Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

UCUZ MOTOSİKLET TAKİP CİHAZI TRACKR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Geçtiğimiz yıl Türkiye’de Motosiklet hırsızlığı sayısı %20 oranından fazla artmıştır. Neyse ki, teknolojik gelişmeler bize yardım ediyor ve hırsızlar için hayatı zorlaştırıyor.

Bugün, kolayca kurulabilen ve çok etkili bir takip hizmeti sunan küçük bir cihaz hakkında size bilgi vereceğim.

Ne Hakkında?

Anlatacaklarım TrackR hakkında, piyasalarda devrim niteliği taşıyan bozuk para boyutundaki bu küçük cihaz şuan herkesin kullanması için piyasaya sürüldü.

Fakat... TrackR Nasıl Çalışır?

Çok kolay! TrackR’ ı başlatmak beş dakikadan az sürecektir. Sadece TrackR’ı motosikletinize gizleyip nesnelerinizin konumunu almanıza yardımcı olacak ücretsiz uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Bunu yaptığınızda, motosikletinizin üzerine ya da yerini her zaman bilmek istediğiniz herhangi bir nesnenin üzerine gizlemeniz gerekmektedir.

Bir motosiklete gizlenmiş TrackR

Şimdi sadece mobil telefonunuzdan uygulamayı açmanız gerek ve cihazınızın konumunu haritada görebilirsiniz. Şayet motosikletinizi bulmak isterseniz “cihazı bul” işlemini seçin ve yeni konumun koordinatlarını elde edeceksiniz.

TrackR uygulamalı Tablet

Aşağıdaki Videoda Ürünü Hareket Halindeyken Görebileceksiniz:

Bana Ne Kadara Mal Olacak?

Büyük ihtimalle bu cihazın çok pahalı olacağını düşünüyorsunuz... hayır. Bu, onun en iyi bölümü. Sadece 89 liraya bir tane elde edebilirsiniz. Motosikletiniz kaybolduysa endişelenmeyin. Motosikletinizin nerede olduğunu saniyeler içerisinde bulacaksınız.

Nasıl Satın Alınır?
    Satın alma işlemi çok kolaydır Ürünü Resmi websiteden satın alabilirsiniz.

https://www.thetrackr.com/

Ben bir adet sipariş veceğim.Umarım işe yarardır
    Stratovarius bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Yani tamam reklam yaptin guzelce resimlerle buyyuk basliklarla süsledin o kadar ugrastin belli ki reklam. Ya en sonuna "bende bitane alacağım bakalim ise yariyor mu" yazmak nedir? Teallam.
    snappy x, fenerbahceli, pea ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı TanerPasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani tamam reklam yaptin guzelce resimlerle buyyuk basliklarla süsledin o kadar ugrastin belli ki reklam. Ya en sonuna "bende bitane alacağım bakalim ise yariyor mu" yazmak nedir? Teallam.
    kardeşim reklam yapmadım.Biryerde gördüm direkt oradaki açıklamayı buraya yazdım.Sondaki ise kendi yorumudu.Ayrıca reklam olsa neden amerikadaki orjinal sitesini vereyim.Kendim toptan alıp kendi Türk sitemi veririm.Biraz mantık yahu
    Ali Sungur bunu beğendi.

TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim reklam yapmadım.Biryerde gördüm direkt oradaki açıklamayı buraya yazdım.Sondaki ise kendi yorumudu.Ayrıca reklam olsa neden amerikadaki orjinal sitesini vereyim.Kendim toptan alıp kendi Türk sitemi veririm.Biraz mantık yahu
    O zaman alıntı olduğunu belirt. Çünkü "biraz mantık" kullanan insanlar reklam olduğunu düşünecektir bariz reklam gibi yazı.
    snappy x bunu beğendi.
    Biri Beni Sustursun, susmadan konuşan motovlogger.
    https://www.youtube.com/tanerpasin

Motosikleti
    Alıntı TanerPasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman alıntı olduğunu belirt. Çünkü "biraz mantık" kullanan insanlar reklam olduğunu düşünecektir bariz reklam gibi yazı.
    Sadece siteye bakmak yeterli.Forumda onlarca konum var birini reklam için açmadım.Tanıyan tanıyor zaten

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    İstanbuldan selamlar babamgillerde bizi izliyo
    musclegent ve snappy x bunu beğendiler.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    takipteyim bu konuyu alanlar tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim

İyi bir paylaşım olmuş eline sağlık. Bu aralar çok sık soruluyordu araç takip sistemleri.
    Sitesine giremiyorum net yavaş. Menzil, pil ömrü gibi detaylar var mı?

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    gearbrestte birçok uygun fiyatlı gps tracker var ancak hepsi simcard kullanıyor. simcard kullanıyorsa bu cihazların bir IMEI numarası vardır ve türkiyede imeisi kaydedilmeyen cihazlar 4 ay sonra bloke edilir.

ancak bu cihaz gps kullanmıyor. aksine basit bir bluetooth cihazı. bluetooth menzilindeyken cihazı bulmanızı sağlayabiliyor. menzilden çıkınca ise bu cihazın aplikasyonu yüklü başka bir kullanıcı cihazın menziline girince size o diğer kullanıcı üzerinden konumunu gönderiyor. Ben böyle anladım enazından sitesindeki orijinal videodan. türkiyede kullanıcısı olmadığına göre pek bir işe yaramayacaktır
    infernus bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bir paylaşım olmuş eline sağlık. Bu aralar çok sık soruluyordu araç takip sistemleri.
    Sitesine giremiyorum net yavaş. Menzil, pil ömrü gibi detaylar var mı?
    birtane sipariş vereceğim ozaman kendi yorumlarımı paylaşırım.

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Pil 1 yıla kadar etkili menzil ise 100feet diyor yani baya yetersiz.

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de anladığım kadarıyla gps değil cihaz. bluetooth üzerinden çalışıyor, anca evde yazlıkta anahtarlık bulmak gibi işlere yarar diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

http://m.gearbest.com/car-gps-tracker/pp_325374.html

şöyle bir cihaz alsak 30 TL versek hazırkart alsak birde 180 günde bir telefona 20 Tl yüklesek. aylık ortalama 10 TL civari gps sahibi olmuş oluyoruz. 120 gün sonra cihaz kapanınca yine yenisini alıp yola devam edebiliriz.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı taylan730 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gearbrestte birçok uygun fiyatlı gps tracker var ancak hepsi simcard kullanıyor. simcard kullanıyorsa bu cihazların bir IMEI numarası vardır ve türkiyede imeisi kaydedilmeyen cihazlar 4 ay sonra bloke edilir.

ancak bu cihaz gps kullanmıyor. aksine basit bir bluetooth cihazı. bluetooth menzilindeyken cihazı bulmanızı sağlayabiliyor. menzilden çıkınca ise bu cihazın aplikasyonu yüklü başka bir kullanıcı cihazın menziline girince size o diğer kullanıcı üzerinden konumunu gönderiyor. Ben böyle anladım enazından sitesindeki orijinal videodan. türkiyede kullanıcısı olmadığına göre pek bir işe yaramayacaktır
    Tam olarak anlattığın gibi dostum. Bu arada uygulama yüklü olsa dahi bluetooth kapalı ise yine işlevsiz kalır.
    Ben bluetooth açık olarak gezen kimseyi tanımıyorum.

O zaman tırt ürün. Kumandanın üstüne yapıştırırım her gün kayboluyor

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Çorabıma yapıştırabilirim :D Gerçi buna 89 tl verene kadar 10'u 5 liradan 178 tane çorap alırım :D :D

Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çorabıma yapıştırabilirim :D Gerçi buna 89 tl verene kadar 10'u 5 liradan 178 tane çorap alırım :D :D
    10 tane çorabı 5 liraya nasıl alıyorsun benim 3 çift çorap 9 lira :D

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Çinde uygun fiyatlı modeller mevcut. Menzili en fazla 25 metredir.Anahtarlıkta kullanılabilir. Link

Motosikleti
    Forza 250
    Arkadaşlar bu ürünün alternatifi nut 3 tanesi 2$ dan ali express den aldım. Bluetooth ile çalıştığı için menzili kısıtlı. Ben bazen anahtarı motorun üzerinde unutuyorum dalgınlıkla diye aldım. Ancak nut için konuşacak olursam sadece bluetooth un açık olması yetmiyor application bulut sistemiyle çalıştığı için internetinizin de sürekli açık olması gerekiyor. Yani çokta kullanışlı değil.

http://www.nutfind.com/

Motosikleti
    yamaha mt-25
    bunlarla olmaz bu iş. benim kullandığım
    tk102 gps cihazı. ürün bataryalı, akü bağlantısı kesilse bile 8 saat çalışır.
    1 gb internetli vodafone data hattı. aylık 10 tl. taahhütlü.

fenerbahceli ve Jemand bunu beğendiler.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlarla olmaz bu iş. benim kullandığım
    tk102 gps cihazı. ürün bataryalı, akü bağlantısı kesilse bile 8 saat çalışır.
    1 gb internetli vodafone data hattı. aylık 10 tl. taahhütlü.
    nerden satın alabiliriz bunu?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)