Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

4 Silindir motosikletimi aldım (RESİMLİ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Hayırlı olsun Allah ta gönlünüze göre vermiş keyfini sürmeniz dileklerimle ,
    Enes Bakır bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı EfdalÖzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim öncelikle hayırlı uğurlu olsun, sana ve forumdaki diğer abilerime/kardeşlerime sormak istediğim 1-2 soru var;

21 yaşındayım ehliyetimi 17 yaşında aldım ve aktif olarak 1.5 senedir motosiklet kullanıyorum. Z250SL ve Pulsar 200NS kullandım bu yaz ve geçen yaz döneminde. Şu anda iş ev arası Mondial MC-X 150 kullanıyorum, elimizde bu kaldı napalım

Soruma gelecek olursam, benim boyum 1.69 kilom 57-58. Trafik ve yaklaşık 5.000-6.000 km arası motosiklet tecrübem var. Erkeklik yapıp bi tanıdığımın CBR 1000RR motorunun üstüne oturdum ve ayaklıktan alır almaz nerdeyse düşürüyordum. Boy konusunda da ayaklarımın ucunda tutuyorum zaten ve hiç rahat değilim. Bende 4 silindire geçmek istiyorum seneye ama motosikletlerin ağırlığı ve benim küçüklüğüm bu hayalimin hep önünde. Ürkmekte haklımıyım? Sen bunun zorluğunu 250R'dan sonra yaşadın mı? Bu işin bi tekniği var mı? O heybetle nasıl başetmem lazım? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
    Öncelikle merhaba kardeşim , motora hakim olma konusunda 1.günden sonra git gide daha çok alışıyorsun (motoru taşımaktan ve dengede tutmaktan bahsediyorum) benimde boyum 1.79 kilom 83 motorun hakkını vere vere sürmek için daha çok yol var önümde , ve evet 250 cc motordan sonra gerçekten çok farklı bir güç 250 lik motorumda 160 la giderken motor uçuyor sanırdım bu motorla 160 yapmak tatmin bile etmiyor insanı
    Eğer bir gün 4 teker istersem, bi motor daha alırım.

Dostum oncelikle hayirli olsun bende ninja 250r yesil amayi dusunuyorum motor hakkinda bilgi verirmisin bide sattigin kisi motoru expertizeye soktu mu

Vu arada beyaz mi aliyim yesil mi sende yesil varmis galiba insanlarin yorumu neydi renk konusunda
    Enes Bakır bunu beğendi.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Yahu biz seninle geçen gün kuba cr1 konusunda tartışmıyor muyduk, ne oluyor böyle ne ara 750 cc falan çok şaşırdım bana ohaller oldu!
    Şaka bi yana senin adına çok sevindim, tekerin düz bassın inşallah allahım bize de nasip eder.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı Qwertyuiop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum oncelikle hayirli olsun bende ninja 250r yesil amayi dusunuyorum motor hakkinda bilgi verirmisin bide sattigin kisi motoru expertizeye soktu mu

Vu arada beyaz mi aliyim yesil mi sende yesil varmis galiba insanlarin yorumu neydi renk konusunda
    Dostum öncelikle satığım kişi ekspertize sokmadı zaten sokmasınada gerek yoktu motorum gayet temiz ve bakımlıydı, ninja 250r a gelecek olursak 250 cc sınıfında en çok yakan 2motosikletten biri yamaha r25 ve ninja250 , ama şekil olarak ninja250r özellikle yeşili her yerde kendine baktırıyor , motoru işlek biyere bırakıp uzaktan izlediğimde 10 dakikada en az 3 4 insan üstünde fotoraf çekiliyodu gerisini sen düşün ) hız konusunda ise şehir içi süreceksen oldukça tatminkar ve her türlü sıkıştırmadan kaçmada, araç sollamada gücü gayet yeterli , fakar uzun yolda bir süre sonra en azından beni sıkıyordu 160 dan sonrası çok yavaş çıkıyor ibre , zaten 160dan sonrasıda o motora zarar bence , cbr 250r lar yanıma bile yaklaşamıyordu. 20 liraya 85 90 km gidersin her yerde şeklin olur, apaçi tabiriyle semtin dedikosu olursun seni üzmeyecek bir motordur genel olarak.

Alıntı TamGazDevam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu biz seninle geçen gün kuba cr1 konusunda tartışmıyor muyduk, ne oluyor böyle ne ara 750 cc falan çok şaşırdım bana ohaller oldu!
    Şaka bi yana senin adına çok sevindim, tekerin düz bassın inşallah allahım bize de nasip eder.
    Aahahaha aynen kardeşim , daha 1 sene önce cr1 konusunda tartışıyoduk Yüce rabbim sanada gönlündeki motosikleti nasip etsin inşallah
    ssates bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum motoru malum sitede ilana 14.500'den koymuşun. hayırdır niye satıyon cc mi yükseltecen
    Enes Bakır bunu beğendi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Ticarettttt
    Enes Bakır bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum motoru malum sitede ilana 14.500'den koymuşun. hayırdır niye satıyon cc
    mi yükseltecen
    Yanlış almış 1750 cc alacakmış ondan satıyormuş.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum motoru malum sitede ilana 14.500'den koymuşun. hayırdır niye satıyon cc mi yükseltecen
    Hayır cc yükseltmenin şimdilik sonuna geldim dostum peder bey işyeri açıyor motoru şimdilik satıp transit bir minübüs alıcaz birdahaki yaza kadar motorsuz olucaz büyük ihtimalle bunun dışında motordan yana hiç bir şikayetim yok 1 haftada 2000 km sürekli dip gaz uzun yol yaptım en ufak bir sıkıntısını yaşamadım gönül satmak istemiyor ama şartlar şuan bu yönde
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ticarettttt
    Valla keşke bu forumdan bir arkadaşımıza satsam motoru , ticari bir amacım yok aldığım parayı vereceğim durumu yukardaki arkadaşada izah ettim zaten, bu temizlikte bir motor yabancıya gideceğine bu forumdan bir arkadaşımızın almasına çok sevinirim , satılık motor bölümünede konuyu açacağım zaten.

Alıntı Zsrvc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış almış 1750 cc alacakmış ondan satıyormuş.
    yok 750 cc şimdilik kafi , 1750 cc size nasip olur inşallah

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Hayırlı olsun. Aman ha dikkat.. üzme bizi ;)
    Enes Bakır bunu beğendi.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Zor satılır
    Enes Bakır bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    "2001 model 35 bin km de" okuyunca bir an kafamda "Nasııı yanii" cümleleri ucup kaçmadı değil yani... Hayırlı olsun
    Enes Bakır bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Sizi tenzih ederim.Genellikle böyle motorlar alınır, biraz kullandıktan sonra masraflar yavaş yavaş görülür.Uyanıksa sahibi başa iş açmadan satılır

Sizin ki böyle değilmiş zaten, hayırlı satışlar.
    Enes Bakır bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gidip 250 cc alacağıma bende bunu alırdım
    Enes Bakır bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)