Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CFMOTO 150 NK HAKKINDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoviceRiders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250rr

Merhaba arkadaşlar
    Bi motor alma düşüncem vardı. Geniş kapsamlı araştırmalar yapıyordum ve kısa bi süre önce CFMOTO NK150 ile tanıştım.
    Görünümü ve sport modeli vs. bi çok özelliği olarak beni fazlasıyla etkiledi. Sadece azami hızı beni tedirgin etti ve aldığım zaman satarken çok zarar edermiyim sorusu.
    Arkadaşlar niyetim var CFMOTO NK150 almaya yardımcı olurmusunuz tavsiyeleriniz nelerdir. Bi kardeşiniz olarak desteğinizi istiyorum ''www.motosiklet.net'' ailesi
    Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Dun sabiha gökçen yolunda gördüm. Çok dikkat çekici. Kalitesini bilemem

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Enjeksiyonlu su sogutmali bir motor...Kiskanin kaleminden tasarimi.. Gelgelelim hiz,saglamlik,parca kalitesi vasat .Satarken zarae ettirir orasi kesin

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Ben tipe yürümeni önermem satarken çok zarar edersin kalitesi de muamma o paralara güzel Japon alınır

NoviceRiders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250rr
    Mesela hangi motorları tavsiye edersiniz ?
    Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Parça kalitesi çinliden kaliteli bir hintlidende aşağı değil.2.elde marka prestijinden dolayı zarar ettirecektir. Bence en güzel 150cc . Bosh efi sistemi,su soğutma,4 piston kaliper disk,led ışıklandırma vs gibi özellikleri var tasarımı zaten alayından güzel.Yinede bütçe sıkıntısı olanlar için kendini kanıtlayana kadar bajaj 150ns tavsiye ederim.

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Henüz yeni çıkmış olan hem çinli hem sıfır motor almanı tavsiye etmem.Ne ikinci eli belli değil, ne motorun artısı eksisi problemleri belli değil.Paranı çarçur etme riskini alacaksan düşünebilirsin ama dersen ki ben riske giremem kendini kanıtlamış tonla çin ve hint motoru var bundan daha ucuza hemde kaliteli onlara bakman daha iyi olur.

Motosikleti
    Yamaha MT 125, Cf Moto 150NK
    Motoru alalı yaklaşık 1 ay oldu,yaklaşık 1500km yol yaptım ve kullanıcısından tavsiye istersen,
    Artçı ile performansı düşük ancak tek kişi gayet zevkli bir kullanımı var.titreşim sıfır,frenler çok iyi ve yakıtı gayet ekonomik.fabrika lastikleri güven veriyor.ancak şunu belirtmekte fayda var,motor 150cc ancak performansı 125cc civarlarında.yani hp gücü yüksek hız bekleyenleri biraz üzebilir.ancak benim gibi keyf amaçlı kullanırsanız motor çok iyi bir seçim.sürekli gözler üzerinizde,sık sık birşeyler soranlar yanınıza gelir.bunlar birtarafa,motor 6vited ve su soğutmalı.bu hızdaki motora neden 6vites diyenler olabilir,vites geçişleri sık olduğu için motor bağırmadan,yağ gibi akıyor yolda.bunun için 6vites.İstanbul-kocaeli-sakarya-kefken vs. Oldukça gezdim ve ben gayet memnunum.motor piyasada yeni ve pek kullanıcısı yok.benim gibi arkadaşların yorumları çoğalırsa ben de sevinirim.6yıldır aktif motor kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim ki, bu motor kısa sürede bajaj pulsar çıkışını yakalayacaktır.Niyeti olanlar fazla kulak asmasın.buraya yamaha mt-07 için yorum isteseniz onu da kuba gibi yorumlayanlar çıkacaktır.motor kullanmak özgürlüktür, özgürlük aracınızı da 500 kişiye sorup almayın.

Selamlar iyi forumlar vede sürüşler Nk150'den memnunmusunuz acaba, 2. El alacağım motor hazır 1-2 kontrolü var sadece granaj kısmında yanda bir çizik var onunda pek bir zararı yok. Başlangıç motoru olarak önerirmisiniz yaklaşık bir aydır bajaj pulsar 150ns ve cfmoto 150nk ile gidip geliyordum ve nk150ye karar verdim benimsedim motoru içim rahat alabilirim diye düşünüyorum açıkcası. Sizdende yorum bekliyorum açıkcası.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler