Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

600rr'a geçiş

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru hocam, benim gözüm kesmedi bu kazalı motoru ve başka bi motora yöneldim. Alıcağım motor yine 2010 model tek kazası gözüküyor onda da bedel yazmıyor, boyasız dedi alıcağım arkadaş. Ankara'da efe motor diye bi yetkili honda servisi var, orda şuan işlem görüyor, motor'un ekzantrik zinciri değişiyor. İşlem bitti dediklerinde gidip alıcam ki yarın'a büyük ihtimal biter. Tekerleri yeni, bakımları yeni yapıldı dedi ama gittiğimizde görücez yine

Hayırlısı oluyordur inşallah =) Şimdi birşeyler daha yazayım umarım yanlış anlaşılmam =) Hep en kötü ihtimalleri söylüyorum ona göre değerlendirin lütfen.

Bir zamanlar arkadaşım olan bir motosiklet ustası vardı.. Kazalı SS i alırdı, şaseyi düzeltir, kaynaklar, taşlardı.. Sonra boyaya gönderirdi.. O şase boyandığında çıplak haliyle bile BEN baktığımda düzeltilmiş olduğunu anlayamıyordum.. Sonra yurt dışından yada iç piyasadan far,kafa demiri,grenajlar falan alırdı.. Sanırım büyük bölümü çalıntı motosiklet parçalarıydı.. onları da üzeerine takıp motoru ''kazsız,boyasız'' diye satardı.. Gerçektende boyasız yada lokal boyalı olurdu.

Yanlış anlamayın, kimseyi zan altında bırakmıyorum, alacağınız 2 motor hakkında en ufak bilgim de yok. Diyeceğim o ki; çok iyi bi usta baksın, şase,amortisorler, kafa demiri - bağlantıları vs kontrol etsin. Binsin çekme vs var mı baksın.. elde patlayıp satamamanızı geçtim, 2 teker üzerinde 260 km lere çıkacaksınız.
    kuzan14 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı oluyordur inşallah =) Şimdi birşeyler daha yazayım umarım yanlış anlaşılmam =) Hep en kötü ihtimalleri söylüyorum ona göre değerlendirin lütfen.

Bir zamanlar arkadaşım olan bir motosiklet ustası vardı.. Kazalı SS i alırdı, şaseyi düzeltir, kaynaklar, taşlardı.. Sonra boyaya gönderirdi.. O şase boyandığında çıplak haliyle bile BEN baktığımda düzeltilmiş olduğunu anlayamıyordum.. Sonra yurt dışından yada iç piyasadan far,kafa demiri,grenajlar falan alırdı.. Sanırım büyük bölümü çalıntı motosiklet parçalarıydı.. onları da üzeerine takıp motoru ''kazsız,boyasız'' diye satardı.. Gerçektende boyasız yada lokal boyalı olurdu.

Yanlış anlamayın, kimseyi zan altında bırakmıyorum, alacağınız 2 motor hakkında en ufak bilgim de yok. Diyeceğim o ki; çok iyi bi usta baksın, şase,amortisorler, kafa demiri - bağlantıları vs kontrol etsin. Binsin çekme vs var mı baksın.. elde patlayıp satamamanızı geçtim, 2 teker üzerinde 260 km lere çıkacaksınız.
    doğrudur ona bişey diyemem ama aldığım yeri araştırdım ve öyle şeyler yapmadığını duydum, şase'yi baya bi kontrol ettim ve güvenip aldım. 2 gündür güzelce kullanıyorum ama ben şu motorun üstüne bindiğimden beri gerçek bi motosiklet kullanmış olduğumu farkettim. Şu ara basmamaya çalışıyorum ama 95 dereceye çıktı mı motor biraz gaz açarak 80'e düşürmeye çalışıyorum ama tabi o sıkıntı olmuyor o kadar, sonuçta antalya'dayım Sonuç olarak şuan gayet memnun'um egzoz dışında, bu ses'e alışmam biraz süre olucak sanırım :D

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğrudur ona bişey diyemem ama aldığım yeri araştırdım ve öyle şeyler yapmadığını duydum, şase'yi baya bi kontrol ettim ve güvenip aldım. 2 gündür güzelce kullanıyorum ama ben şu motorun üstüne bindiğimden beri gerçek bi motosiklet kullanmış olduğumu farkettim. Şu ara basmamaya çalışıyorum ama 95 dereceye çıktı mı motor biraz gaz açarak 80'e düşürmeye çalışıyorum ama tabi o sıkıntı olmuyor o kadar, sonuçta antalya'dayım Sonuç olarak şuan gayet memnun'um egzoz dışında, bu ses'e alışmam biraz süre olucak sanırım :D

Hayırlı uğurlu olsun ozaman fotoları bekliyoruz =)
    Karadeniz - Giresun.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun ozaman fotoları bekliyoruz =)
    Pek çok sevmem fotoğraf çekilmeyi ama pp yaptım bi tane mesela, yıkamaya hazırlanırkendi o :D

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)