Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Çalınmaz dedim - çalındı 34nd7175 Pulsar 200ns

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Alıntı berfu62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hic bos laf yapilmasin. Goztepe de iki.gun once gelip kapali garajdan R25 caldilar. Ve burda 16 motor gitti elimizde kayit herbirsey var polis ilgilenmiyor. Baska seyler var isin icinde. Abi sen bostanci sanayi ve mustafa kemale bak.
    kapalı garajdan nasıl çalmışlar aga garaj kapısını kesmeleri lazım çıkartmak için?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Soylemissin aga nasil yapildigini :-)
    Aquaium bunu beğendi.

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Soylemissin aga nasil yapildigini :-)
    Sen ciddimisin ya Desene sıkıntı, ben disk kilitsiz bırakıyordum garajdır, kapısı var çalamazlar diye. Sıkıntıya girdim bak şimdi

Yahu ciddiyim herhalde. Benim de motorum calindi bak bu saatte uyumuyotum ve bir aydir bu durumdayim. Onlemini al yazik gunah.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    arkadaşım öncelşkle geçmiş olsun inşallah bulursun motorunu, bu ülkede hırsıza ceza yok adam çalarken iş üstünde yakalanıyor suçu sabit polis mahkemeye savcıya neyse teslim ediyor suçu sabit olmasına rağmen gün geçmeden salınıyor hiç mi haberlerde duymadınız bu yasalara! göre hırsızın hiç suçu yok evet!

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Çok geçmiş olsun,

her sabah motoru buyuk zincirle kilitleyip, alarm kuruyorum, motorum penceremin hemen altında duruyor olmasına ragmen,
    muhit orta karar, bir suru apachi gecior motorlu... kimseye guvenimiz kalmadı zaten.. gecen birileri gelmiş yanında duruyor, benim alarm cayır cayır calıor, babam çıktı vuruyodu cocukları, kim iyi niyetli kim kotu bilinmiyor..

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Geçmiş olsun. Kayıtları alabildin mi? Zaman kaybetme bence, kayıt vermemek uğraşmamak için bahaneleri çok olur.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Demirci vardı iki kamerası olan şu an dönüşteyim metrobüste kameralar bağlı değil dedi, belki sizin dediğiniz gibi olabilir ama yapacak birşey yok elim boş dönüyorum.karakola ne yaptıklarını soracağım şikayetimle ilgili bu kamera vb onların işi olmalı
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Kayıtları alabildin mi? Zaman kaybetme bence, kayıt vermemek uğraşmamak için bahaneleri çok olur.

Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demirci vardı iki kamerası olan şu an dönüşteyim metrobüste kameralar bağlı değil dedi, belki sizin dediğiniz gibi olabilir ama yapacak birşey yok elim boş dönüyorum.
    İşin zor hocam. Allah kolaylık versin.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin zor hocam. Allah kolaylık versin.
    Evet iki gün sonra karakola resmi dilekçe ile ne işlem yapıldığını soracağım , bakalım normal prosedürle standart vatandaşın çalınan bir malı bulunuyor mu göreceğiz şu ana kadar İstanbul'da motosikleti çalınan kaç arkadaşın motoru bulundu ve kaçı bulunamadı acaba ?

Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Açık söyleyeyim. Arkanızda birileri varsa zaman kaybetmeden onları araya koyup motorunuzun peşine düşünüz. Dilekçe vs zaman kaybı. Tamam bilgi edinme hakkın yasak bir hak fakat sizin şu an bunlarla vakit kaybedecek durumda olmamanız lazım. Belki yarın motoru parçalamaya başlayacaklar. İskeletini bir yere atacaklar. Siz bilirsiniz.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Abi faceni ozelden yaz ekleyeyim. Videoyu da izleyebilirsin. Naked tarzi motorla gelip once celik aletle kapali garaji aciyor. Sonra iceri girip tam aciyor. O motorla iterek goturuyorlar. Ben bu civardaki kisilerden topladigim bilgiye gore ayni yere gotirduklerine eminim. Eger seninkinde imob varsa sonradan calistirmistir. Yoksa da fikirtepe tarafinda kamyona yuklendigi soyleniyor. Birsuru bilgi var iste.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Bize anadolu yakasi hirsizlarini soylerseniz memnun oluruz madem bir ayda onalti motoru ayni bolgeden calan ekibi. :-)
    bizim bölge bursa merkez hocam. keşke bilsem yapanları.

Bir de şöyle bir durum var. Umarım burayı okumuyorlardır. Hadi bir mucize oldu da adam motosiklet ile birlikte yakalandı. Bu motosikleti açık kimlik ve adres bilgilerini bilmediğim kişiden evraksız olarak aldım çalıntı olduğunu bilmiyordum derse direkt delil yetersizliğinden takipsizlik verilip evrak daimi aramaya alınıyor. suçüstü yakalanmadıkça yapacak hiçbir şey yok. şaka gibi bir durum.

Polisle zaman harcamayin ilgilenmiyor. Dun gece polia cagirdik darbe nedeniyle calismiyoruz diyorlar

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisle zaman harcamayin ilgilenmiyor. Dun gece polia cagirdik darbe nedeniyle calismiyoruz diyorlar
    Öyle saçmalık mı olur? Neresi dediyse bunu direkt şikayet et. Böyle aptalca bir bahane olamaz.
    mgora bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlam bir şekilde bulunur.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "bugüne kadar hiçbişeyim çalınmazdı" nası bir telkindir ya, motoru kilitsiz kabak gibi ortaya bırakırsan tabiki çalınır. Öyle spesifik falan da değil hırsızlığı, gidon kilidini kırıp 2 sokak öteye koştura koştura götürüyorlar. 15 yaşında veletler çalabiliyor rahatlıkla.

50 lira verip bir disk kilidi takma zahmetine girmemişsiniz, açıkcası bu yüzden pek önemsemedim şuan yaşadığınız durumu.

Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "bugüne kadar hiçbişeyim çalınmazdı" nası bir telkindir ya, motoru kilitsiz kabak gibi ortaya bırakırsan tabiki çalınır. Öyle spesifik falan da değil hırsızlığı, gidon kilidini kırıp 2 sokak öteye koştura koştura götürüyorlar. 15 yaşında veletler çalabiliyor rahatlıkla.

50 lira verip bir disk kilidi takma zahmetine girmemişsiniz, açıkcası bu yüzden pek önemsemedim şuan yaşadığınız durumu.
    Hak etmiş, iyi de olmuş, polisinde umursamaması haktır diyorsun yani?

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Motorun kaskosu var mıydı?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hak etmiş, iyi de olmuş, polisinde umursamaması haktır diyorsun yani?
    Hak hukuk ile ilgili laf etmiş miyim? Önlem almazsan çalınır, İstanbul gerçeği. Önlem almayıp çalınmasına önayak olmasını umursamayışım benim tercihim. Başka aklında soru işareti kaldı mı abisi
    maktama bunu beğendi.
    sven stands ready.

Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hak hukuk ile ilgili laf etmiş miyim? Önlem almazsan çalınır, İstanbul gerçeği. Önlem almayıp çalınmasına önayak olmasını umursamayışım benim tercihim. Başka aklında soru işareti kaldı mı abisi
    Üstü kapalı yazman, hoşuna bile gittiğini gizleyememiş. Biraz büyüyünce başkasının oyuncağının çalınmasının sana fayda etmediğini, bir gün seninki de çalınırsa, o gün biriside kalkıp "x kilidi değilde y yi takmadığın için önemsemedim, resmen davet etmişsin" yazarsa anlarsın.

Olayla ilgili kronolojik bir ayrıntı vermese de benim anladığım arkadaşına gitmiş, site güvenliğine de güvenerek motoru oraya bırakmış, ama motor çalınmış.
    sarph35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)