktüm , ben ne halt yedim ben bunu nasıl zaptetcem dedim o kadar fena bişey gaza dokunduğun an adamı geri atıyor çok tehlikeli çoook.
    Vel hasıl kelam 20 yaşında 750 cc 4 silindir motor sahibi oldum , 50.000 km tecrübem var Allah sonumu hayır etsin motoru alalı 4 gün oluyor istanbul-tekirdağ arası bi gidip geldim motor 240-260 km hızlara çok rahat ulaşıyor ama inanın ölüme bi nefes kadar yakınsınız..
    daha çok uzatmayayım motorumun resimleri aşağıdadır şuanlık hiç bir sıkıntım yok inşallah bu koca oğlanla kazasız belasız uzun km ler geçirriz Allah herkeze istediği motoru nasip etsin.
    Buyrunuz resimler..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    ...garip..., sarph35, yüksel66 ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kazasız belasız, Güle güle kullanın.
    Enes Bakır ve mombohunter bunu beğendiler.

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız, Güle güle kullanın.
    Çok sağolun , inşallah
    Eğer bir gün 4 teker istersem, bi motor daha alırım.

Motosikleti
    2018 Street Triple R
    İnşallah kazasız belasız uzun yıllar kullanırsınız, hayırlı olsun.
    Sesini bir hayal ettim ...

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Hayırlı olsun kardeşim, buna pilotluk sertifikası gerekiyor değil mi?
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    hayirli ugurlu olsun dostum.almissin yine kafani karistirmak istemem ama ben martta 0 km motosiklet aldim ne uzun tura gittim ne her gun şehiricinde kullandım.pazardan pazara kullandim anlayacaginiz ama şu an 3500 km de.yani 15 yasindaki motor için o km biraz dusuk degil mi?
    Enes Bakır bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Hayirli olsun kazasiz belasiz insallah yakisikli makineymis ama ilk gunlerden hiz denemeleriniz bence pek hayraalamet degil.Dikkatli olun lutfen
    Enes Bakır bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmak nasip olur umarım, km tecrübeniz gayet iyi ancak gaz kolu tecrübe dinlemez dikkatli olun lütfen. Gaza gelmeyin..
    Enes Bakır bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Hayırlı olsun.Motor boya yemiş ve önden kazalı gibi duruyor.Ön far yüksek ihtimal değişmiş.

Şimdilik zaten hiçbir sıkıntı yaşamazsın.On teker bilyaların zamanı geldiyse arkaları da muhakkak değiştir.İlk 10000 km içinde masraflara hazır ol.Keşke expertizi kendi ustana veya motoru bilmeyen birine yaptırsaydin.

Herneyse sizi uyarmıştık, bunları bilerek aldınız sonuçta, hayırlı olsun kazasız belasız inşallah..
    Enes Bakır bunu beğendi.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    motorun sürekli tamir edildiği ve bakım yapıldığı servise götürmen kötü olmuş. Sonuçta sahibinin yanında o motora kötü demez. Ben motoru alalı, 6 ayda 11000 km yapmışım gerisini sen düşün 35000 biraz düşürülmüş sanki. Bir kaç hafta foruma girme, ben gibi burada yazılanlar canını sıkabilir güle güle kullan, tekerine taş değmesin. Yolun ve farın daima açık olsun.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    sym joymax
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. şekil olarak çok beğendiğim bir motor değil hatta piyasada tutulan bir motorda değil. hatta modeli eski. bence madem 4 silindir bir motor istiyordun o fiyatlara gsr 600- fz6 fazer- cbr 600 f gibi modeller hem daha güzel hem daha modern teknolojik hemde piyasada daha fazla tutulan modeller. ama almışsın artık. bize hayırlı olsun demek düşer. allah kaza bela vermesin keyifli sürüşler dilerim.
    Enes Bakır bunu beğendi.

hakan nkd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e- pulsar 200
    Hayırlı olsun bende aynı senin durumundaydım 4silindir özlemi vardı ve aynı kasa 600 lüğünü almıştım. Çok iri ve ağır olduğu için virajlarda korkuyodum. Şekline alışıyorsun mal kendinin olunca neyse bana büyük geldi sattım, sana tekrar hayırlı olsun.
    Enes Bakır bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hayırlı olsun. Spor görünümlü olsa da naked ergonomisine sahip gibi. Güzel.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Hayırlı olsun motor gayet temiz duruyor,50bin km tecrübende var,nerdeyse 250cc motorunu sattığın rakama almışsın hemde efsane bir motor,Allah kaza bela vermesin.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Hayırlı olsun kazasız belasız uzun kmler kullanırsınız inşallah.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun.

Kazasız, belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah.
    Enes Bakır bunu beğendi.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela bermesin
    Enes Bakır bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Her şey güzel lakin gördüğüm tek sorun var.
    YAŞ 20
    Sen farkında değilsin ama damarlarında akan kanın oranı %70 adrenalin, %30 sitoplazma dan ibaret.
    Tehlikeli bir seçim olmuş.
    Kullanırken gaza gelmeyeceğini hiç sanmıyorum. En sakin sürüşünde bile motorunun gücünü görmek, göstermek, yaşamak isteyeceksin :(

Haydi bakalım selametle..
    Mengu16, Enes Bakır ve matrax33 bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    11 ayda fazla binmediğim halde 20.000 km yaptım
    Enes Bakır bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)